درب سازان ایمن فک

خانه هوشمند و درب اتومات دورژانس

خانه هوشمند اساسا تعریف مشخص و دقیقی ندارد. به‌طور کلی هر خانه‌ای را که با یک سری دستگاه‌ها و ابزارهای قابل اتصال (بی‌سیم و با سیم) ساخته شود و بتوان آن‌ها را در یک محل کنترل کرد، خانه هوشمند می‌نامیم. برخلاف تصور ما خانه هوشمند الزاما نباید خیلی ظاهر شیک، مدرن و امروزی داشته باشد بلکه می‌توان در عین سادگی به آن لقب هوشمند هم داد.
تجهیزات درب اتومات طیف وسیعی از محصولات جهت باز و بسته نمودن درب اماکن  و منازل می باشد. جهت دسته بندی تجهیزات ابتدا نوع درب در نظر گرفته میشود که شامل جک پارکینگی درب منازل، کرکره برقی جهت اماکن تجاری و اداری، اپراتور شیشه جهت دربهای شیشه ای ورودی اماکن تجاری و لابی  منازل، راهبند ماشین جهت پارکینگ عمومی تقسیم می گردد.
سیستم های کنترلی امکان کنترل و نظارت از راه دور و همچنین امکان تجمیع کنترل چندین دستگاه با هم  را به کاربر می دهد و شامل  تجهیزاتی از قبیل بردهای سیمکارتی، ریموت کنترل جک پارکینگی، ریموت کرکره، انواع نرم افزار کنترل از راه دور  
شرکت دورژانس به شما مصرف کنندگان و همکاران گرامی امکان خریدی منصفانه مجموعه ای از تجهیزات درب اتومات، راهبند ماشین، اپراتور شیشه، درب کرکره برقی، انواع برند دزدگیر اماکن و اکسس کنترل، قفل برقی، باتری و یو پی اس، فتوسل و فلاشر و… فراهم نموده است.

021-72239

این مطلب را به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print