مقالات درب اتوماتیک لولایی

پرفروش ترین جک پارکینگ خارجی (1403)

پرفروش ترین جک پارکینگ خارجی | درب سازان ایمن فک

پرفروش ترین جک پارکینگ خارجی

در این مقاله توضیح می دهیم کدام برند پرفروش ترین جک پارکینگ خارجی می باشد و کدام یک دارای کیفیت بالاتر، پشتیبانی و گارانتی بهتری نسبت به سایر برندها می باشد. کیفیت بسیار بالای محصولات خارجی و کم استهلاک بودن آنها نسبت به جنسهای ایرانی خریداران را به بازار این محصولات تشویق کرده. خریداران ترجیح می دهند نسبت به هزینه یی که پرداخت می کنند به همان اندازه محصولات با کیفیت بالاتری خریداری کنند.

در این مقاله ما به شما کمک می کنیم انتخاب بهتری در خرید خود داشته باشید و به اختصار بهترین و پر فروش ترین برندهای این حوزه را معرفی می کنیم. تا پایان این متن با ما همراه باشید.

برند های خارجی مطرح در حوزه جک درب پارکینگ

برندهای مطرح خارجی که در حوزه جک درب پارکینگ فعالیت دارند، سالیان سال است که تلاش بر افزایش کیفیت محصولات دارند و یکی از دلایل خوش نامی این برندهای خارجی به نام، کیفیت ساخت بالا و استهلاک پایین می باشد.

یکی دیگر از مزیت های خرید جک پارکینگ خارجی محصولی با استانداردهای فراوان و همچنین کنترل کیفیت در سطوح مختلف می باشد و به همین دلیل محصول نهایی از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

بهترین برندهای جک پارکینگی خارجی

در این بخش به بررسی بهترین برندهای جک پارکینگی خارجی اشاره می کنیم.

  1. برند فک (FAAC) ایتالیا

کمپانی فک در سال 1965 توسط جوزپه مانینی در کشور ایتالیا تاسیس شد. این برند یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده های سیستم های کنترل تردد در سراسر دنیا می باشد.

برند فک ایتالیا یکی از کامل ترین و متنوع ترین شرکت های تولید کننده محصولات (الکتروهیدرولیک – الکترومکانیک) سیستم های درب اتوماتیک و راهبند می باشد. کیفیت محصولات برند فک بسیار بالا بوده و دارای استهلاک بسیار پایین می باشد.

به همین منظور می توانید با خیالی راحت از محصولات این برند ایتالیایی خرید کنید. تمامی محصولات برند فک دارای 5 سال (درب سازان ایمن فک) می باشند.

در صورت خرید محصولات فک از بازدید یک ساله رایگان که به صورت فصلی ارائه می گردد بهره مند خواهید شد. از پرفروش ترین جک پارکینگی خارجی برند فک می توان به جک پارکینگی فک مدل 412 اشاره داشت.

  1. برند فادینی (FADINI)

کمپانی فادینی یکی دیگر از تولید کنندگان پیشرو در زمینه جک درب پارکینگ و انواع راهبند اتوماتیک در سراسر دنیا می باشد.

این برند ایتالیایی در سال 1967 توسط برادران فادینی تاسیس شد. در حقیقت کمپانی فادینی همواره در نظر داشته است که با توجه به نیاز مشتریان و همچنین بالا بردن رضایت کاربران محصولات خود را در مکانیزم های متفاوت به دست تولید رسانده و روانه بازار می کند.

محصولات درجه یک فادینی با تست‌ های مکرر توسط مرکز کنترل کیفیت فادینی تایید شده و دارای نشان استاندارد CE مطابق با مقررات ایمنی اروپا و سایر استانداردهای بین‌المللی می باشد.

تمامی محصولات برند فادینی دارای 4 سال گارانتی (فادین یراق) می باشند. در صورت خرید محصولات فادینی از بازدید یک ساله رایگان که به صورت فصلی ارائه می گردد بهره مند خواهید شد. از پرفروش ترین جک پارکینگی خارجی برند فک می توان به جک پارکینگ فادینی مدل نوپی 66 اشاره داشت.

برند جنیوس (GENIUS)

جنیوس یکی دیگر از برندهای مطرح ایتالیایی در حوزه سیستمهای درب اتوماتیک و راهبند می باشد. محصولات برند جنیوس اکثرا کاربرد مسکونی دارند و برای تردد های متوسط پیشنهاد می شوند.

این برند ایتالیایی به همراه برند مگنتیک آلمان زیر مجموعه برند فک (Faac) ایتالیا بوده و دارای کیفیت مرغوبی می باشد. اگر به دنبال یک جک پارکینگی با قیمت مناسب و کیفیت قابل قبول هستید و می خواهید هزینه کمتری نسبت به برندهای فک و فادینی پرداخت کنید پیشنهاد میکنیم از محصولات جنیوس استفاده کنید.

تمامی محصولات برند جنیوس دارای 3 سال گارانتی(درب سازان ایمن فک) می باشند. در صورت خرید محصولات جنیوس از بازدید یک ساله رایگان که به صورت فصلی ارائه می گردد بهره مند خواهید شد. از پرفروش ترین جک پارکینگی خارجی برند فک می توان به جک پارکینگ جنیوس مدل GBAT 300 اشاره داشت.

دیگر برندهای خارجی تولیدکننده جک پارکینگی به ترتیب گارانتی

  • برند کامه (CAME)

شرکت کامه یک برند ایتالیایی می باشد. محصولات این برند از کیفیت قابل قبولی برخوردار بوده و در بازار جک پارکینگی و راهبند جایگاه نسبتاً خوبی دارد.

مکانیزم محصولات این برند الکترومکانیک بوده و برای تردد متوسط پیشنهاد می گردد. لازم به ذکر است قیمت این برند نسبت به کیفیت و مکانیزم تقریبا گران محسوب می شود. گارانتی این محصول 4 سال می باشد.

  • برند بی اف تی (BFT)

محصولات بی اف تی ساخت کشور ایتالیا هستند . این برند هم مثل فک و فادینی در دو مکانیزم الکترومکانیک و هیدرولیک تولید می گردند و کیفیت نسبتا بالایی دارند.

آغاز کار جدی این برند در حوزه جک پارکینگی از سال 1981 میلادی بوده و امروزه شاهد محصولاتی با کیفیت قابل قبول از این برند هستیم. گارانتی این محصول 4 سال می باشد.

  • برند زومر (SOMMER)

برند زومر یک برند آلمانی بوده و با تولیدات خود در حوزه جک پارکینگی توانسته تبدیل به یکی از برندهای خوب در بازار درب اتوماتیک تبدیل شود.

محصولات این برند از کیفیت نسبتاً خوبی برخوردار هستند. همچنین این کمپانی توانسته در دسته صادر کنندگان تراز اول جهان قرار گیرد و جای خود را در بازار جهانی پیدا کند.

مکانیزم محصولات این برند الکترومکانیک بوده و برای تردد متوسط پیشنهاد می گردند. لازم به ذکر است قیمت این برند نسبت به کیفیت و مکانیزم تقریبا گران محسوب می شود. گارانتی این محصول 2 سال می باشد.

  • برند بنینکا (BENINCA)

این برند ساخت کشور ایتالیا می باشد. این برند در سال 1979 تاسیس شد و در حوزه سیستم های درب اتوماتیک و راهبند فعالیت می کند.

مکانیزم اکثر محصولات بنینکا الکترومکانیک می باشند. کیفیت خوب قطعات و طول عمر بالای محصولات بنینکا باعث شده این محصول بازار فروش خوبی را تجربه کند. گارانتی این محصول 2 سال می باشد.

  • برند پروتکو (PROTECO)

کمپانی پروتکو یک برند ایتالیایی متوسط در حوزه تولید سیستم های درب اتوماتیک می باشد. این برند در سال 1970 میلادی تاسیس شد.

سالهاست برند پروتکو در ایران به عنوان یک برند میان رده پیشنهاد می گردد و کیفیت مناسبی را نسبت به قیمت محصولاتش ارائه می دهد. قیمت محصولات پروتکو نیز به مانند کیفیتش در جایگاه متوسطی قرار می گیرد. گارانتی این محصول 2.5 سال می باشد.

  • برند وی تو (V2)

یکی دیگر از برندهای فعال در زمینه سیستم های درب اتوماتیک و راهبند برند وی تو می باشد. شرکت V2 در سال 1980 میلادی در کشور ایتالیا فعالیت خود را آغاز کرده است.

محصولات این برند دارای تنوع بالایی بوده و به اقتصادی ترین برند ایتالیایی معروف است. گارانتی این محصول 2 سال می باشد.

  • برند نایس (NICE)

برند نایس یکی دیگر از برندهای ایتالیایی در حوزه تولید و صادرات جک پارکینگی و راهبند می باشد. یکی از مزیت های این برند قیمت اقتصادی آن بوده اما کیفیت محصولات نایس در بین دیگر برندهای ایتالیایی جایگاه مناسبی نیست.

محصولات این برند به طور معمول بیشتر از سایر برندهای ایتالیایی به خدمات و پشتیبانی نیاز پیدا می کنند و آخرین پیشنهاد ما برای خرید محسوب می شود. گارانتی این محصول نیز 2 سال می باشد.

کلام آخر اینکه هر کدام از برندهای فوق دارای مزیت و معایب متعددی می باشند و نسبت به عوامل محیطی، نوع کاربرد و میزان تردد در طول روز انتخاب می گردند.

پیشنهاد می کنیم به غیر از مطالعه مشخصات انواع محصولات این حوزه از شرکت های معتبر خرید خود را انجام دهید تا از گارانتی و پشتیبانی کامل برخوردار شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *