مطالب دورژانس

راهنمای نصب راهبند دورژانس

انواع تابلوها، علامت ها، چراغ و چشمک زن و دوربین روی آن ها قبل نصب است و به دلیل کارکرد ساده بسیار بادوام هستند. راهبند اهرمی را حتما بارها در پارکینگ ها و یا محوطه های شهرکی به دفعات ملاحظه کرده اید، این نوع راه بند دارای طرفداران بسیار زیادی بوده و از پر کاربردترین راهبندها در نوع خود محسوب می گردد. راهبند دارای انواع مختلفی می باشند، برخی پر کاربرد بوده و برخی نیز دارای کاربردهای مخصوص می باشند (مثل گیت های مترو).

این شرکت برای کلیه تولیدات خود در تمام شهرهای سراسر کشور نماینده فعال می پذیرد. راهبندها انواع مختلفی دارند ولی شما به نکاتی مانند عرض فضایی که میخواهید محصول آن را مسدود کند، میزان رفت و آمد در آن فضا و میزان حائز اهمیت بودن آن فضا توجه داشته باشید .

برنامه کسب و کار شما چیست سایت خرید فالوور اینستاگرام دارای قویی ترین سرور های فروش فالوور هست پس … شرکت آرتا با پشتوانه نیم قرن حضور تخصصی در صنعت درب اتوماتیک، کوله باری از دانش و تجربه و تخصص را اندوخته است. این مجموعه افتخار خدمت به هم میهنان عزیز را در صدها پروژه در گوشه گوشه کشور عزیزمان در 50 سال گذشته دارد.

راهبند بولارد ترافیکی فقط جهت ایجاد نظم و یا مسدود سازی مسیر در معابر عمومی کاربرد دارد. اما راهبند بولارد امنیتی، در عین ظاهر زیبای خود، دارای بدنه ای قدرتمند می باشد و می تواند در برایر ضربه ی جسمی با وزن ۴۰ تن و سرعت ۱۲۰ کیلومتر بر ساعت مقاومت نماید. کارخانه تولید راهبند آپامه صنعت همواره بر اصل برتری کیفیت نسبت به هم صنفیان خود اتکا داشته است تا جایی بیش از 2 دهه پیش شروع به تولید راهبند های خاص با مکانیزم های راهبند بازویی ، راهبند آکاردئونی برقی ، راهبند آکاردئونی دستی نمود .

در برخی از شرکت ها که تردد بالایی دارند بهتر است از راهبند آکاردئونی برقی استفاده شود زیرا بازو بسته کردن راهبند آکاردئونی دستی شاید برای نگهبان بعد از مدتی خسته کننده شود ولی درمعابر کم تردد و بسته می توانید از راهبند آکاردونی دستی نیز استفاه کرد.

راهبند

با انواع راهبندها و موارد استفاده آنها بیشتر آشنا شوید

این امر الزام تعداد زیادی از کارمندان را برای مهار افراد و وسایل نقلیه حذف کرده است. می‌توانید مقاله را مرور کنید تا مطمئن شوید که آیا باید آن را در سازمان خود نصب کنید یا خیر. موانع بوم با سناریویی که به سرعت در حال تغییر است به یک ضرورت تبدیل شده است.

این امکان کنترل و تنظیم ترافیک خودرو و انسان را بدون دخالت فیزیکی فراهم می کند. اگرچه همه‌گیری COVID-19 این نیاز را تقویت کرده است، نیاز به یک مانع رونق حتی پس از اختراع واکسن برای این بیماری وجود خواهد داشت. این کمک بزرگی به بدنه امنیتی و نظارتی سازمان ها برای رسیدگی موثر به هجوم شدید بازدیدکنندگان خواهد بود.

پایه راه بند طلایی بندی

مواد سازنده آنها باید مقاومت لازم در برابر نیروی زیاد را داشته باشد تا در صورت برخورد سخت اتومبیل با آن دچار مشکلی نشود. می توان برای ساخت زیر سازی آن از موادی مانند بتن، سنگ و فولاد ضد زنگ استفاده کرد. به این ترتیب که حرکت به درون زمین یا بالا آمدن ستون ها، به یکباره انجام نگیرد.

این امر الزام تعداد زیادی از کارمندان را برای مهار افراد و وسایل نقلیه حذف کرده است. می‌توانید مقاله را مرور کنید تا مطمئن شوید که آیا باید آن را در سازمان خود نصب کنید یا خیر. موانع بوم با سناریویی که به سرعت در حال تغییر است به یک ضرورت تبدیل شده است.

این امکان کنترل و تنظیم ترافیک خودرو و انسان را بدون دخالت فیزیکی فراهم می کند. اگرچه همه‌گیری COVID-19 این نیاز را تقویت کرده است، نیاز به یک مانع رونق حتی پس از اختراع واکسن برای این بیماری وجود خواهد داشت. این کمک بزرگی به بدنه امنیتی و نظارتی سازمان ها برای رسیدگی موثر به هجوم شدید بازدیدکنندگان خواهد بود.

پایه راه بند طلایی بندی

مواد سازنده آنها باید مقاومت لازم در برابر نیروی زیاد را داشته باشد تا در صورت برخورد سخت اتومبیل با آن دچار مشکلی نشود. می توان برای ساخت زیر سازی آن از موادی مانند بتن، سنگ و فولاد ضد زنگ استفاده کرد. به این ترتیب که حرکت به درون زمین یا بالا آمدن ستون ها، به یکباره انجام نگیرد.

کارایی راهبندها چیست؟

ولتاژ کارکرد موتور راهبند های هیدرولیکی نیز 24 ولت و 220 ولت ساخته شده که مدل 24 ولت مزیت تردد بیشتر و کارکرد با برق اضطراری را دارا هستند، امکان تنظیم سرعت حرکت بازو به تفکیک نیز از قابلیت های منحصر به فرد سیستم های راهبند الکتروهیدرولیک می‌باشد. سیستم های اتوماتیک، طیف گسترده ای از محصولات جهت کنترل عبور و مرور وسایل نقلیه را ارائه می دهد.

خدمات درب اتوماتیک

راهبند اتوماتیک از یک میله و ورقه تشکیل شده است که در انتهای آن یک وزنه وصل شده و به شکل افقی در جلو خودروها در مسیر قرار می گیرد. سیستم راهبند اتوماتیک، کنترل عبور و مرور خودروها در پارکینگ ها و نظارت دقیق بر آنها را فراهم میسازد. در پارکینگ های عمومی انجام عملیات ورود و خروج خودروها و محاسبه هزینه ها توسط راهبند اتوماتیک انجام می پذیرد. راهبند هایی با سرعت بالا، برای مدیریت عبور و مرور وسایل نقلیه سنگین در ورودی و خروجی ها، راه حل مناسبی را ارائه می دهند.

دسته دوم راهبندهایه الکترومکانیک میباشد ماننده راهبند هایه بتا راهبند سیماران راهبند کامه came راهبند v2 و قیره… که اینگونه راهبند ها نسبط به محل نصب و تردد انتخاب میشود. دسته دوم راهبند پارکینگ با ترد بسیار بالا به همراه موتور هیدرولیکی میباشد ، ترد بسیار با برای پارکینگ های عمومی ، عوارضی بین شهری بسیار پر کاربرد میباشد.

تمامی راهبند های هیدرولیکی دارای ال ای دی برای روشنایی مسیر باز بسته شدن است. شرکت آریانا ایمن تصویر انواع راهبند های اتوماتیک – راهبند های برقی ( هیدرولیک – الکترومکانیک ) راهبند تلسکوپی – راهبند نیزه ای – راهبند اهرمی – ر… شرکت حافظان حریم سپاهان بزرگتری شرکت تولید کننده در زمینه سیستم های امنیتی و کنترل تردد ( راهبند ) میباشد .

برای اتصال استاپ باید از کلید نرمال Close یا Nc استفاده کنید و سر دیگر کلید را به Stop در برد کنترل متصل نمایید تا به محض فشردن کلید Com و Stop از هم جدا شده و راهبند توقف کند. در صورت نصب کلید Stop حتما جامپر روی برد کنترل که بالاتر توضیح دادیم را بردارید ،در غیر این صورت استاپ عمل نخواهد کرد.

برای نصب چشمی راهبند بهتر است از چشمی رفلکتوری یا همان اینه دار استفاده کنید تا نیازی به کندن زمین و رد کردن سیم برای قسمت فرستنده چشمی نباشد زیرا یک اینه کار بازتاب سیگنال چشمی را انجام میدهد و سیم کشی شما را کاهش میدهد. تنظیمات راهبند معمولا به طور فابریک انجام شده است و معمولا نیازی به تنظیم مجدد نیست.در صورتی که میخواهید راهبند بصورت اتوماتیک پایین بیاید حتما از چشمی ایمنی استفاده کنید تا اسیبی به خودروها و راهبند وارد نشود.

راهبندها با استفاده از یک موتور مکانیکی و الکتریکی که مولد برق هستند عمل می نمایند و دارای بخش های مختلفی هستند. اصلی ترین بخش راهبندها جک و بازوی محرک می باشد و پس از آن ها بوم از اهمیت بالایی برخوردار است و در صورت عدم وجود هر یک از قطعات راهبند عملا از کار می افتد و کارایی ندارد.

به عبارتی این مرکز کنترل تمامی فرمان ها و دستورات صادر شده توسط انسان را در کوتاه ترین زمان ممکن تجزیه و تحلیل می کند و به اجرای آن می پردازد. راهبندهایی که از نوع درجه دو و سه هستند معمولا مرکز کنترل از سرعت لازم در شرایط پر تردد برخوردار نیست و احتمال اینکه مشکلات ترافیکی ایجاد شود وجود دارد. جهت فعال کردن این قابلیت ، دیپ سوییچ مربوط به Auto Close را ( با توجه به مدل ذکر شده در زیر ) On کرده و به کمک پتانسیومتر مدت VR2 زمان آن را تنظیم نمایید .

راهبند خودرو

راهبند کانه گیتس مدل گارد 600 کار با ولتاژ 24 ولت قابلیت تنظیم بوم در بازه ی 3 تا 6 متر دارای سه رنگ چراغ LED سرعت تکمیل عملکرد 2 ثانیه کار در بازه ی منفی 20 تا مثبت 60 درجه بازوی تلسکوپی حرکت… پس از نصب، راهبند پارکینگ فقط به کمترین مداخله انسانی نیاز دارند و می‌توانند از هر جایی از طریق دکمه‌ها کار کنند.

بنابراین، حتی اگر در حال نصب یک راهبند پارکینگ در ملک خصوصی خود هستید و نمی خواهید شخصی آن را 24×7 نظارت کند، می توانید آن را به تنهایی مدیریت کنید. همچنین می‌توانید دسترسی را از طریق سخت‌افزار دیجیتال هوشمند، مانند اسکنر اثر انگشت، اسکنر کف دست، و اسکنر شبکیه چشم و غیره کنترل کنید. بنابراین، حداقل تلاش انسان برای راه‌اندازی یک راهبند پارکینگ مورد نیاز است.

بدون واسطه — نصب تخصصی و اصولی — تعمیرات فوق تخصصی و تضمینی انواع راهبند های اتوماتیک ( راهبند های برقی )… خرید و فروش راهبند امنیتی فروش انواع راهبند زرهی ، دیواره ای ، بلوکی ، راهبند زنجیری ، ستونی و … راهبند امنیتی یا گیت امنیتی در تهران طراحی شده توسط شرکت آگسا با هدف جلوگیری از ورود وسایل نقلیه ی سبک و سنگین به مکان مورد نظر و پیشگیری از حملات تروریستی و… تولید شده است.

شرکت فنی مهندسی آگسا مرکز تخصصی تولید ، فروش ، نصب و راه اندازی انواع سیستم های کنترل تردد و راهبند در سرتاسر کشور همراه با کادری حرفه ای و سابقه ی درخشان آم… این مدل از راهبند ها بهترین پیشنهاد برای مکان هایی است که طول دهنه ی پوشش دهی زیاد می باشد (تا ۱۶ متر) و یا از لحاظ ارتفاع نیز دارای محدودیت می باشیم. دو ستون موجود در دو طرف به زمین متصل می شوند و با پایین آمدن و بالا رفتن زنجیر عمل تردد انجام میشود.

نحوه کار راهبند اتوماتیک در این مورد بر دو نوع راهبند افقی و عمودی تقسیم میشود. راه بند های اتوماتیک اساس کارشان بنا بر سیستم های الکترومکانیکی و هیدرولیکی می باشد. در ادامه به کاربردهای آن نیز پرداخته ایم و در آخر باید متذکر شویم که یک ویژگی مشترک بین ساخت تمامی این محصولات وجود دارد و آن هم اینکه تولید راهبند در هر دسته بندی به 2 صورت دستی و اتوماتیک می باشد.

به طور کلی راهبند وسیله یا به اصطلاح دقیق تر، مانعی برای کنترل انواع تردد در فضاهای مختلف جامعه به نیت نظارت و کنترل رفت و آمد وسایل نقلیه و اشخاص می باشد. موتور های الکترو مکانیکی از قدرت پایین تری نسبت به موتور های هیدرولیکی برخوردار است بدین ترتیب اغلب از این موتور برای مکان های مسکونی استفاده میشود و موتور های هیدرولیکی قیمت بالاتری در مقابل موتور های الکترومکانیکی دارند و از لحاظ اقتصادی موتور های الکترو مکانیکی شرایط بسیار بهتری دارند.

هنگامی که خودرو ها به سمت راهبند نزدیک می ‌شوند به طور معمول به شکل افقی ورودی را در بر می گیرد و آنگاه که نگهبان متوجه شود شخص اجازه ورود به محوطه را دارد یک دکمه دستی وجود دارد که آن را فشار می دهد و در واقع بوم به شکل عمودی بالا می ‌رود ، در اینجا خودرو قادر خواهد بود تا وارد شود .

با استفاده از سیستم هوشمند ثبت زمان ورود و خروج خودروها و ماشین ها و صدور اجازه ورود و خروج برای وسایل مختلف، میتوان به یک سیستم تردد خودرویی کامل دست یافت. ایران راهبند با بیش از 10 سال سابقه عرضه و فروش تخصصی انواع راهبند, راه بند برقی, راهبند اتوماتیک, راهبند ستونی, راهبند میله ای, راهبند بولارد, راهبند کشویی, زنجیر کش, راهبند تمام برقی, راهبند با بوم تاشو, راهبند ال ای دی دار, ضد تروریستی و سایر لوازم و تجهیزات جانبی را ارائه می نماید.

هر چه قدر که طول بوم راهبند اتوماتیک بلندتر باشد باید موتور و جک آن هم قوی تر باشد تا بتواند آنرا جابجا کند مسلما وقتی که طول بوم بلندتر میشود وزن آن هم بیشتر میشود و بایستی موتور قوی تری نیز آنرا هدایت کند. بوم از جنس فلز و آهن میباشد و برخی از بوم ها از پلاستیک فشرده و کائوچو ساخته شده اند اما اغلب بوم ها فلزی هستند تا خودروها بر اثر برخورد موجب خرابی بوم و راهبند نشوند و نتوانند به راحتی هم از آن عبور کنند.

در این مقاله یک راهنمای جامع در خصوص بررسی شرایط ارتقا و بروزرسانی درب پارکینگی در اختیار شما می گذاریم. © کلیه حقوق و محتوای این وب‌سایت برای نقشه و مسیریاب نشان محفوظ می‌باشد. موقعیت ایستگاه اتوبوس پل راه بند در محله باغ شیخ اهواز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید. کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب زومجی تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است.

راهبند تشریفاتی دارای کاربردهای مخصوص به خود می باشند، این راهبند ها معمولا در فروشگاه ها، موزه ها و مواردی از این دست مشخص می گردد و بیشتر برای مشخص سازی مسیرهای پر تردد بکار گرفته می شود، البته کاربرد دیگر آن نیز مشخص کردن صف های انتظار است که میتواند در این مورد نیز به کار گرفته شود.

برای انتخاب بهترین آپشن ممکن جهت محدوده ای که در آن زندگی می کنید، و یا قرار است خودروی خود را پارک کنید، تعداد موارد اندکی وجود دارد که حتما لازم است تا آنها را در نظر بگیرید. زیرا برای هر یک از مواردی که در بالا عنوان گردیده اند، شما نیازمند اختصاص فضا برای آن منظور هستید. از موارد دارای اهمیت به نسبت کمتر دیگر می توان به تعداد دفعات دسترسی به فضای مورد نظر و هم چنین میزان و یا زمانی است که سایر خودروها و یا افراد قرار است از آن جا استفاده نمایند.

دزدگیر اماکن امروزه نقش انکار ناپذیری در کاهش سرقت و جلوگیری از جرائم مربوطه در اماکن شخصی و سازمانی دارد. انواع دزدگیر اماکن بر حسب امکانات و کیفیت ساخت و همچنین کمپانی سازنده به چند دسته اعم از دزدگیر خانگی و دزدگیر فروشگاهی تقسیم میشوند . البته پیش از قرار دادن این راهبندها در زمین باید زیر ساز آن را تهیه نمود و فضایی بین 1-5 متر را به این کار اختصاص داد.

با توجه به این که راهبندهای ستونی باید مقاومت بالایی داشته باشند در ساخت آن ها ازمصالحی مثل سنگ، استیل، فولاد و بتن استفاده می شود. بولاردها قادراند فشارهای بالا را تحمل نمایند ، از این رو انتخاب بسیار مناسبی برای استفاده در مکان های فوق امنیتی و سری می باشند.این راهبندها در مقایسه با راهبند های الکترومکانیک دارای سرعت بالاتری هستند و با توجه به اینکه دارای سیستم هیدرولیکی هستند با استفاده از روغن و هوا کار می کنند. در ساخت این راهبندها چرخ دنده به کار نرفته از این رو می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای استفاده در مکان های شلوغ و پر رفت و آمد باشد، زیرا اگر به خودرویی برخورد نماید خسارت چندانی به آن وارد نخواهد کرد.

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیر انواع  راهبند های  ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید:

69 33 00 91 -021

دورژانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *