مطالب دورژانس

نکات طلایی برای خرید جک برقی دورژانس

جک برقی دورژانس
اگر در ملک خود یک دروازه دارید، خرید درب بازکن برقی می تواند انتخاب هوشمندانه ای باشد.

خودکار کردن دروازه شما یک راه عالی برای راحت‌ تر کردن ورود و خروج از ملک است و نیاز به باز و بسته کردن فیزیکی آن را از بین می‌ برد. برخی از درب ها را می ‌توان طوری برنامه‌ ریزی کرد که تحت شرایط خاصی باز یا بسته شوند، که حفظ امنیت ملک شما را نیز بیشتر می‌کند.

هنگامی که در حال بررسی خودکار کردن دروازه مسکونی جلویی خود هستید، باید مطمئن شوید که مدلی از جک برقی پارکینگی را انتخاب کرده اید که برای درب ورودی خاص شما ایده آل است.

با ویژگی‌های فوق‌العاده، راحتی و ویژگی‌های ایمنی پیشرفته، درب بازکن‌ های اتوماتیک امروزی در صورتی که دارایی شما با درب جلویی متحرک یا کشویی ایمن شده باشد، ضروری است.

گزینه های متعددی برای منابع برق، رابط های خارجی مانند کنترل از راه دور و ویژگی های ایمنی موجود است. یک جک برقی ریلی یا بازویی کنترل بی دردسری بر روی افرادی که می توانند وارد ملک شما شوند را فراهم می کند و شما و وسایلتان را در برابر مزاحمان ناخواسته ایمن نگه می دارد.

با خرید درب بازکن برقی اتوماتیک، می توانید بدون زحمت از درب برقی وارد و خارج شوید.

قبل از خرید جک برقی دورژانس مکانیسم درب را در نظر بگیرید

نوع دروازه ای که دارید می تواند تعیین کند که چه نوع درب بازکنی برای شما بهترین است. منابع برق موجود و نیاز های ایمنی شما نیز می تواند در انتخاب برند و نوع درب بازکن تفاوت ایجاد کند.

هر نوعی بسته به درب پارکینگ و نیاز های فردی شما مزایا و معایب خود را دارند. می‌ توانید مشخصات هر یک را به صورت آنلاین پیدا کنید که به ارزیابی این که چه نوع دروازه‌ای دارید و به چه چیزی نیاز دارید کمک می‌کند.

درب شما کشویی باز و بسته می شود یا لولایی؟

دو نوع اصلی دروازه وجود دارد: درب های لولایی و درب های کشویی. مکانیسم یک دروازه تاب دار به همان روشی است که درب های داخل خانه شما باز می شود.

این ها با هر دو اپراتور بازوی چرخشی سازگار هستند، که دارای بازویی هستند که برای باز کردن دروازه به سمت دروازه کشیده شده است. 

درب های کشویی دارای چرخ هستند و به طرفین باز می شوند. دربازکن برقی برای دروازه های کشویی معمولاً از یک زنجیر واقع در پایین دروازه استفاده می کنند که به اپراتور متصل می شود که زنجیر را برای باز و بسته کردن دروازه می کشد.

اگر درب کشویی است، طول آن چه قدر است؟

طول دروازه کشویی شما تعیین می کند که کدام درب بازکن ایده آل است. باید مطمئن شوید که اندازه درب را می دانید تا مطمئن شوید که یک درب باز کن کشویی با یک زنجیر به اندازه کافی بلند خریداری می کنید.

اگر درب تاب می خورد، یک لنگه می چرخد ​​یا دو لنگه؟

برخی از دروازه ها دارای دو قطعه هستند که به دو طرف باز می شوند، در حالی که برخی دیگر همه در یک تکه هستند. جک برقی پارکینگ دوژانس مختلفی برای دروازه های تک چرخشی در مقابل درب های دو چرخان موجود است.

مطمئن شوید که در حال انتخاب درب بازکن مناسب با قیمت ارزان و کیفیت بالا برای هر نوع دروازه لولایی هستید.

درب لولایی دوگانه: طول هر برگ درب چه قدر است؟

بسیاری از درب بازکن های لولایی برای دروازه های دوتایی با برگ تا یک طول مشخص طراحی شده اند. برای مثال، شما به مدلی متفاوت برای دروازه ای با برگ های بیست فوتی نسبت به دروازه ای با برگ های بیست و شش فوتی نیاز دارید.

دروازه شما چه قدر سنگین است؟

جک برقی های پارکینگی دورژانس معمولاً به گونه ای طراحی می شوند که فقط برای دروازه هایی با وزن مشخص کار می کنند. این می تواند به موادی بستگی داشته باشد که دروازه شما از چه موادی ساخته شده است. به طور خاص، آهن فرفورژه می تواند بسیار سنگین باشد، بنابراین باید آن را در نظر بگیرید

آیا آن ها به راحتی می چرخند؟

برخی از دروازه ‌های ورودی به تلاش بیشتری نسبت به سایرین برای باز کردن نیاز دارند، و برای باز کردن موفقیت‌آمیز درب تابشی به یک درب بازکن با قدرت و گشتاور کافی نیاز دارید.

باز کردن برخی از دروازه‌ ها به سختی انجام می‌شود، زیرا کیفیت پایین، آسیب‌دیده یا طراحی ضعیفی دارند، و یک درب بازکن لزوماً نمی‌تواند آن را جبران کند. با این حال، اگر باز کردن دروازه به دلیل سنگین بودن سخت باشد، درب بازکنی که برای کنترل دروازه های سنگین طراحی شده است، باید بسیار خوب کار کند.

اگر شک دارید، همیشه می توانید بررسی آنلاین درب بازکن خاصی را که در ذهن دارید بررسی کنید.

ستون هایی که به آن ها وصل شده اند چقدر بزرگ هستند؟

اندازه ستون ها هم چنین می تواند تأثیر بگذارد که کدام نوع جک برقی دورژانس برای شما مناسب است، زیرا اکثر درب بازکن های برقی به ستون متصل می شوند. شما باید مطمئن شوید که ستون ها به اندازه کافی بزرگ و محکم هستند تا آن را در خود جای دهند.

قصد استفاده از چه نوع منبع تغذیه ای دارید؟

باید منبع برقی را که می خواهید استفاده کنید نیز در نظر بگیرید. گیت ها می توانند با برق متناوب، پنل های خورشیدی و باتری پشتیبان کار کنند. بسیاری از گیت ها از هر سه منبع برق استفاده می کنند تا از قطع برق آن ها جلوگیری شود.

درب بازکن شما دائماً روشن می ماند، و حتی اگر اتفاقی بیفتد که برق را به طور کامل قطع کند، در صورت وقوع، اکثر آن ها به طور پیش فرض در حالت بسته یا باز قرار می گیرند.

شما می توانید از طریق وبسایت ما با محصولات و تیم دورژانس بیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره 91003369 تماس بگیرید.
خدمات درب اتوماتیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *