مطالب دورژانس

معرفی موتور کرکره سانترال_دورژانس

موتور کرکره دورژانس

کرکره برقی دارای قطعات بسیاری است اما یکی از قطعات بسیار مهم آن موتور کرکره است که نقش بسیار موثری در عملکرد هرچه بهتر آن دارد.

موتور کرکره دارای سه نوع توبلار، ساید و سنترال است. که این سه نوع موتور کرکره هر کدام ویژگی ها و عملکرد خاص خود را دارند.

موتور کرکره سنترال(مرکزی)

یکی از ویژگی هایی که موتور کرکره سنترال دارد این است که قابلیت نصب روی کرکره های قدیمی را دارد و همچنین نیاز زیادی به مراقبت ندارد و استفاده از آن بسیار آسان است به همین دلیل باعث شده طرفداران بسیاری داشته باشد.

اما با تمام مزایایی که دارد به نسبت دو نوع دیگر موتور کرکره مشتریان کمتری دارد.

موتور کرکره سنترال به دلیل ساختاری که دارد برای کرکره های سبک وزنی که دارای تردد بسیار زیادی نمی باشند مناسب است.

از این موتور کرکره می توان برای تبدیل کرکره های قدیمی به کرکره های جدید استفاده کرد. قیمت موتور کرکره سنترال با انواع دیگر تفاوت زیادی ندارد اما کاربرد آن کمتر از دیگر موتور کرکره ها است.

اجزاء موتور کرکره سنترال

موتور کرکره برقی سنترال مثل سایر موتور های دیگر در برقی دارای چشمی یا همان فتوسل است که این یعنی موقع موقع بسته شدن کرکره با تشخیص حرکت پایین امدن کرکره را متوقف می کند.

شما این قابلیت را دارید که کرکره برقی را نیز به صورت وایرلس یا بی سیم نصب و از آن استفاده کنید.

نیروی گشتاور دینامیک موتور کرکره باعث به حرکت درآمدن تیغه کرکره و در نهایت جمع شدن تیغه ها به روی هم و یا به پایین آمدن آنها می شود.

موتور کرکره سانترال دورژانس

ویژگی های فنی موتور سنترال کرکره برقی

قطعات و اجزای موتور کرکره سنترال به دلیل ساختاری که دارد در قسمت میانی و مرکزی شفت کرکره برقی نصب می شود. موتور کرکره های سنترال به نحوی چیده شده اند که باید از کاسه فنر جهت تکمیل سیستم شفت استفاده شود.

تعداد کاسه فنر در شفت کرکره برقی ارتباط مستقیم با عرض کرکره دارد و هرچقدر عرض کار افزایش یابد بر تعداد کاسه فنر شفت افزوده می شود.

موتور کرکره های سترال دارای تنوع بسیاری از لحاظ قدرت، کیفیت و کشش در بین طرفداران خود است و معمولا برای کرکره های سبک وزن و کم تردد استفاده می شود.

همچنین مانند موتور های کرکره برقی دارای سیستم خلاص کن جهت استفاده در هنگام قطعی برق می باشد. 

مزایای کرکره برقی با موتور سنترال

موتور کرکره سنترال به دلیل ویژگی هایی که دارد از مزایای بسیاری برخوردار است که در این بخش از مقاله به آنها می پردازیم:

1. حرکت سریع و آسان

2. عملکرد سریع و آسان خلاص کن در هنگام قطعی برق

3. قابل نصب بر روی کرکره های لانه زنبوری قدیمی و تبدیل آنها به کرکره برقی

 

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیر انواع درب های اتوماتیک  ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید

69 33 00 91 

خدمات درب اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *