مطالب دورژانس

نکات کوچک در مورد نصب راهبند اتوماتیک دورژانس

راهبند های اتوماتیک کاربرد گسترده ای دارند. از راهبند ها میتوان در اماکن مختلف مانند: پارکینگ های عمومی، پارکینگ بیمارستان ها، هتل ها، ورودی کارخانجات و… بهره مند شد. اما باید بدانید که نصب راهبند نیز همانند درب اتوماتیک بسیار با اهمیت است، اینکه راهبند کجا و چگونه نصب شود. پس در ادامه به بررسی نکات نصب راهبند اتوماتیک خواهیم پرداخت.

راهبند

نکات نصب راهبند اتوماتیک

نصب در سازه های اتوماتیک از مراحل بسیار حساس و مهم است. زیرا هم درب های اتوماتیک و هم راهبند اتوماتیک در مکان ها و موقعیت هایی نصب میشوند که در مسیر رفت و آمد افراد و خودروها هستند. لذا کوچکترین ایراد و قصوری در نصب میتواند آسیب های مالی و جانی به دنبال داشته باشد.

برای یک نصب درست و اصولی راهبند اتوماتیک به دو نکته باید توجه داشته باشید: 1- محل نصب دارای شرایط مطلوب باشد، 2- هر راهبند متناسب با نوع و برند آن اصولی و دقیق نصب شود.

دورژانس

نکات دیگری نیز وجود دارد که در هنگام نصب باید حتما رعایت شوند:
– محل نصب راهبند در کنار اتاقک نگبانی و یا تا حد امکان به آن نزدیک باشد.
– محل نصب راهبند اتومایک باید به شکلی باشد که عابر از پشت راهبند رفت و آمد کند و نه از سمت نوک اهرم. زیرا راهبند در حین بالا و پایین آمدن ممکن است با عابر پیاده برخورد کند.
– محل نصب راهبند نباید در مسیر عبور آب یا باغچه قرار گرفته باشد.
– راهبند در جایی نصب شود که محل عبور کابل های هوایی و یا شاخه های درختان نباشد.

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیر انواع  راهبند های  ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید:

69 33 00 91 -021

خدمات درب اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *