مطالب دورژانس

قیمت راهبند

در مورد قیمت راهبند نمی توان به سادگی اظهار نظر کرد ،علت این است که این محصول خود دارای انواع و اقسام مختلفی می باشد ،برخی بسیار بزرگ و پیچیده بوده برخی دارای اندازه کوچک و ساده می باشند ،برخی از تکنولوژی بهره برده برخی دستی و بسیار ساده می باشند.

باید عنوان نمود که اعلام محدوده قیمتی برای این نوع از کالا که دارای اندازه و انواع مختلفی است کاری بسیار مشکل است .با پیشرفت روز افزون تکنولوژی امروزه استفاده از موارد ایمنی به یک نیاز تبدیل شده است. استفاده از راهبند پارکینگ به منظور کنترل ورود و خروج وسایل نقلیه و افراد متفرقه در زمینه امنیت مناطق بسیار مهم و ضروری می باشد.از راهبند پارکینگ برای بالا بردن امنیت در بسیاری از مناطق مهم و مکان های پر رفت و آمد، مانند دانشگاه ها، مراکز دولتی، سازمان های خصوصی، ادارات، مجتمع های مسکونی و تجاری و… استفاده می شود.به طور کلی سیستم مدیریت و نگهداری ایمنی پارکینگ در تمامی فضا ها بسیار مهم می باشد و به منظور دسترسی یافتن به مدیریت و امنیت بالا عمدتاً استفاده از سیستم‌ های امنیتی و همچنین حفاظتی پارکینگ را در اولویت کارهای خویش قرار می دهند.

برای تعیین قیمت راهبند ها باید فاکتورهای زیادی را در نظر گرفت .به همین علت نمیتوان قیمت راهبند را از پیش تعیین کرد .قیمت راهبند به عوامل زیادی بستگی دارد .میزان عملکرد و کاربرد راهبند بسیار مهم است و نقش تعیین کننده ای دارد .قیمت راهبند های ایرانی نسبت به راهبند های خارجی به میزان یک سوم کمتر است .

این را باید در نظر گرفت که راهبند برای چندین سال کاربرد داشته باشد و در زمان استفاده نیاز به تعویض و یا تعمیر قطعات نداشته باشد همچنین در صورتی که به تعویض قطعه نیاز باشد به راحتی بتوان آن را خریداری کرد که قیمت راهبند معیار مهمی برای انتخاب آن خواهد بود .هزینه نصب و نگهداری از راهبند باید معقول و مناسب باشد .قابلیت اتصال راهبند به دستگاه های کارت خوان ،تگ خوان، دوربین های مدار بسته و سنسورها از عوامل تاثیر گذار بر قیمت راهبند می باشد .قیمت راهبند  ستونی به نسبت مدل اهرمی بالاتر است، اما به خاطر امنیت فوق العاده و ظاهر شیک و زیبا بسته به شرایط محیطی و خصوصیات ویژه ساختمان استفاده می شوند.راهبند های هیدرولیکی به دلیل قیمت بالایی که دارند، استفاده محدودتری نسبت به راهبند های الکترومکانیکی دارند اما باید به این نکته توجه کرد که جهت استفاده در مکان هایی که تعداد تردد زیادی در روز دارند، بهتر است از راهبند های هیدرولیکی استفاده کرد زیرا در اثر کارکرد بالا داغ نمی شوند.

همچنین تعداد تردد نا محدود نیز می تواند در قیمت راهبند پارکینگ تغییر ایجاد نماید. البته برند و کشور سازنده نیز در قیمت گذاری تاثیر گذار است. به طور مثال برند های ایتالیایی یا آلمانی تولیداتی با قیمت بالا عرضه می کنند.

راهبند هم مانند دیگر انواع ابزار های حفاظتی دارای مقدار مشخصی گارانتی است. این میزان گارانتی بسته به برند سازنده، عددی متفاوت می باشد. می توان راهبند هایی با گارانتی 1 تا 4 سال از بین برند های ایرانی و خارجی یافت.

قیمت راهبند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *