درب سازان ایمن فک

۱۰ ویژگی برتر ریموت درب برقی دورژانس

ریموت درب برقی دورژانس یک دستگاه کنترل از راه دور بی سیم برای کنترل گیت از فاصله دور است.
کنترل از راه دور جک برقی عمدتاً از یک برد مدار مجتمع و دکمه هایی برای تولید پیام های مختلف تشکیل شده است. به دلیل حساسیت بالا، قیمت پایین و ارزان و عملکرد راحت، کنترل از راه دور درب خودکار به طور گسترده ای در کنترل گیت ها در پارکینگ ها، ادارات دولتی، ساختمان های اداری و سایر مکان های اصلی استفاده می شود.

10 مورد از برترین ویژگی های ریموت کنترل درب برقی دورژانس

1. باید بیش از ده نوع ترکیب فرکانس وجود داشته باشد، به طوری که کد کنترل از راه دور درب اتوماتیک دورژانس پیچیده باشد تا هیچ تداخلی روی ریموت درب برقی همسایه ایجاد نشود.

2. برای دستیابی به عملکرد ریموت کنترل از راه دور در اتوماتیک، کنترل از راه دور در برقی دورژانس باید اطمینان حاصل کند که انتشار صدا و هیچ محدودیتی در هر جهت وجود ندارد و می توان آن را توسط دیوار جداکننده کنترل کرد. فاصله ریموت کنترل از راه دور نباید بیشتر از 8 متر باشد.

3. عملکرد دیگر ریموت کنترل جک برقی دورژانس این است که وقتی کنترل از راه دور دروازه متوقف می شود، سوئیچ کنترل از راه دور جک پارکینگی به طور خودکار قطع می شود و زمانی که مجدداً کنترل از راه دور جک ریلی یا جک بازویی شروع به کار می کند، سوئیچ کنترل از راه دور دروازه به طور خودکار باز می شود، هم چنین برای جلوگیری از اتصال کوتاه در منبع تغذیه در صورت آسیب غیر ضروری به ریموت درب برقی گیت این عمل صورت می گیرد.

4. مهم ترین عملکرد کنترل از راه دور گیت این است که حساسیت دریافت بالا بوده و توانایی ضد تداخل قوی است و اثر نافذ خاصی وجود دارد. تعداد ریموت هایی که ریموت کنترل گیت می تواند از آن ها پشتیبانی کند نیز می تواند بسیار زیاد باشد.

5. مهم ترین جزء کنترل از راه دور درب برقی، LED داخل آن است. دیود های کنترل از راه دور درب اتوماتیک با کیفیت معمولاً گرد و مربع هستند. مواد استفاده شده در LED های کنترل از راه دور با مواد دیود معمولی بسیار متفاوت است.

6. دیود مورد استفاده در ریموت کنترل جک پارکینگ با کیفیت یک دیود نور افشان ویژه است. وقتی ولتاژ خاصی را به دو سر گیت وارد می کنیم، یعنی وقتی ریموت کنترل گیت به برق وصل می شود، نور مادون قرمز ساطع می کند.

7. در حال حاضر، دیود های کنترل از راه دور درب های اتوماتیک موجود در بازار برای خرید، اشعه مادون قرمز با طول حدود 940 نانومتر ساطع می کنند و شکل آن مانند دیود های معمولی ساطع کننده نور است، اما رنگ ها متفاوت است.

8. لازم به ذکر است که روش کلی عملکرد دیود در کاربرد عملی ما نیز متفاوت است. لازم است بایاس معکوس به دیود دریافت کننده مادون قرمز اضافه شود و کنترل از راه دور گیت می تواند به طور معمول کار کند، یعنی زمانی که دیود دریافت کننده مادون قرمز در مدار اعمال می شود. استفاده معکوس، به طوری که حساسیت دریافت کنترل از راه دور دروازه بیشتر خواهد شد، کنترل از راه دور سریع تر و دقیق تر خواهد بود!

9. محدوده ای که از کنترل از راه دور در آن به درستی کار می کند، بسته به محیط اطراف متفاوت است. اکثر ریموت های فروخته شده این روزها با فرکانس 433 مگاهرتز کار می کنند و معمولاً در شرایط معقول به 30 متر می رسند. در شرایط سخت محیطی، برد می تواند تا چند متر باشد، در حالی که در برخی از مناطق نیمه روستایی با رقابت کم بی سیم، مشتریان 100 متر با آنتن را گزارش کرده اند. به طور کلی می توانید با استفاده از یک آنتن تنظیم شده 433 مگاهرتز، برد موجود را دو برابر کنید.

10. از ریموت درب برقی های دورژانس از راه دور قوی تری برای دستیابی به مسافت بیشتر می توان استفاده کرد. طبیعتاً هر چه برد یک ریموت بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print