مطالب دورژانس

چرخدنده جک پارکینگ دورژانس

دورژانس در تعمیرگاه های تخصصی خود میکوشد تا با کمترین هزینه و صرفه جویی در زمان تعمیر جک پارکینگ شما را انجام دهد.
پروژه های انجام شده در زمینه تعمیر جک پارکینگ  و تعمیر جک پارکینگ در مناطق دیگر تهران عمده فعالیت گروه فنی مهندسی دورژانس را رقم میزد. جک پارکینگ دورژانس نیز در درب پارکینگی جای می گیرند و حرکت را صورت می دهند. این جک ها در انواع هیدرولیکی و مکانیکی در بازار در دسترس خواهند بود.
چرخ دنده جک پارکینگ

قیمت گذاری بر اساس نوع جک پارکینگ بازویی دورژانس نیز تا حد زیادی انجام خواهد شد. مدل های زیادی در بازار ایران موجود بوده که ساخته شرکت های زیادی از مبدا برند ها و کشور های متفاوتی هستند.

جک پارکینگ دورژانس برای افزایش طول عمر و بهبود کارایی نیازمند نگهداری می باشد. با تعمیر جک پارکینگ به موقع و در زمان مناسب از خرابی های بی وقت و پر هزینه جلوگیری کنید.

چرخ دنده برنجی از جمله قطعات مهم جک درب پارکینگ می‌باشد. این قطعه ساختاری دندانه دندانه دارد و نیروی لازم جهت حرکت و باز و بسته شدن درب اتوماتیک را میان این چرخ دنده‌ها منتقل می‌کند.

از دیگر قطعات جک درب پارکینگ می‌توان به موتور الکتریکی، انواع چرخ‌دنده‌ها و بلبرینگ اشاره کرد. این قطعه در تعامل با اجزایی مانند سنسور چشمی و قطعات اجرایی مانند برد منجر به حرکت درب‌ها و باز و بسته شدن آنها می‌گردد.

چرخ دنده برنجی از جمله قطعاتی در ساختار جک درب پارکینگ دورژانس هستند که میتوانند نیروی تولید شده بین دو قطعه را منتقل کنند.

بدنه چرخ دنده جک پارکینگ به صورت دندانه دندانه میباشد که این دندانه ها در حین کار کردن با دندانه هی چرخ دنده مجاور درگیر شده و نیروی بین چرخ دنده ها به یکدیگر منتقل میشود.

همان طور که گفته شد قطعه رتور در داخل استاتور قرار گرفته و این قطعه میتواند چرخ دنده را به حرکت درآورد.

چرخدنده جک پارکینگ به شفت گیربکس متصل است. گیربکس حرکات چرخشی که چرخ دنده ایجاد میکند به قطعه ای به نام میل ماردان منتقل میکند و آن را به چرخش در میاورد.

در واقع میل ماردان قطعه که به نام مهره ماردان را جلو و عقب میکند و مانند پیچی آن را حرکت میدهد.

در جک قطعه ای به نام شفت استیل وجود دارد که این قطعه به مهره ماردان وصل است و زمانی که مهره ماردان حرکت میکند باعث باز و بسته شدن درب میشود.

شما می توانید ازطریق وبسایت ما با محصولات و تیم دورژانس بیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره 91003369 تماس بگیرید.
درب اتوماتیک دورژانس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *