مطالب دورژانس

درب اتوماتیک دورژانس یک سرمایه گذاری طولانی مدت

از آن جا که خرید درب اتوماتیک یک سرمایه گذاری طولانی مدت به حساب می آید باید برخی ویژگی های مهم در این زمینه یادتان باشد تا بهترین درب را برای خود خریداری کنید. قبل از شروع کردن به مقاله باید بگوییم که درب اتوماتیک در انواع مختلفی تولید می شود که می تواند ظاهر ساختمان شما را به راحتی تغییر بدهد اما ما در این مقاله تمرکز ما بر روی درب های اتوماتیک پارکینگ است که به کمک ریموت درب برقی باز و بسته می شوند.

این درب ها می تواند کمک های زیادی را به شما کند. پس برای این که این درب ها را در کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری کنید بهتر است این مقاله را از دست ندهید چرا که یک راهنمای کامل برای خرید درب اتوماتیک به شمار می رود. اگر قبول دارید که درب اتوماتیک یک سرمایه گذاری طولانی مدت برای شما به حساب می آید پیشنهاد می کنیم در ادامه مقاله ما را همراهی کنید تا بتوانید بهترین درب را برای خود خریداری کنید.

 

جک اتوماتیک دورژانس

مصرف برق درب اتوماتیک دورژانس

عموما درب اتوماتیک پارکینگ های قدیمی از یک موتور DC با ولتاژ پایین برای باز و بسته کردن درب استفاده می کنند. اما با وجود این مورد مصرف برق این درب ها پایین است چرا که درب تنها در زمان باز و بسته کردن درب موتور در 15 ثانیه کار می کند. البته باید بگوییم که زمان باز و بسته شدن درب را خودتان می توانید تعیین کنید درب به صورت خودکار در 15 ثانیه باز و بسته می شود.

درب اتوماتیک پارکینگی دورژانس که این روزها تولید و به فروش می رسند نسبت به درب های اتوماتیک مصرف برق کمتری دارند و می توانند نیازهای بیشتری را برای شما برطرف کنند. پس می توان گفت که این درب ها در کاهش هزینه ها نقش موثری را ایفا می کنند و می توانند نگرانی های شما را در این زمینه به راحتی برطرف کنند. 

قدرت موتور درب اتوماتیک دورژانس

موتوری که برای درب اتوماتیک پارکینگ در نظر می گیرید باید قدرت بالایی داشته باشد. چرا که لنگه درب های پارکینگ وزن بالایی دارند و اگر موتوری که انتخاب می کنید قدرت کمی داشته باشد به خوبی نمی تواند نیازهای شما را در این زمینه برطرف نماید.

بهتر است با توجه به ابعاد و وزن درب برقی سعی کنید بهترین موتور را برای درب برقی خود در نظر بگیرید تا بعدها به مشکلی برنخورید.

ایجاد محیطی امن با درب اتوماتیک

قطعا ایمنی و امنیت محیط برای شما هم از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. در همین زمینه باید موارد زیادی را به یاد داشته باشید تا مشکلی پیش نیاید. درب اتوماتیک یک وسیله ی سنگین به حساب می آید پس باید طوری باز و بسته شود که اجازه ورود افراد غریبه به داخل ساختمان به راحتی گرفته شود.

این امر را تنها یک درب برقی باکیفیت می تواند انجام بدهد. زمانی که درب از کیفیت بالایی برخوردار باشد می تواند نیازهای شما را برطرف کند پس حتما به این موضوع توجه داشته باشید که درب را در کیفیت بالا خریداری کنید.

استفاده از جک برقی مناسب برای درب اتوماتیک

یکی دیگر از مواردی که در زمان خرید درب اتوماتیک باید به آن توجه داشته باشید جک های برقی است. درب پارکینگ های برقی برای باز و بسته شدن از جک استفاده می کنند چرا که جک ها می تواند در باز و بسته شدن درب کمک زیادی کنند. پس باید در زمان خرید درب به جک های آن نیز توجه داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *