مطالب دورژانس

جک درب پارکینگ دورژانس در مراکز تفریحی

جک پارکینگ
جک پارکینگ
با توجه به نیاز های امروزه ی انسان هر روز می بینیم که مراکز تفریحی بیشتری ساخته می شوند. این مراکز با توجه به مهندسی ای که برایشان انجام می گیرد قطعا نیاز به پارکینگی با ظرفیت مشخص خواهند داشت.
قطعا دوره ای که درب پارکینگ یک مرکز تفریحی به صورت دستی باز و بسته شود گذشته است و اکنون تمامی مراجعه کنندگان به مراکز تفریحی انتظار سیتسم ورود و خروج راحت با پارکینگ مراکز تفریحی از در طریق درب های اتوماتیک را دارند.
یکی از مهم ترین عوامل در این زمینه توجه به جک پارکینک مراکیز تفریحی است چرا که عملکرد درست این جک است که کارایی درست در برقی را تضمین می کند. در این مقاله توضیحاتی را به شما در رابطه با جک درب پارکینگ مراکز تفریحی می دهیم تا به خوبی با آن و نحوه کار این جک ها آشنا شوید.

در انتخاب جک پارکینگ مراکز تجاری چه مواردی حائز اهمیت می باشد؟

وقتی می خواهید یک درب اتوماتیک برای پارکینگ یک مرکز تجاری تهیه کنید باید حواستان به جک پارکینگ آن نیز باشد. در انتخاب جک درب پارکینگ نکات زیادی دخیل می باشد.
از مهم ترین این نکته ها می توان به وزن و ابعاد درب های اتوماتیک، نوع منبع تغذیه و تعدد استفاده از جک پارکینگ اشاره کرد. هر کدام از این موارد می تواند عامل تاثیر گذاری در انتخاب جک پارکینگ برای یک مرکز تفریحی باشد.

چرا سایز و وزن درب برقی مراکز تجاری در انتخاب جک پارکینگ تاثیر گذار است؟

از مهم ترین عوامل در انتخاب جک پارکینگ درست برای درب پارکینگ مراکز تجاری توجه به اندازه و وزن در اتوماتیک می باشد. درب های اتوماتیک در سایز ها و ابعاد بسیار زیادی می توانند باشند و از همین رو جک در پارکینگ باید توانایی جا به جا کردن درب اتوماتیک را داشته باشد.
هر جک دارای یک نمودار ظرفیت وزنی به طول می باشد که بر اساس آن می توانید اقدام به خرید و تهیه بهترین درب برقی نمایید.

چرا منبع تغذیه درب برقی مراکز تجاری در انتخاب جک پارکینگ تاثیر گذار است؟

درب های برقی از منابع تغذیه مختلفی برای تغذیه الکتریکی درب استفاده می کنند. این منابع تغذیه بر اساس نوع دربی که مورد استفاده قرار می گیرد توان های مختلفی را دارند و به همین جهت هر درب برقی منبع تغذیه خاص خود را طلب می کند.
اکثر جک های پارکینگ در محیط های تجاری و صنعتی و مراکز تفریحی برای باز کردن درب های فلزی عریض مورد استفاده قرار می گیرند. از همین رو، آن ها موتور های بزرگ تری دارند که می توانند این بار های سنگین تر را تحمل کنند. این موتور ها معمولاً به یک اتصال الکتریکی 115 ولتی برای تغذیه موتور نیاز دارند.
درب های پارکینگ اتوماتیک انواع مختلفی دارند و به همین دلیل جک های درب پارکینگ مختلفی نیز برای آن ها مورد نیاز است.
هر جک درب پارکینگ بر طبق نحوه ساخت و نیازی که دارد، منبع تغذیه خاص خود را طلب می کند. از اصلی ترین موارد هنگام تهیه جک پارکینگ اتوماتیک برای در برقی یک مرکز تفریحی توجه به منبع تغذیه مورد نیاز آن می باشد.

چرا تعدد باز شدن درب برقی مراکز تجاری در انتخاب جک پارکینگ تاثیر گذار است؟

جک درب پارکینگ مراکز تفریحی درب های سنگین مختلف را در تمامی شرایط ممکن ممکن بدون در نظر گرفتن وضعیت جوی و یا گرم و سرد بودن هوا باز و بسته می کنند، این مهم این معنی را می دهد که ممکن است چنین درب ها و جک های پارکینگ مراکز تفریحی ای تحت فشار زیاد و فرسودگی قابل توجهی قرار بگیرند. افزون بر این نکته، مهم است که این مورد را در نظر بگیرید که جک پارکینگ مراکز تفریحی هر چند دقیقه یا حتی ثانیه باید وظیفه باز و بسته کردن درب اتوماتیک را انجام دهد.
مطمئنا درب های اتوماتیکی که فقط یک بار در روز و یک بار در شب باز و بسته می شوند، به نسبت درب هایی که مدام در حال باز و بسته شدن هستند دچار سایش کم تری می شوند و در نتیجه طول عمر بیشتری را نیز خواهند داشت. در نتیجه با سنجیدن میزان عبور و مرور روزانه و توجه به تعداد ورودی و خروجی ها در هر روز می توان اقدام به خرید و تهیه بهترین دربازکن برقی ممکن نمود.

باز و بسته شدن بهینه درب اتوماتیک مراکز تفریحی

با تنظیم صحیح برنامه جک درب پارکینگ مراکز تفریحی می توانید از انجام بهینه فرایند باز و بسته شدن درب اتوماتیک مطمئن شوید. این موضوع باعث می شود که با تنظیم کردن زمان صحیح باز و بسته شدن، شرایط برای خراب شدن و ساییدگی جک درب پارکینگ مراکز تفریحی و خود درب اتوماتیک به حداقل برسد و در نتیجه طول عمر درب و جک درب پارکینگ به طرز قابل توجهی افزایش پیدا کند.
جک پارکینگ مراکز تفریحی باید ویژگی هایی را داشته باشد که در دراز مدت بتواند به خوبی کار کند و کارایی خود را از دست ندهد. درب اتوماتیک پارکینگ یک مرکز تفریحی ارتباط مستقیم با میزان رضایت مراجعه کنندگان دارد و در صورت که مشتریان از همان ابتدا با نا رضایتی وارد مرکز شوند نه تنها دیگر اشتیاق چندانی به صرف هزینه نخواهند داشت بلکه در آینده نیز علاقه ای به حضور مجدد در مجموعه نشان نخواهند داد.

شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات و تیم دورژانس بیشتر اشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید

02191003369

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *