مطالب دورژانس

سنسور درب شیشه ای دورژانس

دورژانس از همان ابتدا به عنوان یکی از پیشروان بازار در ارائه راه حل های درب اتوماتیک شیشه ای ، متعهد به پیشرفت های فنی بوده  تا بتواند بهترین محصولات متناسب با هر بازار را در اختیار مشتریان خود قرار داده و خواسته های آنها را برآورده کند. محصولات و راه حل های ما امکانات مختلفی را به همراه مجموعه مکمل لوازم جانبی و بهترین قیمت سنسور درب شیشه ای برای انتخاب ارائه می دهد. تیم متخصص ما که چیزی جز رضایت کامل مشتری را تضمین نمی کنند.

درب اتوماتیک شیشه ای ما با مناسب ترین قیمت سنسور درب شیشه ای ، زیبا و مدرن است. ویژگی صرفه جویی در فضای آنها به طرز نامحسوس اپراتورهای خود را پنهان می کند ، به طراحان و مشخص کنندگان راحتی و آزادی بیشتری برای استفاده از آن برای هر نما می بخشد. پیکربندی های مختلف ما را قادر می سازد تا تقریباً برای هر راه حل درب ورودی / ترانزیت یک راه حل مناسب درب اتوماتیک شیشه ای به مشتریان خود ارائه دهیم.

سنسور درب اتوماتیک برای تحریک درب های شیشه ای اتوماتیک ، کشویی ، تاشو و منحنی طراحی شده اند.از سنسور نور مادون قرمز فعال استفاده می کنند که افراد و اشیا register را ثبت می کند ، در نتیجه یک منطقه شناسایی با دقت تنظیم می شود. به غیر از انسان و حیوانات ، اشیا مانند چرخ دستی های خرید و تخت های بیمارستانی ، به شرطی که در منطقه تشخیص قرار داشته باشند ، سیگنال باز شدن را تحریک می کنند.

بهترین  سنسور درب شیشه ای دورژانس برای درگیر کردن محرک های درب اتوماتیک و درب بازکن های پنوماتیک استفاده می شود. انواع مختلفی وجود دارد که ویژگیهای مختلفی را ارائه می دهند. ما دارای سنسور نزدیک شدن ، مانند سنسور رادار هستیم (در هنگام باز شدن کاربر به آن درب باز می شود) . کنترل دسترسی نیز وجود دارد – وقتی کاربر کد خوان را با دکمه fob یا کنترل از راه دور فعال می کند ، درب باز می شود. کاربر مجاز است از درب بگذرد و پس از مدت زمان تعیین شده درب بسته و قفل می شود.

یک اپراتور درب اتوماتیک درب را باز می کند اگر در اکثر اپراتورهای مدرن درب اتوماتیک به مانعی (معکوس خودکار) بسته شود. با این وجود ، بیشتر درهای اتوماتیک مناسب ترین قیمت سنسور درب شیشه ای روی خود نصب کرده اند تا از تماس درب با عابران پیاده با استفاده از درب جلوگیری کنند.

رویکرد دستیابی خودکار به سنسور درب اتوماتیک شیشه ای . سنسور درب اتوماتیک شیشه ای در اشکال و اندازه های مختلفی وجود دارد و نکته اصلی این است که بدانید کدام فعال کننده مناسب برای کار در دست است. کارشناسان دسترسی اتوماتیک تجربه درب های اتوماتیک را دارند ، بنابراین می توان به آنها اعتماد کرد که همیشه ابزار مناسب را برای هر درب انتخاب می کنند. دورژانس  نیز یکی از ارائه دهندگان بهترین قیمت سنسور درب شیشه ای می باشد . مهندسان ما به طور جداگانه نیازهای هر شرکت و درب هایی را که در حال حاضر در آن قرار دارند ارزیابی می کنند تا راه حل سفارشی برای هر مشتری پیشنهاد شود.

عوامل موثر در عملکرد نادرست سنسور درب اتوماتیک شیشه ای دورژانس :

مهمترین عواملی که ممکن است در عملکرد چشمی درب برقی تاثیر گذار باشد را میتوان به صورت زیر عنوان کرد :

– لرزش محل نصب چشمی :   با توجه به توضیحات بیان شده روشن شد که چشمی درب اتوماتیک شیشه ای دورژانس حساس به حرکت است و هر عاملی که سبب شکسته شدن موج ارسالی و دریافتی آن شود سنسور را فعال میکند که یکی از این عوامل ممکن است لرزش خود چشمی باشد که به دلایل مختلفی اتفاق می افتد مانند معیوب بودن سطح مقطع ریل و در نتیجه لرزش درب در حین حرکت لتهای متحرک و یا قرار گرفتن چشمی در محلی نامناسب.

– نور شدید اطراف :   این مشکل معمولا زمانی ایجاد میشود که چشمی درب برقی در مجاورت نور شدیدی قرار بگیرد مانند لامپ های فلورسنت که در نزدیکی چشمی قرار گرفته اند و یا تابش شدید نور خورشید که سبب اختلال در ارسال و دریافت امواج سنسور شده و در نتیجه عملکرد آن دچار اختلال میشود .

– رطوبت محیط :  در صورتی که چشمی درب اتوماتیک شیشه ای در محیطی مرطوب قرار بگیرد طبیعتا به مرور زمان سبب آسیب دیدن و عملکرد نامناسب آن میگردد بدیهی است در زمان نصب باید محیطی مناسب برای آن در نظر گرفت .

باید در نظر داشت در صورت بروز مشکل در عملکرد سنسور درب برقی با تکنسین های مربوطه دورژانس تماس بگیرید   

مدلهای مختلف چشمی درب اتوماتیک شیشه ای دورژانس :

 در جواب میتوان گفت تقریبا چشمی های موجود در بازار به دو گروه کلی تقسیم میشوند :

–  بیضی یا تخم مرغی : به این مدل چشمی ها تک کاره نیز گفته می شود که در سایزها و رنگهای مختلفی موجود است ولی عملکرد یکسانی دارند به این صورت که همگی آنها وظیفه تشخیص تردد افراد را به عهده دارند .

– سنسور ترکیبی ( COMBO ) :  این مدل چشمی درب برقی که به چشمی دوکاره نیز شناخته میشود معمولا به شکل مستطیلی در بازار موجود است و تفاوتش با مدل تک کاره در این است که علاوه بر تشخیص تردد افراد کار محافظت از فضای بین درب را نیز به عهده دارد به عبارتی هم کار چشمی تک کاره را انجام می دهد و هم مادون بین درب .

سنسور درب شیشه ای دورژانس
سنسور درب شیشه ای دورژانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *