مطالب دورژانس

محاسبه قیمت تعمیر جک برقی توسط نمایندگی

تعمیر جک دربرقی توسط نمایندگی

از دیگر مواردی که باعث تفاوت در نرخ های ارائه شده برای جک های درب برقی پارکینگی ارائه میشود، نوع تعمیر می باشد.

به عنوان مثال، یکی از اقدامات مهمی که به منظور پیشگیری از خرابی جک های پارکینگی لازم است صورت گیرد، سرویس دوره ای آنها می باشد.

سرویس کردن جک های برقی با تعمیر آن تفاوت دارد و به همین دلیل قیمت های ارائه شده با آنها نیز کاملا متفاوت خواهد بود.

یکی از موارد بسیار مهمی که در خرید جک در برقی پارکینگی به آن تاکید زیادی میشود، خرید از مراکز معتبر و نمایندگی های مجاز می باشد.

مراکز معتبر و شناخته شده برای محصولات خود گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می دهند. به همین دلیل تا حد بسیار زیادی می توان از هزینه های تعمیر قطعات مختلف جک درب را کاهش داد.

این تعمیرات در بازه زمانی مشخص شده بر روی کارت گارانتی رایگان می باشد.

از دیگر موارد بسیار مهمی که باعث تفاوت در هزینه تعمیر جک درب برقی پارکینگ میشود، خدمات پس از فروش و استفاده از قطعات اورجینال توسط نمایندگی ها می باشد.
توجه داشته باشید که اغلب جک های پارکینگی موجود در بازار ایران وارداتی می باشند و به همین دلیل دست یافتن به قطعات اصل و اورجینال آنها سخت و چالش برانگیز خواهد بود اما دورژانس علاوه بر تعمیرات جک های ایتالیایی که به مراتب سخت تر از تعمیر جک های ایرانی می باشد را انجام داده و در این زمینه در صدر خدمات پس از فروش قرار گرفته است.
تعمیر جک دربرقی توسط نمایندگی

در صورتیکه جک پارکینگ را از مراکز نامعتبر خریداری کرده باشید، برای تعمیر و تعویض قطعات آنها نیاز به پرداخت هزینه بیشتر و در نهایت عدم استفاده از قطعات اصل می باشد که چیزی جز خرابی های زودهنگام بعدی را به همراه نخواهد داشت.

با توجه به نوع خرابی قطعات داخلی جک درب اتوماتیک و امکان یا عدم امکان تعمیر آنها هزینه های مختلفی را باید در نظر بگیرید. توجه داشته باشید که برخی از خرابی های قطعات با تخصص و تجربه تعمیرکار قابل رفع می باشد و این در حالیست که افراد تازه وارد در این زمینه نمی توانند درست عمل کنند.

به همین دلیل در محاسبه تعمیر قطعات مختلف جک های درب پارکینگی لازم است به این مساله توجه کنید که آیا تعمیرکار قطعه قبل را تعمیر می کند یا تعویض را در نظر دارد؟

در صورت تعویض قطعه مورد نظر تا حد زیادی هزینه دست مزد کاهش پیدا می کند، این در حالیست که هزینه دست مزد برای تعمیر بیشتر خواهد بود. به عبارت دیگر، با پرداخت هزینه کمی بیشتر به عنوان دستمزد می توان از هزینه های بالای تعویض و خرید مجدد قطعه یا جک جلوگیری کرد.
شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش ،نصب و تعمیر انواع جک برقی ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که به صورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.
شما می توانید از طریق وبسایت ما با محصولات و تیم دورژانس بیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره  02191003369 تماس بگیرید.
خدمات درب اتوماتیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *