مطالب دورژانس

جک هیدرولیک پارکینگ دورژانس

جک درب پارکینگ هیدرولیکی دورژانس دارای تنوع بسیار زیاد در شرکت های تولید کننده و مدل های تولیدی دارد و به نوعی تولید این محصول در کمپانی های بزرگ انواع جک پارکینگ خارجی نوعی قدرت نمایی محسوب می شود تا به وسیله آن تکنولوژی و پیشرفت خود را نشان دهند.
شاید برای بسیاری از خریداران و مشتریان سوال پیش بیاید که لزوم تولید جک درب پاکینگ هیدرولیک چیست؟
برخی از آپشن ها و امکانات را فقط می توان در جک هیدرولیک پارکینگی فعال نمود و ارائه کرد و در نمونه های دیگر قابل اجرا نمی باشد.
به روز ترین مدل های حرفه ای جک هیدرولیک پارکینگ:

حرکت جک پارکینگ هیدرولیک:

یکی از مشکلات در مکانیزه کردن انواع درب پارکینگ سرعت حرکت و یکنواختی و به نوعی کنترل درب می باشد که در انواع جک پارکینگ هیدرولیک به دلیل استفاده از یک شافت استیل(میله توپر) تسلط کامل به درب دارد و کوچکترین حرکت خارج از عرف درب را مهار می نماید.

قدرت جک پارکینگی هیدرولیک:

در بحث قدرت می توان این نکته را ذکر کرد که سنگین ترین درب ها را به وسیله همین محصول می توان جابجا نمود و جایگزینی فعلا وجود ندارد.

دلیل این نکته نیز این موضوع است که جهت حرکت انواع درب های سنگین هیچگونه گیربکس و چرخ دنده ای وجود ندارد که دچار آسیب یا شکستگی گردد و فقط روغن هیدرولیک با فشار قابل تنظیم پشت شافت جک قرار می گیرد.

تردد نامحدود جک پارکینگ هیدرولیکی دورژانس:

در مورد این نکته که تردد نامحدود چیست و چرا در مورد انواع جک درب هیدرولیک پارکینگ گفته می شود توضیح بسیار است اما به صورت مختصر در این جا توضیح میدهیم.

اشتباه است که انواع جک پارکینگ هیدرولیک را تردد نامحدود بدانیم و حتما باید مشخصات آن را بخوانیم و بدانیم زیرا در برخی مدل ها اگر بیشتر از ظرفیت نامی تردد شود دچا چند مشکل می گردد مانند تنظیم درب بهم می خورد،در اثر وزش باد و یا کوچکترین گیر درب ،درب بسته نمی شود و در کل در تا خنک شدن جک هیدرولیک پارکینگ دچار اشکالات عدید می شود.

نکته بسیار مهم این است که حتما از انواع مدل قفل برقی جهت ایمنی تردد در جک پارکینگ هیدرولیک استفاده کنید و یا مدل جک پارکینگ هیدرولیک خود را در مدل دو سرقفل تهیه و خریداری کنید.

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش ،نصب و تعمیر انواع جک برقی ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که به صورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

شما می توانید از طریق وبسایت ما با محصولات و تیم دورژانس بیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره  02191003369 تماس بگیرید.

خدمات درب اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *