درب سازان ایمن فک

قفل مخصوص درب اتوماتیک کرکره ای دورژانس

قفل وسیله ای مورد نیاز برای انواع درب های مکانیکی و اتوماتیک می باشد، حتی درب کرکره ای اتوماتیک. زیرا همزمان با پیشرفت تکنولوژی راه های سرقت هم پیشرفت می کنند و احتمال اینکه فرد سارق بتواند درب اتوماتیک کرکره ای را که امنیت کافی ندارد بالا ببرد و به داخل محل راه پیدا کند. پس استفاده از قفل مخصوص درب اتوماتیک کرکره ای برای ورودی ساختمان هایی مانند: طلافروشی، صرافی، جواهرفروشی و… امری ضروری می باشد.
قفل مخصوص درب اتوماتیک کرکره ای دو نوع می باشد: 1- قفل ساده که باید درب هر بار باز و بسته کردن کرکره برقی، قفل را جدا کنید و نصب کنید.
2- قفل برقی یا اتوماتیک که به ریموت درب اتوماتیک کرکره ای متصل می شود و به صورت اتوماتیک با هربار اقدام برای باز کردن درب اتوماتیک کرکره ای، برق را در موتور درب به جریان می اندازد و درب باز می شود و همچنین هنگام بستن درب اتصال کرکره برقی را به برق قطع می کند و سپس تیغه های کرکره برقی را از بالا قفل می کند تا درب به صورت دستی هم باز نشود. با قفل برقی نیازی نیست نگران فعال شدن موتور کرکره قبل از باز کردن قفل دستی باشید.باز و بسته شدن این قفل ها از طرق ریموت کنترل انجام می شود و قابلیت کنترل از راه دور را دارد.

ویژگی های قفل برقی مخصوص درب اتوماتیک کرکره ای:
قابلیت نصب دو طرفه
نصب آسان
امنیت بالا
قابلیت کنترل از راه دور

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیر قفل های درب  کرکره ای اتومات ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید:

69 33 00 91 -021

این مطلب را به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print