مطالب دورژانس

روش های عیب یابی جک برقی پارکینگ_دورژانس

عیب یابی جک پارکینگ

عیب ‌یابی جک برقی پارکینگی کمک می ‌کند تا درب اتوماتیک در وضعیت مطلوبی کار کند و عملکرد قابل قبولی داشته باشد که در نتیجه زندگی ما را آسان ‌تر می‌کند.

درب های خودکاری که به‌ درستی نصب شده باشند، امنیت خاطر و آرامش را برای شما به ارمغان خواهند آورد. اما همه نمی‌ دانند که چگونه نقص عملکرد را تشخیص دهند.

نگهداری درب برقی اگرچه ضروری است، اما کار ساده ای نیست. درست است که درب های خودکار زندگی ما را آسان ‌تر می‌ کنند و به ما این امکان را می‌دهند که بدون نیاز به پیاده شدن از ماشین یا کشیدن دروازه‌ های سنگین، وارد و خارج شویم.

با این حال، مانند همه سیستم‌های خودکار، در های برقی نیز می ‌توانند مستعد خطا باشند، به همین دلیل مهم است که بدانید چگونه این مشکلات را حل کنید. در این مقاله به روش هایی برای تشخیص نقص و عیب یابی جک برقی پارکینگ پرداخته ایم. 

علت خرابی جک برقی کجاست؟

ابتدا باید علت خرابی را مشخص کنید. عیب یابی می تواند کمی طول بکشد زیرا قسمت خراب می تواند هر جایی باشد. تمام قطعات جک بازویی یا جک ریلی درب برقی پارکینگ خود را به دقت و یک به یک بررسی کنید و از عملکرد صحیح هر کدام اطمینان حاصل کنید.

این کار را برای تک تک قطعات جک برقی انجام دهید تا بالاخره قطعه آسیب دیده را پیدا کنید.

لولا های جک برقی پارکینگ

لولا های معیوب یک مشکل چند لایه هستند. لولا ها ممکن است به دلیل استفاده بیش از حد، فرسودگی در اثر آب و هوا یا نصب بد قفل شوند.

همه لولا ها به یک شکل عمل نمی کنند، به خصوص زمانی که مربوط به مدل های در اتوماتیک باشد. توجه داشته باشید که تلاش نادرست برای تعمیر می تواند آسیب بیشتری وارد کند.

سوپرلایف، مشکل گیت خودکار شما را عیب یابی کرده و در هزینه شما صرفه جویی می کند.

متخصصان تعمیرات دورژانس می توانند لولاهای پر سر و صدا را حذف کنند، مدار های الکتریکی آسیب دیده را دوباره سیم کشی کنند و دروازه های خودکار شما را به درستی نصب کنند.

ما از روش های عیب یابی بروز برای رفع هر گونه مشکل لولا که با آن مواجه می شوید، استفاده می کنیم.

عیب یابی جک برقی

عیب یابی جک برقی پارکینگ

با خرابی جک برقی، راحتی و سهولتی که به آن خو گرفته اید، از بین خواهد رفت و برای باز و بسته کردن درب مجبور خواهید بود از مکانیسم دستی استفاده کنید.

تلاش برای عیب‌ یابی باید از خود دستگاه شروع شود. در وهله اول، نرم افزار باید در تمام دستگاه های تلفن همراه یا ریموت کنترل ها به روز شود.

در وهله دوم مطمئن شوید که گیرنده های درب باز کن برقی به درستی کار می کنند.

اگر این تلاش‌ ها مشکل را حل نکرد، با سوپرلایف تماس بگیرید. کارشناسان عیب یابی درب اتوماتیک ما در دسترس هستند. ما می توانیم مشکل فنی شما را تشخیص دهیم و مراحل بعدی را برنامه ریزی کنیم. برای مشاوره خوب پیرامون در برقی، امروز با ما تماس بگیرید.

خرابی موتور جک برقی

یک موتور بد می تواند هر آمد و شدی را متوقف کند. درب های اتوماتیک قوی ساخته می‌شوند، اما این بدان معنا نیست که هر جزء معینی برای همیشه دوام می‌ آورد.

عیب یابی جک برقی یکی از پیشرفته ترین مسائلی است که باید با آن برخورد کرد.

همچنین یکی از حساس ‌ترین مشکلات است. موتورهای جک پارکینگی در اتوماتیک بسیار پیچیده هستند و نمی ‌توان آن‌ ها را به تنهایی تعمیر کرد. کارشناسان دورژانس در این زمینه تجربه زیادی دارند.

ما می دانیم که چگونه موتورها را عیب یابی کنیم، بدون توجه به این که کدام مدل جک برقی را دارید. ما عیب یابی درب اتوماتیک را برای همه مدل ها از جمله برندهای کم تر شناخته شده ارائه می دهیم.

خدمات درب های اتوماتیک دورژانس

مشکل باز نشدن درب برقی

اگر هنگام استفاده از کنترل از راه دور، در برقی شما باز نمی شود، دلایل متعددی وجود دارد که ممکن است باعث این اتفاق باشند.

ابتدا بررسی کنید که منبع تغذیه جک برقی پارکینگ شما به درستی کار می کنند. اگر وسایلی مانند صفحه کلید یا اینترکام دارید، بررسی کنید که روشن باشند. اگر روشن هستند، آن ها را با فشار دادن هر یک به روشی که معمولاً برای آزاد کردن دروازه انجام می دهید،

آزمایش کنید و علل خرابی احتمالی را یکی یکی از بین ببرید. اگر بررسی‌های بالا نشان‌ دهنده ایراد نباشد، ممکن است مشکل از فرستنده باشد.

اگر باتری خالی باشد، فرستنده کار نمی کند، بنابراین چراغ های فرستنده را که نشان می دهد کار می کند، بررسی کنید.

مشکل بسته نشدن درب برقی

اگر جک برقی گیر کرده باشد، اولین راه برای بررسی مشکل این است که از سنسور هایی عبور کنید که معمولاً در برقی را فعال می کنند. اگر جواب نداد، سعی کنید دست خود را در مقابل یکی از فتوسل ها تکان دهید.

در این حالت باید صدای کلیک در پس زمینه بشنوید. عدم وجود این صدای کلیک به این معنی است که چشمی ایمنی به درستی کار نمی کند.

این مشکل ممکن است به دلیل ساده‌ای اتفاق بیفتد مانند حشرات و زباله‌ها که خط دید پرتو را مسدود کرده باشند، بنابراین سعی کنید قبل از تلاش مجدد، هر یک از این انسداد ها را بردارید.

اگر این انسداد ها وجود نداشت و چشمی های فتوسل هنوز کار نمی کرد، باید با یک متخصص تماس بگیرید. در حالی که دو مشکل فوق ممکن است به روش‌های عیب‌ یابی خاصی نیاز داشته باشند، برخی بررسی‌های کلی وجود دارد که می ‌توانید برای کمک به شناسایی علت مشکل انجام دهید.

راهکاری برای کمک به جلوگیری از رخ دادن ناگهانی چنین خطا هایی این است که ترتیبی دهید تا درب اتوماتیک شما تحت بازرسی و سرویس منظم توسط یک متخصص دارای مجوز و واجد شرایط قرار بگیرد.

با انجام این کار، آن ها می توانند هر گونه مشکل احتمالی را پیش بینی کنند و قبل از این که باعث خرابی دروازه شما شوند، برای آن ها راه حل ارائه کنند.

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیر انواع درب های اتوماتیک  ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید

69 33 00 91 

خدمات درب اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *