مطالب دورژانس

قابلیت های برد در برقی برای جک ها_دورژانس

برد در برقی دورژانس

درب های برقی به یکی از کلیدی ترین ویژگی های هر ساختمان، پارکینگ، مجتمع تفریحی و غیره تبدیل شده اند. امروزه به ندرت دیده می شود که ساختمان یا پارکینگی ساخته شود و در آن از درب های اتوماتیک استفاده نگردد.

در های برقی در انواع مختلفی تولید و ساخته می شوند و هر کدام برای مکان مشخصی کاربرد بیش تری دارند. درب های اتوماتیکی که توسط جک های برقی باز و بسته می شوند نیز نیار به این برد های الکترونیکی دارند. برد در برقی وظیفه فرستادن فرمان عمل کردن به جک ها را بر عهده می گیرد و به این صورت درب های برقی باز و بسته می شوند.

در این مقاله قصد داریم تا قابلیت های برد در برقی برای جک ها را برای شما بازگو کنیم.

برد در برقی برای جک ها در چه مکانی نصب می شود؟

همان طور که پیش تر اشاره شد در های برقی برای انجام عملیات باز و بسته شدن نیاز به یک مدار کنترل یا برد کنترلی دارند. برد در برقی نباید در محلی قرار بگیرد که در دسترس همه باشد و به این صورت امکان رسیدن آسیب به آن به کم ترین حالت می رسد.

به همین دلیل معمولا برد درب برقی برای جک ها را در قسمت داخلی بنا و در کنار یا بالای درب برقی نصب می کنند.

این موضوع سبب می شود که به علت ارتفاع زیاد برد در برقی دور از دسترس افراد قرار بگیرد و تنظیمات آن به طور سهوی تغییر پیدا نکند.

برد در برقی برای جک ها چه وظیفه ای دارد؟

برد در برقی برای جک ها مانند مغز در بدن انسان می باشد. همان طور که مغز سیگنال های محیطی مختلف را دریافت می کند و پس از پردازش دستور لازم را به بدن ارسال می کند،

برد در برقی نیز با دریافت سیگنال از ریموت کنترل و پردازش آن، فرمان لازم برای باز و یا بسته شدن درب های اتوماتیک توسط جک ها را ارسال می کند.

این فرایند توسط المان های الکترونیکی مختلفی که روی برد سوار شده اند انجام می گیرد و هر کدام از مقاومت ها، رله ها و سایر قطعات برقی وظیفه مشخصی را دارند تا کار شما را بیش از پیش ساده کنند.

برد در برقی دورژانس

برد در برقی چه قابلیت هایی را برای جک ها فراهم می کند؟

برد درب برقی برای جک ها نقش بسیار مهمی را در عملکرد صحیح درب های اتوماتیک دارد.

تقریبا تمامی کاری که جک های برقی برای شما انجام می دهند توسط این برد ها فرمانشان صادر می شود. از طریق مدار کنترلی که در کنار تمامی درب های اتوماتیک قرار گرفته است شما می توانید امور زیادی را برای درب های برقی برنامه ریزی نمایید. در ادامه به بررسی برخی از مهم ترین قابلیت های برد در برقی برای جک ها می پردازیم:

تنظیم سرعت حرکت جک ها از طریق برد در برقی

درب های اتوماتیک بر اساس محلی که قرار دارند و نوعی که دارند باید سرعت باز و بسته شدن متفاوتی را داشته باشند. اگر مدت زمان باز و بسته شدن در های برقی بیش از حد کوتاه و یا بیش از حد طولانی باشد، می تواند باعث رسیدن آسیب به افراد و یا وسایلی که در تردد هستند بشود. برای حل این موضوع باید زمان مشخص و صحیحی را به جک های درب برقی داد تا بتوانند در زمان مشخص درب ها را باز و بسته کنند. این فرایند تنظیم سرعت باز و بسته شدن درب های برقی توسط جک ها به وسیله برد در برقی انجام می پذیرد تا مشکلی برای شما در این زمینه ایجاد نشود.

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیر انواع درب های اتوماتیک  ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید

69 33 00 91 

دورژانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *