مطالب دورژانس

روش حذف باطری کرکره برقی دورژانس

باطری کرکره برقی دورژانس

باطری کرکره برقی

باطری کرکره برقی. منبع تغذیه ای که اصطلاحا آن را UPS یا باطری کرکره برقی نامگذاری کرده اند از جعبه ای تشکیل شده است که داخل آن هم برد کرکره برقی وجود دارد و هم دو باطری کوچک مانند باطری موتور سیکلت.

در زمان قطع برق اصلی کرکره برقی، باطری در مدار قرار میگیرد و موتور بوسیله ی برق باتری کار می کند.

یکی از قطعات مورد نیاز در نصب و راه اندازی انواع کرکره اتوماتیک، باطری کرکره برقی است.

در این مقاله به معرفی این قطعه خواهیم پرداخت.

باطری کرکره برقی موتورها مختلف

منبع تغذیه ای که اصطلاحا آن را UPS یا باتری کرکره برقی نامگذاری کرده اند از جعبه ای تشکیل شده است که داخل آن هم برد کرکره برقی وجود دارد و هم دو باطری کوچک مانند باطری موتور سیکلت. در زمان قطع برق اصلی کرکره برقی، باطری در مدار قرار میگیرد و موتور بوسیله ی برق باتری کار می کند.

معمولا موتورهای کرکره برقی ساید DC پک کامل باتری و برد را دارا می باشند و موتورهای کرکره برقی ساید AC بدون باتری هستند.

در ضمن تمام موتورهای کرکره برقی ساید دارای زنجیر خلاص کن هستند که در صورت قطع برق می توان از زنجیر هم استفاده کرد که مانند چرثقیل های دستی عمل می کنند.

در پک اصلیموتورهای کرکره برقی توبلار باتری وجود ندارد و گاها از باتری مجزا استفاده می شود.

همانطورکه بارها گفته شده است شرکت دورژانس همیشه بعنوان مشاور خرید و نصب کرکره برقی در کنار مشتریان بوده است و تمام سعی خود را بر این مهم قرار داده است که بهترین مشاوره را به مشتریان عزیز پیشنهاد بدهد. برای اطلاع از قیمت باطری کرکره برقی با ما تماس بگیرید.

موتور کرکره برقی دورژانس

کمتر از موتور های باطری دار استفاده کنید

ما ترجیح می دهیم کمتر از موتورهای باطری دار استفاده کنیم چرا که باطری ها همیشه در مدار قرار دارند و خیلی به ندرت از آنها استفاده خواهد شد. به همین دلیل عمر آنها بعد از یک الی دو سال تمام می شود و باتری آنها باید تعویض گردد.

تعویض باطری کرکره اتوماتیک قطعا یک هزینه ی اضافی است مگر اینکه در منطقه ای قرار داشته باشید که واقعا قطعی برق زیاد باشد و موارد استفاده از باتری بیشتر شود و خرابی باتری کمتر اتفاق بیفتد.

درصورتی که باتری کرکره برقی شما دچار مشکل شده یا هر گونه از مشکلات رایج کرکره برقی مواجه شدید، برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

بسیار خوب در این مقاله با یکی از قطعات مورد نیاز در نصب کرکره برقی آشنا شدید. امیدواریم سایر مقالات ما نیز برای شما سودمند باشد.

روش حذف باطری کرکره برقی

در صورتی که باتری کرکره برقی شما مجهز به UPS باشد شما میتوانید در زمان قطع برق به راحتی از آن استفاده کرده و درب برقی خود را باز و بسته نمایید.

روش حذف باطری کرکره برقی در واقع روشی است که میتوانید UPS کرکره برقی را غیر فعال کرده تا تنها از برق شهری برای باز و بسته شدن درب برقی استفاده شود.

با حذف باطری کرکره برقی امکان باز و بسته کردن درب با برق اضطراری وجود ندارد و کار کمی دشوار میشود.

به طور کلی روش حذف باطری کرکره برقی به معنی غیرفعال کردن UPS میباشد که برای این کار باید باتری معمولی را در کرکره برقی خود نصب نمایید و یا از طریق برد UPS را غیرفعال کنید.

برای باز و بسته کردن دستی کرکره برقی هم میتوانید مقاله بالا بردن کرکره برقی بدون ریموت را مطالعه کنید تا در مواقع ضروری بدون نیاز به ریموت کرکره برقی را دستی بالا ببرید.

اگر برق اضطراری کرکره برقی تان را غیر فعال کرده اید در زمان قطع برق میتوانید از آچار آلن یا خلاص کن برای باز و بسته کردن کرکره برقی استفاده کنید.

در صورت هرگونه مشکل با درب کرکره خود میتوانید با دورژانس در تماس باشید 
ما یصورت 24 ساعته در تلاش برای خدمت رسانی و رفع مشکل شما عزیزان هستیم
تیم تعمیر دورژانس

تعمیر باطری کرکره برقی

برای باتری کرکره برقی مشکلات متعددی رخ خواهد داد که موجب خرابی و از کار افتادن کرکره برقی شود. یکی از نشانه های خراب شد باتری کرکره برقی تورم و نا فرم شدن ظاهر آن میباشد.

در صورتی که ups کرکره برقی خراب شده باشد به احتمال زیاد مشکل از باتری است. در این صورت شما باید برق سیستم را قطع کرده و فیوز را بررسی نمایید.

در صورتی که فیوز کار نکرد از برق قطع کرده و تعویض نمایید. و اگر باز هم بهدرستی کار نکرد در حالی که UPS در حالت ایستاده است باز کرده و کابل های قرمز و سیاه باتری را جدا نمایید.

شما میتوانید برای تعمیر باطری کرکره برقی به صورت تخصصی با همکاران ما در دورژانس تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان برای خدمات رسانی تعمیر کرکره برقی به شما حاضر شوند.

همچنین اگر مشکل باتری کرکره برقی شما حاد نباشد به صورت تلفنی میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان بهره مند شوید تا خودتان مشکل باتری کرکره برقی را برطرف کنید.

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیر انواع کرکره های ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.
شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید

69 33 00 91 

درب اتوماتیک دورژانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *