مطالب دورژانس

حسگر ایمنی در لبه درب اتوماتیک دورژانس

یک درب اتوماتیک قادر است به راحتی حرکت ها را شناسایی کند و بر اساس آن باز یا بسته شود. این کار به وسیله ی انواع مختلفی از حسگر ها انجام می شود. سنسور ها یا حسگر ها در دوطرف درب نصب می شوند و حرکات را شناسایی می کنند. در این مقاله قصد داریم به بررسی حسگر ایمنی در لبه درب اتوماتیک بپردازیم که نقش بسیار مهمی در تامین امنیت دارد.
حسگر های ایمنی، در لبه ی درب اتوماتیک و با سیستم سنسور فشاری عمل می کنند و به محض تماس یافتن با مانع درب متوقف می شود یا به جهت عکس حرکت می کند.

حسگر

این نوع از حسگر ها علاوه بر انواع درب های اتوماتیک در راهبند ها هم قابل استفاده می باشند. اين سيستم مي تواند در هر قسمتي ازدرب هاي لولايي و اسلايدي پارکينگي که امکان حرکت و خطر برخورد وجود دارد نصب گردد. آنها در حقيقت همانند مرزهايي هستند که در لبه هاي درب کشيده مي شوند تا از امکان برخورد و تصادفات زيان بار و خطرناک جلوگيري کنند. با وجود يک چنين تجهيزاتي و ساير تجهيزات امنيتي، ديگر جايي براي به خطر افتادن امنيت وجود نخواهد داشت.
لبه هاي ايمني به برد کنترل درب وصل مي گردد. انجام اين کابل کشي بسيار زمان بر است و نيز مي تواند خطرناک هم باشد، لذا این کار باید توسط نصابان مجرب و با تجربه انجام گیرد، و یا از نوع بيسيم اين تجهيزات که کار را بسيار آسان تر مي سازد استفاده کرد

خدمات درب اتوماتیک

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیر حسگرهای درب اتومات ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید:

69 33 00 91 021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *