مطالب دورژانس

نصب صحیح جک ریلی پارکینگ دورژانس

نصب جک برقی دورژانس

دنیای مدرن دستگاه هایی دارد که به طرق مختلف به راحت تر کردن زندگی شما کمک می کنند.

نمونه ای از این دستگاه ها، درب بازکن برقی است که یک افزودنی عالی برای هر خانه ای با حیاط بزرگ به حساب می آید، اما برای نصب آن نیاز به کمی کار دارد.

این فرآیند ممکن است از دور ساده به نظر برسد، اما خواهید دید که وقتی نزدیک تر می شوید، آن طور که تصور می کرده اید، آسان نیست.

با پیشرفت های جدید در فناوری، می توانیم کار های بیشتری را در زمان کم تر انجام دهیم و از هدر رفتن انرژی در انواع مختلف جلوگیری کنیم.

پس بیایید دست به کار شویم و ببینیم چگونه می‌توانید بدون استخدام یک نصاب، نصب صحیح جک ریلی پارکینگ را تجربه کنید.

قبل از شروع مراحل نصب جک ریلی پارکینگ، باید چندین کار را انجام دهید:

1. شما باید تصمیم بگیرید که چه نوع درب بازکنی را می خواهید.

2. کجا میخواهید نصب شود.

3. قدرت مورد نیاز خود را تعیین کنید.

4. نوع دروازه ای که دارید را بررسی کنید.

5. تعیین کنید که آیا می خواهید دروازه بسته بماند یا خیر.

6. ویژگی های اصلی که می خواهید درب بازکن اتوماتیک شما داشته باشد را مشخص کنید.

7. تعیین کنید که می خواهید سنسور چقدر بالا باشد.

8. میزان برق مورد نیاز خود را بررسی کنید.

نصب درب های اتوماتیک دورژانس

راهنمای گام به گام نصب صحیح جک ریلی پارکینگ

اکنون که تمام اطلاعات را در اختیار دارید، وقت آن است که دانش خود را عملی کرده و جک ریلی پارکینگ جدید خود را نصب کنید.

اولین روش برای نصب درب بازکن خودکار اطمینان از این است که دستگاه دارای دفترچه راهنمای خود است.

مطمئن شوید که آن را با دقت بخوانید زیرا دستورالعمل های زیادی برای نصب و عیب یابی دستگاه جدید شما دارد. هم چنین هرگونه محدودیت در نوع گیت های استفاده شده با این دستگاه را بررسی کنید (محدودیت وزن را بررسی کنید).

پس از اتمام کار، این 8 مرحله آسان را برای نصب درب بازکن خودکار دنبال کنید و مطمئن شوید که همه چیز سر جای خود قرار دارد یا به هیچ وجه نامرتب نیست.

خدمات درب های اتوماتیک دورژانس
تست جک ریلی پارکینگی

ابتدا در بازکن برقی خود را تست کنید. اگر مشکلی هست یا چیز های نامناسبی وجود دارد، قبل از ادامه آن را برطرف کنید!

زمین را آماده کنید

اکنون، زمینی را آماده کنید که در آن درب بازکن خودکار خود را قرار می دهید. اطمینان حاصل کنید که دستور العمل هایی را در مورد عمق سوراخ ها و نوع سنگی که باید در آن ها استفاده کنید (در صورت وجود) دنبال کنید.

 

براکت های نصب را سوار کنید

پس از اطمینان از پایداری آن، برای نصب جک پارکینگ نصب آماده شوید. این کار را با تطبیق آن ها با یکدیگر انجام دهید و قبل از پیچاندن آن ها در جای خود، مطمئن شوید که به درستی در هر دو طرف دروازه خود قرار می گیرند.

Limit Switch را نصب کنید

کلیدهای محدودگر را در مرحله بعد نصب کنید: یکی در هر طرف دروازه خود با ارتفاع حدود 5 فوت و با براکت و پیچ محکم کنید. اطمینان حاصل کنید که آن ها را در جای مناسب قرار دهید (زمانی که درب اتوماتیک شما بسته است، به سوئیچ محدود برخورد می کند که درب بازکن شما را فعال می کند).

تابلوی کنترل را نصب کنید

برد کنترل را وصل کرده و داخل براکت ها پیچ کنید. جعبه سیم، جعبه اتصال، منبع تغذیه و غیره را کنار بگذارید، زیرا هنوز به آن ها نیاز نخواهید داشت! می توانید این را کنار بگذارید تا نصب راحت تر شود.

منبع تغذیه را وصل کنید

سیم کشی جک ریلی را از دو طرف دروازه خود به برد کنترل وصل کنید. از اتصال دهنده های سیم، جعبه های اتصال یا هر چیز دیگری که همراه دستگاه شما است استفاده کنید. اگر سیم ها قرمز و سفید هستند، مطمئن شوید که آن ها متقاطع نیستند. حال، منبع تغذیه را به جعبه اتصال وصل کنید!

تابلو کنترل + منبع تغذیه

اکنون، برد کنترل خود را به منبع تغذیه وصل کنید و قبل از اتصال، مطمئن شوید که همه چیز در جای خود تنظیم شده است. مجدداً بررسی کنید که سیم ها متقاطع هستند یا خیر و هنگام اتصال سیم های سوئیچ محدود (یکی برای بسته شدن و دیگری برای باز کردن) توجه ویژه ای داشته باشید..

چرخ های حمل و نقل را وصل کنید

در نهایت، چرخ های حمل و نقل را به پایین موتور اتصال داده و منبع انرژی را وصل کنید! شما می توانید هر منبع انرژی را که دوست دارید انتخاب کنید، اما مطمئن شوید که از حداکثر آمپری که دستگاه برای آن درجه بندی شده است، تجاوز نمی کند.

اکنون، موتور خود را باز کنید و بررسی کنید که آیا همه چیز به درستی کار می کند یا خیر! اگر مشکلی در تراز یا اتصالات وجود دارد، با یک متخصص تماس بگیرید تا آن ها را اصلاح کند. هم چنین می توانید با افزودن سنسور حرارتی از عملکرد صحیح دستگاه در هنگام باران یا دمای بالا اطمینان حاصل کنید. به این ترتیب اگر دربازکن برقی شما بیش از حد گرم شود، بلافاصله به شما اطلاع داده می شود و نه زمانی که دیگر خیلی دیر شده است!

مکان قرارگیری جک برقی ریلی کجاست؟

قبل از شروع هر کاری، باید یک مکان خوب برای دربازکن خود پیدا کنید. شما باید مکان مناسبی را پیدا کنید تا هیچ شیء دیگری را مسدود نکنید یا در مسیر جریان عادی ترافیک قرار نگیرید. هنگامی که در مورد محل قرارگیری جک ریلی تصمیم گرفتید، مطمئن شوید که مسطح و ایمن است. در صورت لزوم، یک سوراخ در زمین ایجاد کنید، اما از آسیب رساندن به کابل ها یا لوله های زیرزمینی خودداری کنید.

 

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیر انواع درب های اتوماتیک  ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید

69 33 00 91 

خدمات درب اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *