درب سازان ایمن فک

کاربرد تیغه پانچ دار یا سوراخ دار دورژانس

از پانچ شدن تیغه های آلومینیومی تک جداره تیغه پانچ دار کرکره برقی ساخته می شود.

تیغه پانچ دار کجا کاربرد دارد؟ تیغه های پانج معمولا به صورت ترکیبی با تیغه های نرمال آلومینیوم جهت زیبایی و همچنین نفوذ نور به داخل محیط نصب از جمله پارکینگ ساختمانهای جنوبی و فروشگاه ها استفاده می شود .

با توجه به اینکه این تیغه کرکره برقی ها از نوع تک جداره می باشند و از نظر مکانیکی مقاومت پایین تری نسبت به سایر کرکره برقی ها دارند استفاده از آن بصورت یک کرکره برقی کامل توصیه نمی شود و حداکثر تا ۶ عدد تیغه پانچ توصیه می شود.

کرکره برقی پانچ دار یا سوراخ دار در کجا به کار می رود؟

موارد استفاده تیغه پانچ دار در کرکره برقی هوشمند بیشتر در فروشگاه های طلا و جواهری، ورودی پارکینگ و مجتمع های تجاری و اداری است که با ایجاد حفره های کوچک و بزرگ بر روی تیغه ها ، نمایی از داخل را قابل دید می نماید و باعث امنیت فروشگاه ها و مراکز خرید و موسسات می شود.

توجه داشته باشید که بهتر است به دلیل نفوذ صدا، گرما، سرما و غبار سوراخ های ایجاد شده (پانچ ها) از داخل با تلق شفاف یا رنگی (کرکره برقی اتوماتیک پلی کربنات) مسدود بشود.

از تیغه‌ های پانچ دار بیشتر برای پارکینگ‌ ها و درب و پنجره‌ های جنوبی استفاده می‌ شود تا نور به درون ساختمان نفوذ کند و محیط خیلی تاریک به نظر نرسد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print