مطالب دورژانس

ریل شیشه سکوریت دورژانس

ریل درب شیشه ای دورژانس

ریل شیشه سکوریت

ریل شیشه سکوریت یکی از انواع یراق آلات شیشه سکوریت می باشد.

کیفیت ریل نصب شده در درب شیشه ای ریلی بسیار مهم می باشد. به علت استفاده زیاد و مداوم از درب این قطعه در معرض ساییدگی و فرسودگی می باشد.

بنابراین در هنگام انتخاب ریل شیشه باید از ریل های با کیفیت و با آلیاژ های مقاوم انتخاب شود. نحوه عملکرد ریل در عملکرد و کارایی درب شیشه ای تاثیر گذار می باشد.

معمولا از آلومینیوم و آلیاژ های مقاوم برای ساخت ریل شیشه سکوریت استفاده می شود. از ریل شیشه سکوریت در هر مکانی که از درب های شیشه سکوریت استفاده می شود میتوان استفاده کرد. به عنوان مثال در درب شیشه ای پارتیشن های شیشه ای، شیشه بالکن و حمام و … از ریل شیشه استفاده می شود.

یراق ریل شیشه سکوریت

درب کشویی نیز مانند تمامی درب‌ها دارای یراق مختص به خود است. یراق ریل شیشه سکوریت شامل موارد زیر است همچنین یراق ریل شیشه سکوریت در صورت مرغوب بودن ضد زنگ بوده و قابلیت نصب بر روی درب های بیرونی را نیز دارند.

۱- ریل درب کشویی
۲- قرقره ریل شیشه سکوریت
۳- فک ریل شیشه سکوریت
۴- ضربه گیر و درزگیر

انواع ریل شیشه سکوریت

حمام و سرویس بهداشتی
پارتیشن‌های شیشه‌ای
درب مغازه
ویترین‌های شیشه‌ای
بالکن و درب تراس
انواع درب ورودی
ریل برای شیشه

ریل درب شیشه ای دورژانس

ریل شیشه سکوریت اسپایدری

ریل شیشه سکوریت اسپایدری دارای کیفیت زبانزد در بین تمامی برندهای ریل بوده و از جنس استینلس استیل می‌باشد.

به دلیل خاصیت ضد زنگ بودن ریل اسپایدری شیشه سکوریت در سرویس‌های بهداشتی و حمام که رطوبت بالا است کاربرد دارند.

همچنین به جهت ظاهر مرغوب آن در پارتیشن‌های اداری که نمای درب اهمیت ویژه‌ای دارد از ریل شیشه سکوریت اسپایدری استفاده می‌شود.

در درب‌هایی که از ریل شیشه سکوریت اسپایدری استفاده می‌شود شیشه ثابت توسط 2عدد هنگر ثابت، به شیشه متصل می‌شود که شیشه را ثابت نگه می‌دارد.

درب نیز توسط 4 عدد هنگر متحرک به بالا و پایین ریل وصل شده که درب را در داخل ریل می‌چرخاند؛ از پایین نیز جهت حرکت روان‌تر، شیشه سکوریت داخل دو عدد راهنما قرار می‌گیرد. هنگرهای درب همان قرقره اسپایدری محسوب می‌شوند.
از دیگر متعلقات ریل شیشه سکوریت اسپایدری، استوپ و بست است، که بر روی ریل نصب می‌شوند. بست اسپایدری در انتهای ریل مانند درپوش عمل می‌کند و استوپ نیز بر روی ریل جهت متوقف کردن حرکت درب در نقطه‌ای خاص است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *