مطالب دورژانس

دلایل تشویق و ترغیب شما به نصب درب اتوماتیک دورژانس

1- ایمنی دورژانس

استفاده از آخرین تکنولوژی ها و استانداردهای در دنیا، درب های اتوماتیک دورژانس امنیت مشتریان و فروشگاه ها را در بالاترین سطح تامین می کنند.

2- صرفه‌ جویی در فضا با استفاده از درب اتوماتیک دورژانس

صرفه‌ جویی در فضا با استفاده از درب‌ اتوماتیک شیشه‌ای دیگر نیازی به اختصاص قسمتی از مکان کسب‌وکار شما برای باز و بسته شدن درب‌ های دستی نخواهد بود.

3- بهینه سازی استفاده از انرژی در دورژانس

تبادل گرما و سرما از داخل فروشگاه با فضای خارجی به حداقل میرسد. این موضوع باعث صرفه‌ جویی در مصرف انرژی و حفظ سرمایش و گرمایش محیط داخلی می شود.

4- زیبایی و پرستیژ ساختمان با دورژانس

یکی از بالاترین ویژگی‌ های درب های اتوماتیک و یا کرکره اتوماتیک ایجاد زیبایی، پرستیژ و زیبایی در اماکن تجاری می‌ باشد.

5- راحت بودن ورود و خروج با درب اتوماتیک شیشه ای دورژانس

درب اتوماتیک همانطور که از نام آن پیداست دربی است که بدون دخالت افراد و از طریق تامین انرژی با منابع متفاوت باز و بسته می‌شود. اهداف مختلفی برای به کارگیری این درب ها در ساختمان‌های مختلف مدنظر است و در موارد با حجم زیاد آمد و شد مانند هتل‌ ها و مراکز تجاری این درب ها خیلی مناسبند.

6- سهولت در استفاده و نگهداری دورژانس

درب‌ های پیشرفته امروزی با بالاترین استانداردهای کیفیتی و ایمنی تولید می‌شوند در نتیجه با نصب درست آ‌ن‌ ها و کمی مراقبت منظم تا سالیان سال می‌ توانید از آن‌ ها استفاده کنید.

7- کنترل تردد ورود و خروج

شما به‌ عنوان مالک یک فروشگاه یا یک کسب و کار در مواقعی که نیاز به کنترل تردد مشتریان خود دارید به طور مثال در یک مرکز اداری در فاصله زمانی بین ساعت ۱۳:۰۰ تا ۱۴:۰۰ درب های اتوماتیک خود را در حالت یک طرفه همان یکسو تردد قرار می ‌دهند تا مشتری جدید نتواند وارد شود و مشتریان داخل هم کار خود را انجام داده و امکان خروج از محل را داشته باشند.

8- امکان تنظیم سرعت عملکرد

امکان تنظیم سرعت عملکرد درب اتوماتیک با توجه به میزان ترافیک موجود در محل، تغییر فصل های سال و ساعات شبانه روز

9- بهره گیری از گزینه های اجرایی خاص جهت مکان های ویژه

این دلیل یکی از دلایل اصلی استفاده از درب های اتوماتیک دورژانس است یعنی براساس کاربرد هریک از انواع درب های اتوماتیک شما می توانید مناسب محیط و فضایی که دارید از   درب اتوماتیک دورژانس استفاده کنید.

درب اتوماتیک دورژانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *