مطالب دورژانس

کاور رول کرکره دورژانس

كاور هاي رول با رنگ كوره اي به بازار عرضه مي شوند.
ضخامت ورق مورد استفاده از دو نوع 0.6 و 1 ميليمتر مي باشد كه بنا به سفارش مشتري مي باشد.
 کاورهای رول  دورژانس بصورتی طراحی شده است که نه از طرفی آنقدر سبک باشد که به سرعت و به راحتی  تحت تاثیر نیروی وارده آسیب پذیر باشد و نه از طرفی آنقدر سنگین باشد که برای نگه داری و قرارگیری روی موتور ساید نیازی به شاسی کشی و اتصالات پیچیده باشد.
كاور رول کرکره
تمام کرکره برقی های دورژانس نصب شده که از موتور ساید کرکره استفاده کرده اند میتوانند با استفاده از یکی از انواع مختلف و متنوع کاورهای فابریک  نیاز خود را  برآورده سازند:

1-  جلوگیری از  آسیب رسیدن به موتور ساید بدلیل ریزش باران ، برف و یا گرد و غبار.

2-  جلوگیری از دسترسی مستقیم افراد غیر متخصص.

3-  پوشش مناسب جهت دور ماندن از دید مستقیم از نظر افراد و سارقان.

4-  به حداقل رساندن دسترسی مستقیم.

5-  پوشش زیبا و مدرن در رنگهای مختلف جهت زیبایی محل نصب کرکره برقی.

کاورهای رول دورژانس با وزنی متعادل به راحتی و فقط با استفاده از2صفحه بر روی کرکره نصب شده و به دلیل دارا بودن چگالی وزنی مناسب استفاده طولانی مدت از آن باعث افتادن و آسیب رساندن به افراد را ندارد.

در بالاترین نقطه کرکره برقی ، مسیر حرکت عمودی تیغه ها به پایان می رسد و به صورت دورانی دور یک لوله جمع می شوند.

به این لوله شفت و یا درام می گویندو به مجموعه شفت + تیغه ها رول کرکره برقی می گویند. در واقع در زبان انگلیسی به کرکره برقی Roll UP Door میگویند.

كاور رول کرکره
شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش ،نصب و تعمیر انواع کرکره برقی ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که به صورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.
شما می توانید از طریق وبسایت ما با محصولات و تیم دورژانس بیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره  02191003369 تماس بگیرید.
درب اتوماتیک دورژانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *