مطالب دورژانس

قیمت جک پارکینگ کشویی دورژانس

به دلیل کاربرد فراوان انواع جک درب ریلی (کشویی) شرکت های تولید کننده انواع جک پارکینگ برای تولید این محصول از دقت و کیفیت بالایی استفاده می کنند و دلیل این کار نشان دادن قدرت بالای خود در استفاده از آخرین تکنولوژی می باشد.مکانیزم کارکرد نیز به صورت خطی می باشد که به سمت جلو و همان مسیر برگشت را انجام می دهد.

تمام تولید کنندگان جک پارکینگ خارجی از یک تا چندین مدل در سبد محصولات خود دارند تا بتوانند برای رقیبان خط و نشان بکشند به دلیل استفاده از تکنولوژی خاص و حساس در تولید این محصول بایستی تمام توان خود را در تولید به کار گیرند تا خروجی محصول عالی باشد.

استفاده از کارکرد نرم و بی صدا و همچنین ضربه نزدن در هنگام شروع حرکت از خصوصیات بارز تمامی تولیدات جک ریلی می باشد.

جک ریلی پارکینگ

انواع جک ریلی پارکینگ دورژانس

تمام تولیدات در این زمینه بر اساس وزن و طول درب می باشد که جک تولیدی بتواند آن را حمل مسیر نماید بر همین اساس از وزن 200 کیلوگرم تا 5000کیلوگرم را می توان در برخی برندهای ارائه دهنده سیستم های اتوماسیون جک پارکینگ مشاهده نمود.مورد دیگر طول درب می باشد که از یک متر تا 20 متر را می توان تهیه و اجرا نمود.

انواع جک پارکینگ ریلی دورژانس از نظر کارکرد

مکانیزم کارکرد در تمام مدل ها، یک مدل گیرموتور می باشد یعنی گیربکس و موتور که از پیچیدگی و قطعات بسیار ریز و درشت تشکیل گردیده است که خروجی آن به یک چرخ دنده با گام مخصوص گردیده و بایستی آن را با یک دنده شانه ای فولادی و یا پلاستیکی درگیر نماییم تا بتواند به واسطه آن درب را به صورت خطی به جلو و عقب حرکت دهد.

برخی جک های ریلی پارگینگ از موتور و چرخدنده کاهنده سرعت استفاده می کنند که مدل جک الکترومکانیک می شناسیم و یک مدل موتور و چرخدنده های غوطه ور در روغن می باشد که به جک الکترو هیدرولیک می شناسیم که هر دو دارای خصوصیت های متفاوت می باشد.

جک ریلی پارکینگ دورژانس مناسب مکان های پرتردد

فقط می توان از مدل های جک ریلی هیدرولیک استفاده نمود که هر تعداد باز بسته شدن درب برای چرخ دنده و موتور اصطحلاک کمی ایجاد می کند.به دلیل غوطه ور بودن چرخ دنده ها در روغن و خنک بودن و ایجاد حرارت نشدن در آن به نسبت جک الکترومکانیک از قدرت و یرعت بالاتری برخوردار هستند.

جک پارکینگ ریلی دورژانس مناسب خانگی

اگر از وزن و متراژ درب ریلی مطلع باشیم به راحتی می توانیم یک مدل از هر برند را برای نصب تهیه نماییم.البته در مدل جک ریلی ایرانی نمونه های کمی وجود دارد که از کیفیت نسبتا خوبی برخوردار است و گارانتی نیز برای آن ها در نظر گرفته شده است.

قیمت جک پارکینگ کشویی دورژانس

تنها دلیل قیمت نسبتا بالا در انواع جک کشویی پارکینگ تولیدات کم شرکت های داخلی و علاقه بسیار کم آنها در ارائه مدل های متنوع می باشد و بیشتر مدل های بازار وارداتی می باشند و یکی از دلایل قیمت بالا دلار وارداتی این محصولات است.

به هر حال حدود قیمت این مدل ها مانند جک پارکینگ دو لنگه و البته کمی بالاتر شروع می شود و تا مبالغ بسیار بالا در موارد جک ریلی وارداتی هیدرولیک ادامه می یابد.

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش ،نصب و تعمیر انواع جک ریلی کشویی ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که به صورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.
شما می توانید از طریق وبسایت ما با محصولات و تیم دورژانس بیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره  02191003369 تماس بگیرید.
خدمات درب اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *