مطالب دورژانس

اهمیت نصب جک بازویی دورژانس

جک بازویی دورژانس

در این مقاله می خواهیم به بررسیجک بازویی و اهمیت کیفیت نصب جک بازویی بپردازیم.

جک بازویی، سیستمی اتوماتیک است که وظیفه آن باز و بسته کردن درب است، در نتیجه باعث سهولت و راحتی کار شما می شود.

کاربرد این جک ها بیش تر برای درب ورودی منازل و پارکینگ است. از نظر ابعاد، این درب ها ابعاد بیش تری نسبت به درب های ریلی دارند، درنتیجه فضای بیش تری را اشغال می کنند.

چگونگی باز شدن جک بازویی به صورت ریموت و کنترل از راه دور است. این جک اولین بار در 15 سال گذشته مورد استفاده قرار گرفت. از نظر امنیت می تواند امنیت نسبی و خوبی را برای ساختمان فراهم کند.

از جک بازویی در چه مکان هایی استفاده می شود؟

درب اتوماتیک که امروزه جای خود را به عنوان جایگزین درب های سنتی باز کرده است و بسیار مورد تقاضا قرار گرفته است در مکان های بسیاری نصب و استفاده می شود. جک بازویی با نام های جک پارکینگی، جک برقی درب، درب اتوماتیک پارکینگ و جک درب ریموت کنترلی شناخته می شود. از این جک های بازویی برای برقی کردن درب مکان هایی چون:

–  پارکینگ

– منازل

– هتل ها

– رستوران ها

– بانک ها

– فروشگاه ها و … استفاده می شود.

جک بازویی دورژانس

مزایای استفاده از جک بازویی

حتما یادتان هست که درب های قدیمی و سنتی منازل و پارکینگ ها از لحاظ ایمنی ضعیف بود و سارقین می توانستند به راحتی وارد شده و سرقت را انجام دهند. اما با پیشرفت تکنولوژی درب ها اتوماتیک و برقی شدند. این درب های اتوماتیک برای عملکرد صحیح نیاز به جک بازویی دارند تا علاوه بر حفظ امنیت و ایمنی، راحتی را نیز برایتان فراهم کند.

 بنابراین، می توان به قطعیت گفت که استفاده از جک بازویی موجب راحتی شما می شود. در این صورت نیازی نیست که حین رسیدن به منزل و باز کردن درب پارکینگ، خودتان پیاده شده و درب را باز کنید، چرا که با استفاده از ریموت و از راه دور قادر خواهید بود تا درب را باز کنید.

استفاده از جک بازویی موجب افزایش امنیت در ساختمان و محل کار شما می شود. در حقیقت جک بازویی با تبدیل نیروی الکتریکی به مکانیکی یا حتی هیدرولیکی موجب عملکرد صحیح می شود. شایان ذکر است که اشاره کنیم جک بازویی الکترومکانیکی برای درب های تک لنگه و جک بازویی هیدرولیکی برای درب های دولنگه به کار برده می شود.

از دیگر مزایای جک پارکینگ می توان به محدود شدن رفت و آمدها نیز اشاهر کرد زیرا تنها افرادی که ریموت را دارند می توانند ورود و خروج کنند. اگر تنظیمات جک را به گونه ای انجام دهید که در پس از مدتی درب یک تایم مشخص بسته شود، امنیت نیز بیش تر می شود در غیر این صورت ممکن است فردی غریبه بلافاصله وارد شود.

جک بازویی دورژانس

مراحل نصب جک بازویی

اهمیت کیفیت نصب جک بازویی موضوعی نیست که نادیده بگیرید.

جک بازویی از طریق موتور الکتریکی، منبع تغذیه و مدار فرمان عمل می کند.

بنابر همین دلیل که با برق کار می کند برای نصب جک بازویی نیاز است اصولی را رعایت کنید تا ایمنی محصول و حتی گارانتی آن پا برجا بماند.

از طرفی دیگر بنابر لنگه های درب تعداد جک های بازویی نیز متغیر است و ممکن است جک درب تک لنگه یا دو لنگه روی درب نصب شود

.جک بازویی طبق مراحلی که در ادامه بیان می کنیم نصب می شود.

لازم به ذکر است که بدانید اگر جک پارکینگ را از فروشگاهی معتبر همچون دورژانس خریداری کنید از این بابت خیال تان آسوده باشد زیرا نصابان به محل آمده و جک بازویی را خودشان نصب کرده و محصول را به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش به شما تحویل می دهند. روال درست کار نیز بدین صورت است که برای حفظ اهمیت کیفیت نصب جک بازویی کار را به متخصص آن بسپارید.

.

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیر انواع درب های اتوماتیک  ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید

69 33 00 91 

دورژانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *