درب سازان ایمن فک

کاربرد LED بولارد

مردم می خواهند فضایی دلپذیر در اطراف دارایی خود ایجاد کنند – چیزی که باعث جلب توجه بازدیدکنندگان شود ، حال آنها را خوب کند و دوباره بخواهند برگردند.
آنها دوست دارند با حداقل هزینه بتوانند فضایی جذاب با نور با کیفیت بهینه ایجاد کنند.

 LED بولارد دورژانس با ترکیب LED های کم مصرف قابل اعتماد و یک درایور یکپارچه ، یک راه حل روشنایی LED ارزان قیمت را برای پاسخگویی به نیازهای محوطه سازی شما ارائه می دهد.

بدنه از آلومینیوم با خلوص بالا ساخته شده و قبل از پوشش پودر از سندبلاست استفاده می شود تا از مقاومت در برابر خوردگی و دوام مطلوب اطمینان حاصل کند. این مخصوصاً برای استفاده در محیط بیرون طراحی شده است. این بولارد در طراحی ساده و مدرن است که در اکثر محیط ها متناسب است.

مزایا و ویژگی ها

amp آمپر&مدرن ؛ طراحی ساده – این بولارد در طراحی مدرن و ساده است که در هر محیطی عالی است.

F از نظر محیط زیست دوستانه – بدون مواد خطرناک (بدون جیوه ، بدون سرب) یا UV.

D ماندگاری مطلوب – این نور از آلومینیوم با کیفیت بالا ساخته شده و قبل از پوشش پودر از سندبلاست استفاده می شود تا از دوام مطلوب اطمینان حاصل کند.

SA صرفه جویی در مصرف انرژی – این بولارد یک راه حل روشنایی کم مصرف و مقرون به صرفه ارائه می دهد که 900 لیتر روشنایی تولید می کند در حالی که فقط از 18 وات برق استفاده می کند.

حفاظت IP65 – این اتصالات سبک بطور ویژه طراحی و آزمایش شده است تا از مقاومت آن در برابر پاشش آب از هر جهت اطمینان حاصل کند.

شما می توانید از طریق وبسایت ما با محصولات و تیم دورژانس بیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره 91003369 تماس بگیرید.
این مطلب را به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print