مطالب دورژانس

سیستم مدولار یا ماژولار درب اتوماتیک دورژانس

سیستم مدولار یا ماژولار درب اتوماتیک به چه معناست؟

درست از لحظه ای که وارد ساختمانی می شوید نقش درب ورودی بر روی میزان حرارت محیط ساختمان را متوجه می شوید. اختلاف فشار هوا مابین فضای داخلی اماکن و ساختمان ها با محیط بیرونی باعث اتلاف انرژی بسیار زیادی میگردد.
در فصل زمستان بعلت چگالی کمتر هوای گرم در محیط داخلی ساختمان، به محض باز شدن درب ها، هوای سرد که وارد محیط ساختمان شده و در لایه پایینی هوای گرم قرار می گیرد. این افت دما باعث می شود در محیط داخلی ساختمان، نیاز به مصرف بیشتر انرژی برای گرمایش هوای سرد ورودی باشد.در فصل تابستان هم عکس این اتفاق در محیط داخلی ساختمان رخ می دهد.
یکی از وظایف درب های اتوماتیک در ساختمان ها جلوگیری از اتلاف همین انرژی هاست

چه سیستمی سیستم ماژولار محسوب می شود؟

ماژولار بودن سیستم: یعنی مجزا بودن قطعات درب ها تا در صورت ایجاد اشکال در کنترل باکس درب ها نیازی به خارج کردن لت های درب از محل خود وباز ماندن درب ها واتلاف انرژی نمی باشد.

چه سیستمی سیستم مدولار محسوب می شود؟

مدولار بودن سیستم: وقتی سیستم های به کاررفته در درب اتوماتیک قابل برنامه ریزی باشند می گوییم آن سیستم مدولار است. یعنی سیستم با توجه به شرایط متفاوت اماکن در مناطق مختلف آب وهوایی قابل برنامه ریزی متناسب با آن شرایط می باشد.که این قابلیت باعث کاهش اتلاف مصرف انرژی می شود.

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب انواع درب های اتومات ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید:

69 33 00 91 -021

خدمات درب اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *