درب سازان ایمن فک

ویژگی راهبند دفنی ، بلاکر ها

انواع رود بلاکر یا راهبند دفنی :

1-بلاکر (BLOCK)

2-پروف     (PROOF)

3-دفندر           (DEFENDER)

4-اسکرپین (SCORPPION)

5POVER

  1. با دوام در برابر تردد، همسطح با زمین ، کم سر و صدا ، سرعت بالا
  2. فناوری میکرو کنترل(آی سی هایی که قابل برنامه ریزی می باشد و عملکرد آنها از قبل تعیین شده) باعث می شود که بولارد ها پایدار و قابل اعتماد باشند ، به راحتی با سیستم های دیگر ادغام شوند
  3. دارای فن آوری های فشار هیدرولیک بسیار پیشرفته
  4. سیستم کنترل از راه دور، کنترل بی سیم را در محدوده 30 متری تنظیم می کند
  5. قابلیت سفارشی کردن با توجه به نیاز های مختلف کاربران
  6. نمایشگر کنترلر: LCD و LED
  7. دارای سیستم کشویی : قابلیت تنظیم محل نیزه ها
  8. بلاکر ها با توجه به جنس بدنه خود دوام بالایی دارند که حملات خودرو را متوقف می کند. هر راهبند کف خواب بلاکر توسط نگهبان کنترل و مدیریت می شود. پانل کنترل مجهز به دکمه های فشار امکان محافظت و واکنش سریع در برابر حملات تروریستی را فراهم می کند. این یک نوع سیستم امنیتی بسیار سریع است که میتواند کامیون 7،5 تنی را با سرعت 80 کیلومتر در ساعت متوقف می کند.
  9. این نوع گیت ها دارای کابین کنترل با دوام، و دارای مکانیزم عمل هیدرولیکی و الکترو مکانیکی است. زمان باز شدن 4-6 ثانیه است ، می توان آن را با EFO به 1.5 ثانیه رساند. نوع نصب: نصب کم عمق ، زیرزمینی ، روی سطح.

10.رود بلاکر یک محصول امنیتی کارآمد است. کنترل شده توسط نگهبانان امنیتی ، این یک محصول دوستانه علیه تروریسم برای انسان است ، عامل هرج و مرج در اطراف جهان در این سال ها بسیار زیاد شده است. همانطور وظیفه ما ابتدا تأمین امنیت است ، سپس راحتی ؛ محصول ما به خصوص در برابر وسایل نقلیه بارگیری شده موثر است بنابراین بمب ها در ایست های بازرسی متوقف می شوند نجات جان مردم عزیز شما قبل از مسدود کننده راه ، در ایست های بازرسی بولارد یا بلاکر بود یا اشخاصی که ماشینها را متوقف می کنند از این رو وسایل نقلیه به راحتی سرعت می گیرند و وارد محل می شوند این امر باعث مرگ بسیاری از افراد خواهد شد. محصول Road Blocker بجای محافظان امنیتی در این زمینه و از دست دادن جان آن ها ما این محصول را پیشنهاد می دهیم تا از این حوادث

11.جلوگیری شود. علاوه بر این چون دارای کنترل خودکار است اجازه می دهد با استفاده راحت از قابلیت محافظت برتر محصول برخوردار است.

12.راهبند دفنی را میتوان متناسب با نیاز هر سازمان به سیستم های کنترل از راه دور ، سیستم دکمه ، سیستم جمع آوری عوارض خودکار(OGS )، سیستم های اسکن زیر ماشین و پلاک خودرو را می توان در محصول ادغام کرد. در صورت درخواست می توان آن را با ابعاد مورد نیاز تولید کرد. این بلاکر از حلقه یاب و حسگر نوری پشتیبانی می کند در عین حال امنیت محیط را تأمین می کند.

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیر انواع راهبند های  ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید:

69 33 00 91 -021

این مطلب را به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print