مطالب دورژانس

درب اتوماتیک ریلی دورژانس

درب اتوماتیک ریلی

درب اتوماتیک ریلی که به درب اتوماتیک کشویی نیز مشهور میباشد برای مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرند که تمام فضای ورودی پارکینگ مورد نیاز باشد ویا ابعاد درب بزرگ و دارای وزنی سنگین باشد که استفاده از مدل های دیگر مانند درب پارکینگ زیر سقفی(سکشنال)، درب زیر سطحی ویا درب پارکینگ لنگه ای مقرون به صرفه نباشد.امکان اینکه درب کشویی معمولی خود را به نوع اتوماتیک (هوشمند) تغییر دهید به راحتی و با هزینه کم امکان پذیر بوده و نیازی به تخریب و تعویض درب نیست.
درب اتوماتیک کشویی هیچ گونه محدودیتی در پارکینگ های مسقف و باز ندارد زیرا که فاکتورهای مهم مانند عدم آلودگی صوتی،زیبایی متناسب بامعماری مجتمع های مسکونی و تجاری و اجرا در فضای کم کاملا رعایت شده است.

 

اجزایی که در ساخت ونصب درب اتوماتیک ریلی پارکینگ استفاده می شود:

  1.  موتور با توان قدرتی متناسب با وزن درب
  2. دندان شانه ای هدایت کننده
  3.  چشمی و فلاشر درب
  4.  مرکز کنترل ومتعلقات آن

نحوه اجرای پروژه درب اتومات ریلی پارکینگ : 

قبل از هر چیزابعاد(عرض و طول) درهانه مورد نظر را بدست می آوریم، مطابق با آن درب ساخته می شود که در این مرحله مانند یک درب معمولی ریلی عمل می کند.سپس درب را در محل نصب قرار داده و دندان شانه ای را بسته به مکان مورد نظر و ورودی آن، در قسمت بالا یا پایین درب متصل می کنیم.
در مرحله بعدی موتور الکترومکانیکی را متناسب با قرارگیری دنده شانه ای به گونه ای نصب و مستقر می کنیم که قسمت  بیرون زده از موتور روی دندان شانه ای قرار گیرد.
در ادامه بخش های الکترونیکی که مرکز کنترل نامیده می شود نصب و ریموت ها را تست می نماییم.با توجه به اینکه عملکرد چشمی جهت تشخیص مانع نصب میشود از فاکتورهای بسیار مهم می باشد به همین منظور باید در انتخاب محل مناسب جهت نصب چشمی و فلاشر باید دقت وسلیقه به خرج داد.
ریلی
جک ریلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *