مطالب دورژانس

راهنمای نصب جک درب اتوماتیک Faac 412 شرکت دورژانس

جک فک ۴۱۲ با تنظیم ساده زمان دوم جک ها با ریموت و فست کلوز بودن (بسته شدن سریع درب پس از عبور خودرو بدون فشردن ریموت) نیز از دیگر خصوصیات این محصول است. این جک که می توانید آن را به صورت دو لنگه و یا تک لنگه هم استفاده کنید، دارای خروجی قفل برقی بدون نیاز به مدار اضافه نیز هست.مدار جک درب پارکینگ فک در دو مدل بدون LCD و LCD دار تولید شده که در این صفحه کاتالوگ جک فک  LCD دار که مدل 455d می باشد، گذارده شده است.

جک 412 دورژانس

روش نصب جک پارکینگ فک 412

سیستم جک فک 412 به مانند بسیاری از سیستم های ایتالیایی دیگر از ولتاژ 220 ولت استفاده میکند و سیستم کارکرد هر بازو تایمی است و درون بازوها هیچ میکروسوئیچ مکانیکی یا الکترونیکی کار نشده است.

بنابراین می بایست نصب پایه عقب با فاصله 12 تا 14 سانتیمتری نسبت به لولا انجام پذیرد و مطابق کاتالوگ ارتفاع مناسبی به پایه ها داد تا بازوها همواره مسلط به درب باشند.

پس از نصب پایه عقب، شفت بازوها را تا انتها باید جمع کرد و پایه جلو را روی شفتگذاشت ، درب را کاملا باز نمود (تا جایی که نیاز است، حداکثر 110 درجه) و پابه جلو را روی درب گذاشت و با توجه به تراز بودن جک، آن را جوش کرد. هنگام جوشکاری توجه شود که جرقه های ایجاد شده به شفت نحورد چرا که ممکن است به آن آسب برساند.

جک 412 دورژانس

نصب مدار فرمان و راه اندازی

پس از نصب بازوها روی درب و نصب چشمی و فلاشر و همچنین مدار کنترل، نوبت به راه اندازی جک پارکینگی فک 412 می رسد. سیم کشی برای جک فک 412 می بایست به این ثورت باشد که از هر جک به مدار کنترل یک کابل 3 در 1.5 کافی می باشد و از چشمی ها به مدار نیز باید از کابل تلفنی 2 زوج استفاده نمود و نهایتا برای فلاشر از سیم نایلون 2 در 0.75 استفاده کرد.

ولتاژ ورودی مدار کنترل را وصل کنید. درب ها را نیمه باز کنید و مطابق کاتالوگ جک فک فارسی که گذاشته شده راه اندازی را انجام دهید. توجه داشته باشید با اینکه سیستم فک 412 تایمی است اما مدار کنترل تنظیمات را به صورت نیمه اتوماتیک انجام میدهد.

به این صورت که وقتی عمل برنامه دهی آغاز می شود دربها شروع به باز و بسته شدن می کنند و نصاب می بایست با فشردن دکمه ریموت زمان دوم و زمان توقف کامل را به سیستم بفهماند.

خرید جک و متعلقات فک

جک فک یک محصول ایتالیایی است که ممکن است محصول و قطعات آن به راحتی یافته نشود. اما می توان با رجوع به فروشگا دی سی ای کالا و قسمت خرید جک درب پارکینگ فک از موجودی و قیمت این برند باخبر شد.

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیرجک 412 خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید:

69 33 00 91 -021

خدمات درب اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *