مطالب دورژانس

تعمیر متعلقات درب اتوماتیک شیشه ای دورژانس

خرابی-درب-شیشه-ای-برقی دورژانس

سالهای بسیار زیادی از ساخت درب اتوماتیک شیشه ای در جهان نزدیک به 100 سال می گذرد که ساخت درب اتوماتیک شیشه ای و تعمیر آن  در گذشته به صورت انحصاری در اختیار کشور های اروپایی قرار داشت. و کشور ما فقط وارد کننده بود اما بعد از گذشت حدود 5 دهه از تولید درب اتوماتیک شیشه ای در اروپا این صنعت وارد کشور ما نیز شد. و طرفداران زیادی برا استفاده و نصب درب اتوماتیک شیشه ای در کشور پیدا کرد. کم کم و با گذشت مدت زمان اندکی احساس نیاز برای تعمیر و نگهداری درب های اتوماتیک شیشه ای در کشور موجب شد تا تکنسین ها به فکر ساخت و تعمیر این محصول افتادند و تا کنون پیشرفت زیادی در این صنعت داشته اند. این کار یک کار کاملا تخصصی و حرفه ای می باشد که افراد تازه دوره دیده توانایی انجام آن را به صورت حرفه ای ندارند.

تعمیر قطعات درب اتوماتیک شیشه ای:

درب اتوماتیک شیشه ای از متعلقات و اجرای مختلفی ساخته شده که هرکدام از این متعلقات در کار کرد بی نقص و درست درب اتوماتیک کاملا دخیل می باشند. و احیانا اگر براثر اتفاقی اختلال و خرابی در یکی از قطعات درب اتوماتیک شیشه ای رخ دهد موجب استپ و اختلال در کارکرد کل اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای رخ می دهد.و باید قطعه مختل شده تعمیر و یا در موارد نیاز تعویض شود تا درب اتوماتیک شیشه ای به درستی کار کند.  در ادامه به برسی نحوه تعمیر قطعات درب اتوماتیک شیشه ای می پردازیم

تعمیر موتور درب اتوماتیک شیشه ای:

 در درب اتوماتیک شیشه ای براساس نوع در و اندازه لت ها موتورهای مختلف براشلس و دانکر استفاده می شود که هرکدام از این موتور ها دارای ویژگی ها و کار کرد های متفاوتی می باشد که تکنسین های تعمیر با برسی اشکال احتمالی در موتور اشکال را پیدا کرده و به تعمیر آن می پردازند.شرکت پرگاس با داشتن تکنسین های مجرب نصب و تعمیر تمامی خرابی های احتمالی را تشخیص داده و به رفع نواقص می پردازند.

تعمیر کنترل باکس درب اتوماتیک شیشه ای:

کنترل باکس به عنوان مغز و اتاق فرمان درب اتوماتیک شیشه ای می باشد و نقش مهم واساسی در حرکت و کار درب اتوماتیک ایجاد می کند.

معایبی که کنترل باکس دارد و در هنگام تعمیر آ« باید توجه کرد این است که درکنترل باکس، سیسیتم وقتی برنامه ریزی می شود از دوباره ریست میشود و تنظیمات قبلی آن از بین می رود. همچنین ولتاژ دستگاه افت کرده و میکرو کنترل از نو شروع به کار می کند.

تعمیر ریل و کاور درب اتوماتیک شیشه ای :

ریل کاور در درب اتوماتیک شیش های جزو قطعاتی هستند که خرابی ندارند و فقط بر اساس سایش بعد از چند سال نیاز به تعویض دارند تا درب اتوماتیک شیشه ای بتواند به بدون نقص کار کرده و زیبایی ظاهری خود را حفظ کند.

تعمیر چشمی درب اتوماتیک شیشه ای:

برای فهمیدن اینکه چشمی درب اتوماتیک شیشه ای به خوبی کار نمی کند میتوان آن را با رفت و آمد و سنجش اینکه در به درستی باز و بسته می شود امتحان کرد. برای مثال هنگامی که درب اتوماتیک هنگام ورود باز ولی بعد از ورود بسته نمی شود به احتمال خیلی زیاد چشمی و حسگر آن دچار اشکال شده و باید مورد باز بینی و در صورت نیاز مورد تعمیر قرار گیرد. در مواردی که مسیر چشمی کثیف شده باشد یا در مقابل نور خورشید نصب شده باشد مانع به خوبی کار کردن چشمی می شود بنابر این قبل از اقدام به تعمیر به این موارد باید دقت کرد.

تعمیر ریموت درب اتوماتیک شیشه ای:

ریموت که کار کنترل از راه دور وباز و بسته کردن درب اتوماتیک شیشه ای را دارد. به دلیل در دسترس بودن ریموت کنترل و قرار گیری آن در معرض خطر و خرابی و مقابل آفتاب بودن و…. باعث می شود تا احتمال خرابی ریموت بالا باشد.

در حالتی که در با فشار دادن ریموت باز نشود احتمال دارد که از حافظه پاک شده باشد یا اتصالات برقی دچار مشکل شده باشد.

امکان وجود دلایل احتمالی دیگری نیز وجود دارد که تشخیص و برطرف کردن ایرادات نیاز به یک متخصص مجرب دارد تا ایرادات را شناسایی کرده و بتواند آن را درصورت نیاز تعمیر یا تعویض نماید.

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیر انواع درب های اتوماتیک ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.
شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید

69 33 00 91 

 

 

خدمات درب اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *