مطالب دورژانس

خصوصیات مرکز کنترل درب اتوماتیک دورژانس

مرکز کنترل
در اواسط قرن بیستم، کنترل کننده درب اتوماتیک برای اهداف ساختمانی رشد کرده و به طور فزاینده ای ترویج شده است.
در واقع، امروزه در بسیاری از کشورها از آن ها استفاده می شود و در نتیجه آن، درب ها به طور خودکار باز و بسته می شوند. این درب ها به عنوان ورودی های پذیرایی و فراگیر در مواد غذایی، رستوران ها، پارکینگ و گاراژ استفاده می شوند.

مرکز کنترل هسته اصلی درب اتوماتیک دورژانس

اصل اساسی برد درب برقی استفاده از PLC برای خروجی سیگنال دیجیتال و سیگنال آنالوگ به اینورتر برای تغییر فرکانس نیروی کار و فرمان موتور محرک، تبدیل فرکانس موتور محرک، تغییر جهت عملکرد، درایو درب اتوماتیک برای تحقق باز شدن درب و عملیات بستن با سرعت های مختلف هنگامی که دستگاه دریافت سیگنال درب اتوماتیک تشخیص می دهد که آیا یک شخص یا یک شی رد شده است، درب می تواند به طور خودکار باز و بسته شود تا عملکرد شخصی که به درب می آید و شخصی که در را می بندد، مشخص شود.

خصوصیات برد درب برقی دورژانس

1.کار با ولتاژ 20 ولت AC یا 24 ولت DC

2.برد حرفه ای درایو موتور برای کنترل موتور DC دنده ای

3.الگوریتم هوشمند در مورد انسداد

4.شمارنده حالت استفاده شده و دمو

5.رابط کاربری مفید و پارامتر های آسان

6.باتری پشتیبانی

از آنجایی که تمام برنامه‌ریزی‌های لازم و ضروری به‌منظور شخصی‌سازی کارکرد درب‌های برقی و اتوماتیک از طریق برد الکتریکی آنها صورت می‌گیرد و با توجه به اینکه این قطعه از اجزاء اصلی این درب‌ها محسوب می‌شود؛ بنابراین تعمیر برد درب برقی و اتوماتیک از اهمیت ویژه‌ای برخوردار خواهد بود.

به دلیل تخصصی بودن کار تعمیر برد الکتریکی درب‌های برقی و اتوماتیک، این کار حتماً باید توسط تکنسین متخصص و تعمیرکار حرفه‌ای و با تجربه صورت گیرد.

جایگاه برد دورژانس در درب‌های مختلف

در انواعی از درب های برقی ، برد درب برقی در جایگاه‌های متفاوتی قرار گرفته است.

مثلا اگر درب برقی به شکل لولایی باشد، برد از آن جدا خواهد بود و بر روی بخش اصلی قرار ندارد. اما در صورتی که درب ریلی باشد، محل قرارگیری برد دقیقا روی آن و متصل به آن است.

شما می توانید از طریق وبسایت ما با محصولات و تیم دورژانس بیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره 91003369 تماس بگیرید.
خدمات درب اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *