مطالب دورژانس

قیمت درب اتوماتیک کرکره ای دورژانس

ما در این بخش اقدام به ارائه توضیحاتی مبنی بر نحوه محاسبه قیمت کرکره برقی می کنیم. البته باید بدانید که قیمت نهایی کرکره برقی ممکن است با نتیجه ای که شما در این راه به دست می آورید کمی متفاوت باشد که دلیل آن افت و خیز قیمت قطعات کرکره برقی می باشد با این حال تا حد زیادی در پیشبینی خرید به شما کمک می کند.

قیمت درب کرکره ای دورژانس

قیمت کرکره برقی از جمله مسائلی است که خریداران محترم را با چالش های جدید مواجه می کند، بدین صورت که در قیمت کرکره برقی در مراکز فروش مختلف به صورت یکسان نیست.

در بازار امروزه، و از آنجایی که  کرکره برقی از ضرورت هر فروشگاه و شرکتی است، مراکز فروش کرکره برقی قیمت کرکره برقی ها را به صورت نوسانی و لحظه ای تغییر می دهند.

به گونه ای که امکان دارد در لحظه ای،  تمام قیمت های کرکره برقی تغییر و به صورت صعودی بالا و یا به صورت نزولی پایین بیاید.

وب سایت دورژانس برای مشتریان محترمی که از بالا و پایین رفتن قیمت های کرکره برقی خسته شده اند، راهکاری در نظر دارد که خیال مشتریان را راحت می کند.

قیمت کرکره برقی  با توجه به موقعیت جغرافیایی هر محل، دارای نوسانات صعودی و نزولی است و که همیشه خریداران را با مشکل مواجه می کند.

البته حائر اهمیت است که قیمت کرکره برقی در فروشگاه اینترنتی دورژانس به هیج وجه تغییرات به سزایی نمی کند و قیمت کرکره برقی در ایران کرکره کاملا مطلق و با ثبات است.

تغیر قیمت کرکره برقی با توجه به محدوده ارسال

از مهم ترین مشکلاتی که خریداران کرکره برقی به صورت اینترنتی دارند، این است که قیمت کرکره برقی با توجه به محدود بودن محدوده ارسال توسط  فروشگاه ها، قابل تغییر و به صورت قابل توجه ای افزایش می یابد

قیمت کرکره برقی با توجه به ناحیه ثبت شده برای ارسال توسط مشتری، قابل تغییر است و امکان صعود قیمت کرکره برقی در این مورد وجود دارد.

اما وب سایت دورژانس ایمن فک تمام سعی و تلاش خود را می کند تا بتواند تمامی کرکره برقی های خود را بدون تغییر قیمت ناگهانی به دست مشتریان محترم و در درب منزل تحویل دهد.

دو فاکتور اصلی در تعیین قیمت کرکره برقی

خوب است بدانید 2 فاکتور اصلی که در تعیین قیمت کرکره برقی موثر است به ترتیب تیغه کرکره برقی و موتور کرکره برقی نیز می باشد، البته پارامتر های دیگری مثل نوع و متراژ کرکره و رسیور کرکره برقی و همچنین تعداد سنسور ها در قیمت کرکره برقی تاثیر می گذارند.

ما در گروه صنعتی و تولیدی ایران کرکره همواره در تلاشیم تا در کنار خدمات با کیفیت قیمت کرکره برقی را منصفانه و گاها کمتر از مراکز دیگر در نظر بگیریم، چرا که اولویت ما رضایت مشتریان عزیز می باشد و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نخوهیم نمود.

برای سفارش ساخت و نصب کرکره برقی با موتورهای ویژه ی دورژانس و همچنین اطلاع از جدید ترین قیمت کرکره برقی می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید

39 722 021

4000 66 27 021

 

شرکت دورژانس ایمن فک ارائه دهنده ی کلیه خدمات فروش و خدمات پس از فروش و همچنین خدمات نصب و تعمیر انواع درب کرکره ای اتوماتیک میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *