مطالب دورژانس

جک اتوماتیک دورژانس زیر سطحی

از سری جک‌های هیدرولیک زیرسطحی می‌باشد . این سری محصول با تنوع بالا امکان اتوماتیک ساختن نوع دربی را فراهم می‌سازد بدون آنکه نمای درب را تحت الشعاع قرار دهد و محدودیتی در نوع کاربری ندارد.
جک زیر سطحی

خصوصیات :

حرکتی کاملاً هوشمند با تغییر سرعت
تنظیم زاویه باز شوندگی تا ۱۸۰ درجه
کاملاً مقاوم در مقابل نفوذ گردو خاک و آب
برخورداری از قفل هیدرولیک برای ممانعت از حرکت
هماهنگ سازی روشنایی ورودی با حرکت درب
بستر سازی اولیه جهت نصب این سیستم که معمولاً نیاز به یک سری فعالیت های عمرانی دارد پیشنهاد این سیستم را برای هر پروژه محدود میسازد ولی در پروژه های عمرانی با کاربری های مسکونی وتجاری استفاده از این سیستم قدرت طراحی برای خلق آثار معماری منطبق بر استاندارد های جهانی به طراح می دهد.
این سیستم که شرایط خاصی را برای نصب از شرایط محیطی می طلبد امکانات گسترده ای را در اختیار مصرف کنند ه قرار میدهد از جمله امکان باز نمودن درب تا ۱۸۰ درجه و تغییر این زاویه برای هر لنگه که بهترین راهکار برای ورودی های منتهی به رمپ ها میباشد و …
تعمیر جک زیر سطحی ساب SUB
بستر سازی اولیه جهت نصب این سیستم که معمولاً نیاز به یک سری فعالیت های عمرانی دارد پیشنهاد این سیستم را برای هر پروژه محدود میسازد ولی در پروژه های عمرانی با کاربری های مسکونی وتجاری استفاده از این سیستم قدرت طراحی برای خلق آثار معماری منطبق بر استاندارد های جهانی به طراح می دهد البته نصب این سیستم نسبت به سری ELI ساده تر و اجرایی تر برای هر پروژه ای میباشد.
با توجه به تولیدات کمپانی که این نوع سیستم را در پنج تیپ به بازار مصرف عرضه می کند و متناسب با شرایط فیزیکی و نیازهای پروژه پیشنهاد می گردد . سرعت عملکرد درب برای سیکل کاری تعریف شده برای هر جک ۱۴ الی ۳۳ ثانیه میباشد . این سری محصول که با ولتاژ ۲۳۰ عرضه معرفی می گردد با وات مصرفی ۲۵۰ به کمک تجهیزات هیدرولیک طراحی شده در این تیپ سیستم قدرت بالایی را جهت بحرکت در آوردن درب به لولا ها اعمال می کند و بطور متوسط نیروی ثابتی در بازه ۲۲۰ الی ۲۴۰ N.m را ایجاد میکند. ضریب استاندارد حرارتی این سیستم ۶۰+ تا ۱۰- درجه سانتیگراد میباشد. خصوصیت فیزیکی موتور و فونداسیون آن که کاملاً در زیر سطح زمین نصب میگردد به گونه ای است که به هیچ عنوان امکان نفذ آب یا خاک را به تجهیزات مکانیکی نمی دهد و دارای بالاترین ضریب حفاظتی ( IP67 ) در سری محصولات الکترو نیک و مکانیکی میباشد.

موارد كاربرد جك پاركينگي زير سطحي:

مناسب جهت درب هایی که امکان نصب جک پارکینگی در امتداد هر لنگه وجود ندارد
مناسب جهت پارکینگ ساختمان های مسکونی ، ادارات، کارخانجات، نیروگاهها، مراکز تجاری760 FAAC
این سیستم ها معمولا علاوه بر دربهای جدید بر روی دربهای موجود با نصب یک بازو بروی هر لنگه درب و نصب دو عدد چشمی رفلکسی جهت جلوگیری از برخورد درب با مانع انسانی یا خودرو های عبوری و نیزچراغ هشدار دهنده جهت اطلاع از وضعیت باز یا بسته بودن درب و همچنین نصب مرکز کنترل دستگاه در نزدیکترین مکان به درب بروی دیوار جهت دریافت سیگنال های ارسالی توسط ریموت کنترل ومتعلقات مربوطه، درب پارکینگ شما را بطور اتوماتیک بازو بسته می کند.
جک زیر سطحی
جک زیر سطحی
جک زیر سطحی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *