درب سازان ایمن فک

فلاشر جک درب پارکینگ دورژانس

در کنار تولید انواع جک پارکینگ و راهبند شرکت های تولید کننده و یا شرکت های دیگر متعلقات و لوازم مورد نیاز برای راه اندازی و استفاده آن را نیز تولید و در اختیار مصرف کننده می گذارند.
یکی از این قطعات تولیدی به نام فلاشر و یا چشمک زن سر درب می باشد.
جهت رعایت نکات ایمنی و حفاظتی تمام شرکت های تولید کننده بایستی الزامات استاندارد کشور خود را پاس نمایند و تائیدیه بگیرند ،یکی از این الزامات داشتن علامت هشدار برای قبل از کارکرد انواع محصولات و موتورهای تولیدی شرکت می باشد که جهت جک پارکینگ و راهبند از علامت نور برای هشدار استفاده می گردد و یا می توان همین خروجی را به یک آلارم و صدا متصل نمود تا جهت شروع حرکت و در حین حرکت این صدای هشدار برقرار باشد.

حال استفاده از فلاشر جهت هشدار می باشد به کسانی که در اطراف این سیستم و یا وسیله برقی در حال انجام کار هستند که جوانب احتیاط را رعایت و فاصله خود را با آن حفظ نمایند.

ذکر این نکته ضروری است که می توان تنظیمات مربوط به فلاشر را در مدار کنترل جک ها به صورت بسیار پیشرفته انجام داد.یعنی قبل از شروع کار راهبند به مدت 5ثانیه چراغ چشمک زن هشدار دهد و سپس عملیات بالا رفتن بوم انجام پذیرد و در مورد تمام محصولات این کار قابل انجام است.

شرکت های تولید کننده معتبر داخلی و خارجی برای تمام مدل های تولیدی راهبند و جک برقی دارای فلاشر سر درب می باشند که در بسیاری از آن ها به روز رسانی و یا تولیدات جدید جایگزین قدیمی می گردد.

دورژانس شرکت ایمن فک دارای پیشرفته ترین فلاشر می باشد .

انواع فلاشر درب پارکینگ دورژانس

مدل 12 ولت 
مدل 24 ولت 
مدل 220 ولت 
ولتاژ ورودی فلاشر حتما بایستی مشخص باشد که از طریق خروجی مدارجک پارکینگ می توان آن را فهمید و چشمک زن بودن و یا ساده بودن آن را نیز با قرار دادن یک تستر بر روی خروجی فلاشر می توان تشخیص داد.
بدین صورت که تستر را بر روی خروجی ترمینال فلاشر می گذاریم و اگر دکمه ریموت را زدیم و فلاشر با نشان دادن چراغ 220 ولت ثابت بود یعنی خروجی بدون چشمک زن است و نیاز به فلاشر با چشمک زن دارد و اگر بر روی تستر علامت 220 و یا 24 ولت خاموش و روشن می شد یعنی نیاز به یک فلاشر ثابت دارد.
این مطلب را به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print