درب سازان ایمن فک

بررسی ویژگی های درب های برقی دورژانس

این نوع دربها مدل های گوناگونی در بازار دارد.
برای اینکه راحت تر و آسان تر باز و بسته شود این درب ها از جک های پارکینگ و یا موتور های برقی استفاده میکنند و یا کلا دربی نصب میکنند که اتوماتیک باشد از پایه و صفر برای اتومات بودن طراحی شده باشد. این درب های اتوماتیک یا درب برقی بدون دخیل بودن دست و با استفاده از یک عدد ریموت کنترل یا دکمه مخصوص نصب شده باز و بسته و یا حتی بالا و پایین میشود.

نکات مهم در هنگام خرید

  • قیمت و کیفیت موتور های قدرتی و حرکتی
  • قیمت و کیفیت کنترل باکس
  • خدماتی که نصاب های درب برقی ارائه میکنند
  • اپراتور های مخصوص به شما
  • کیفیت نصب و بدون خطا کار کردن اولیه درب های برقی

توجه کردن به اینکه این درب ها بدون دخیل بودن دست باز و بسته میشوند تاثیر بسزایی در روند جذب مشتری دارد.

مزیت های درب برقی نسبت به مدل های سنتی و قدیمی

1-وزن کمتر نسبت به درب های قدمت دار و سنتی:
درب های قدیمی به صورت یک تیکه و یک سره بودند و همینطور وزن آنها خیلی زیاد بود و هنگام باز و بسته کردن صدای های که تولید میشد و در زمانی که درب های سنتی و قدیمی باز و بسته میشد باقی افراد داخل ساختمان و یا مجتمع و همیچنین افرادی که میخواستند درب ها را باز بکنند به صورت دستی آن ها هم معذب میشدند.

2-امنیت بیشتر درب های برقی :
این مورد بسیار مهم و حائز اهمیت است چون این درب ها در زمان بسته بودن (قفل شدن و قفل بودن) به صورت ضد سرقت در می آید و خیلی بهتر است دربهای ساده و قدیمی است چون آنعا با کلید و یا قفل های ماژول و یا قفل های اضافه تر آن را با امنیت میکردند و ولی در این درب های برقی میتوانیم بگوییم به وسیله های تیغه موجود در درب ها فضایی را برای دزدی و سرقت کاهش میدهد.

3-ظاهر و زیبایی درب های برقی :
درب های برقی به وسیله فریم و قاب و رنگ های موجود میتوان آنها را با نمای ساختمان یا مجتمع به صورت یک دست درآورد و موضوعی که وجود دارد این است که درب های قدیمی همیشه به یک شکل بوده و هیچ تناسخی بین درب و نما موجود در ساختمان وجود نداشت.

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیر انواع درب های اتوماتیک  ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید

69 33 00 91 

این مطلب را به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print