مطالب دورژانس

خانه هوشمند و درب اتومات دورژانس

خانه هوشمند اساسا تعریف مشخص و دقیقی ندارد. به‌طور کلی هر خانه‌ای را که با یک سری دستگاه‌ها و ابزارهای قابل اتصال (بی‌سیم و با سیم) ساخته شود و بتوان آن‌ها را در یک محل کنترل کرد، خانه هوشمند می‌نامیم. برخلاف تصور ما خانه هوشمند الزاما نباید خیلی ظاهر شیک، مدرن و امروزی داشته باشد بلکه می‌توان در عین سادگی به آن لقب هوشمند هم داد.
هوشمند
تجهیزات درب اتومات طیف وسیعی از محصولات جهت باز و بسته نمودن درب اماکن  و منازل می باشد. جهت دسته بندی تجهیزات ابتدا نوع درب در نظر گرفته میشود که شامل جک پارکینگی درب منازل، کرکره برقی جهت اماکن تجاری و اداری، اپراتور شیشه جهت دربهای شیشه ای ورودی اماکن تجاری و لابی  منازل، راهبند ماشین جهت پارکینگ عمومی تقسیم می گردد.
سیستم های کنترلی امکان کنترل و نظارت از راه دور و همچنین امکان تجمیع کنترل چندین دستگاه با هم  را به کاربر می دهد و شامل  تجهیزاتی از قبیل بردهای سیمکارتی، ریموت کنترل جک پارکینگی، ریموت کرکره، انواع نرم افزار کنترل از راه دور  
شرکت دورژانس به شما مصرف کنندگان و همکاران گرامی امکان خریدی منصفانه مجموعه ای از تجهیزات درب اتومات، راهبند ماشین، اپراتور شیشه، درب کرکره برقی، انواع برند دزدگیر اماکن و اکسس کنترل، قفل برقی، باتری و یو پی اس، فتوسل و فلاشر و… فراهم نموده است.

021-72239

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *