مطالب دورژانس

راهبند فنسی دورژانس

راهبند فنسی با راهبند حصاری وسیله ای است که راه را میبندد و در صورت لزوم و صدور اجازه از طریق سیستم نگهبانی راهبند باز میشود. موارد استفاده از این محصول در درب ورودی بیمارستان ها و ارگان های دولتی و دانشگاه ها و سایر اماکن حتی مجتمع های مسکونی میباشد که تحت نظارت و کنترل نگهبان و شخصی است که در کانکس قرار دارد. این محصول معمولاً بوسیله یک ریموت بالا و پائین میرود. امروزه در ساخت و سازهایی که در سطح شهرها و مناطق وجود دارد. پس از اتمام مراحل ساخت ابتدا به ساکن پیمانکار اقدام به خرید و نصب راهبند میکند تا از ورود هر شخصی به داخل جلوگیری شود. دلیل استفاده از راهبند فنسی در اماکن دولتی مسائل امنیتی میباشد.
امروزه در سطح شهر در ورودی پارکینگ بسیاری از مراکز خرید، ادارات، سازمان ها، راهبند فنسی مورد استفاده قرار میگیرد. هدف از نصب راه فنسی، جلوگیری از عبور وسایل نقلیه غیرمجاز و افزایش ایمنی میباشد که در ابعاد و طرح های مختلف ساخته می شوند، بنابراین میتوان براساس عرض گذرگاه و شرایط نصب، مدل مناسب را انتخاب نمود. راهبند فنسی را میتوان براساس نوع سیستم محرک به دو گروه الکترومکانیک و هیدرولیک تقسیم نمود. هر یک از این دو، دارای ویژگی های عملکردی بخصوصی بوده و برای استفاده در شرایط کاری ویژه ای مناسب میباشند.
در راه بند فنسی الکترومکانیک از نیروی یک موتور الکتریکی که از طریق یک جعبه دنده به میله منتقل میشود برای حرکت میله استفاده میشود ولی در راهبند فنسی هیدرولیک نیروی لازم برای حرکت میله به کمک فشار روغن درون سیلندر تامین می شود که به کمک یک موتور الکتریکی و پمپ هیدرولیک تنظیم می گردد. در تمامی راهبندها از فنر برای جبران وزن میله استفاده می شود. به علت استفاده از فنر تعادل،‌ نیروی لازم برای حرکت میله کاهش یافته و درنتیجه ابعاد سیستم محرک و انرژی مصرفی سیستم محرک کاهش می یابد. انتخاب راهبند فنسی مناسب برای هر پروژه بستگی به معیارهایی از قبیل میران تردد، عرض گذرگاه و شرایط آب و هوایی محل نصب دارد. انواع راه بند های فنسی توسط شرکت دژستان در حوزه درب های اتوماتیک ساخته و به بازار عرضه معرفی میگردد.

راهبند فنسی 1
راهبند فنسی 2
راهبند فنسی 3
راهبند فنسی 4

ویژگی های محصول:

– به طول بازوی ۴، ۵ و ۶ متر
– مدت زمان باز و بسته شدن ۶ ثانیه
– قابلیت اتصال به انواع کنترل تردد هوشمند
– فرمان با ریموت و پنل بیسیم
– رنگ کوره ای چرمی برجسته
– دستک از آلیاژ آلمینیوم ۶۰۶۳ و آنودایز شده
– پشتوانه فنی ۱۰ سال تولید انواع راهبند

همین الان میتوانید جهت استعلام قیمت محصول با شماره 72239-021 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *