مطالب دورژانس

علت خرابی های درب اتوماتیک شیشه ای دورژانس

خرابی درب اتوماتیک دورژانس

درب های اتوماتیک شیشه ای که معمولا در اماکن پرتردد نصب میشوند به دلایل مختلفی ممکن است دچار آسیب و خرابی شوند. علت این خرابی ها عبارتند از:

  1.  تنظیم نادرست درب شیشه ای: همه ی درب های اتوماتیک از جمله درب شیشه ای در پایان نصب و در هنگام راه اندازی نیاز به تنظیم دارند. اگر این تنظیمات به درستی انجام نشود درب به مرور دچار مشکلاتی خواهد شد. به همین دلیل تاکید ما این است که نصب باید حتما توسط تکنسین های مجرب و باتجربه انجام گیرد. اگر درب دچار چنین مشکلی شد باید آن را ریست کرده و تنظیمات را مجدد انجام دهید.
  2.  تراز نبودن درب شیشه ‌ای: تراز نبودن به این معناست که در هنگام نصب فاصله درب با زمین درست تنظیم نشده باشد و درب در هنگام باز و بسته شدن با زمین اصطکاک پیدا کند. در این موقعیت فشار زیادی به موتور درب اتوماتیک شیشه ای وارد شده و در نهایت میتواند علت خراب شدن درب شود.
  3. وجود مشکل در کارکرد موتور: این مشکل از ایرادات شایع در درب های اتوماتیک شیشه ای است، البته اگر در خرید خود دقت کنید و از شرکت های معتبر درب اتوماتیک شیشه ای خود را خریداری کنید، این مشکل شاید تا ده سال بعد بروز ندهد. درصورت عدم کارکرد صحیح موتور باید حتما از متخصصین این حوزه کمک بگیرید اما شاید با ریست کردن موتور مشکل رفع شود.
  4. شل شدن تسمه‌های درب نیز میتواند از علل دیگر خرابی آن باشد. در صورت مواجه شدن با این مشکل شما می‌توانید به راحتی با قرار دادن آنها در جای خود و سفت نمودن آنها این مشکل را حل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *