مطالب دورژانس

۴ مزیت استفاده از جک پارکینگ دورژانس

اولین مزیت استفاده از جک درب پارکینگ مناسب برای تردد بالا

در مراکز تجاری و مجتمع های مسکونی که تردد افراد روزانه بسیار بالاست به هیچ عنوان استفاده از کرکره برقی را پیشنهاد نمیکنیم دلیلش هم وجود استهلاک بالا است اگر هم از بهترین موتور های برقی استفاده کنید بازهم توانایی که روزانه تعداد بالایی باز و بسته شوند را ندارد. 
در نتیجه اگر بخواهیم واقع بین باشیم و نیازمان را در نظر بگیریم کرکره ها بیشتر برای فروشگاه ها به دلیل ظاهر و قیمتش استفاده می شود ، برای پارکینگ ها هم می توان جک برقی را در نظر گرفت. جک برقی پارکینگ سوپر لایف برای تردد بالا ساخته شده و سیستم آن به شکلی است که آنها را به سیستم تردد نامحدود میشناسند. 

دومین مزیت استفاده از جک برقی برای درب پارکینگ استفاده راحت در زمان قطع برق

یکی از اتفاقات بدی که برای همه ما اتفاق افتاده ، این است در زمان باز یا بسته شدن درب پارکینگ برق ساختمان قطع شود در این حالت اگر کرکره پارکینگ نصب کرده باشید باید صبر کنید تا برق دوباره بیاید تا آن را باز و بسته کنید. 
اما با وجود جک پارکینگی دیگر نیازی نیست منتظر آمدن برق باشید با استفاده از خلاص کن دستی به راحتی می توانید بازوها را خلاص کرده و درب را باز کنید. 
نحوه استفاده از خلاص کن دستی : 
کافیست آچار خلاص کن را روی جک قرار داده و آن را 180 درجه بچرخانید تا درب پارکینگ باز یا بسته شود. به همین سادگی درب پارکینگ باز می شود و از سوی دیگر برای باز کردن کرکره برقی نیاز به یو پی اس دارید تا هرگر نیاز به دستی کردن سیستم نداشته باشید و برای خرید یو پی اس هم هزینه ی زیادی بکنید. 

سومین مزیت استفاده از جک برقی سرعت بالا در باز و بسته شدن

این مورد برای اکثریت مردم بسیار مهم است که درب پارکینگ به سرعت باز شود و نیازی نباشد تا صبر کنند دو ساعت درب باز شود. سرعت باز و شدن جک پارکینگ بسیار بالاست اما سرعت جک ها از یک استاندارد جهانی پیروی می کند و سرعتش بدین گونه است : نه زیاد که خطر برخورد وجود داشته باشد و نه کم که اتلاف وقت رخ دهد. 

آخرین و مهم ترین مزیت امنیت بالای جک برقی پارکینگ

این مورد از مزیت های اصلی جک پارکینگ محسوب می شود به طوریکه امنیت خودروبه طور کامل تامین می شود. جک های پارکینگ دارای چشمی یا فتوسل هستند که تردد خودرو را مورد بررسی قرار می دهند تا در هنگام عبور درب ها به خودرو یا شخص برخورد نکند. 
برخی از انواع جک پارکینگ از سیستم عدم برخورد با موانع برخوردار هستند که در حین برخورد با هر چیزی مقاومت کرده یا جک از کار می افتد یا به سمت مخالف برمیگرد در نهایت اگر درب تک لنگه یا دو لنگه با هر چیزی برخورد کند خسارت فراوانی وارد نمی کند. 
مزیت جک پارکینگ 1
مزیت جک پارکینگ
مزیت جک پارکینگ 3

شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات و تیم دورژانس بیشتر اشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید

021-91003369

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *