مطالب دورژانس

تفاوت جک بازویی دو لنگه و تک لنگه دورژانس

جک بازویی دو لنگه درب پارکینگ

در ظاهر، ممکن است واضح باشد که بهترین جک پارکینگی انتخابی برای درب برقی شما چیست تا زمانی که درب اتوماتیک شما نصب شود و متوجه شوید که نود درجه کامل باز نمی شود یا در جریان حرکت می لغزد.
درب های اتوماتیک لولایی پرکاربرد ترین گیت ها در صنعت ما هستند. این دروازه ها به دو صورت تکی و دو لنگه عرضه می شوند. چرا باید از یک جک بازویی دو تایی در مقابل درب تکی استفاده کنیم؟
جک بازویی دو لنگه دورژانس

انتخاب جک بازویی دو لنگه

انتخاب یک جک بازویی دو لنگه بیشتر به موارد زیر مربوط می شود:

1. شیبی که به موازات خط حصار یا دهانه دروازه قرار دارد:

اگر شیب بیش از حدی وجود داشته باشد که یک شاقول در یک دروازه آویزان باشد در حالی که بسته است، شکافی از پایین دروازه در یک انتها بیشتر از شش اینچ خواهد بود. یک جک بازویی دوگانه برای تقسیم آن شکاف بین دولنگه درب بازویی باید در نظر گرفته شود.

2. نوسان دروازه و شیبی که عمود بر خط حصار یا دهانه دروازه قرار دارد

اگر یک درب اتوماتیک واحد در هنگام باز شدن به سمت پایین در مقابل شیب بالارونده قرار گیرد. یک جک بازویی دو لنگه باید در نظر گرفته شود تا بتوان از پایین آمدن درب برقی جلوگیری کرد. یک دروازه تابدار دوتایی دارای دو برگ درب خواهد بود که طول آن نصف یک لنگه است که دهانه را پر می کند.

3. ذخیره سازی در فضا

اگر یک دروازه منفرد منجر به ذخیره فضا در یک خط رانندگی یا ایستگاه پارکینگ شود، یک درب اتوماتیک تاب دار دوتایی فقط نیمی از فضای قبلی را اشغال می کند.

یک دروازه منفرد به یک قفل ثابت محکم شده است، در حالی که یک دروازه تاب دار دوگانه در انتهای دو پنل که در وسط به هم می رسند، محکم شده است. در یک دروازه چرخشی دو درایو از یک مجموعه میله قطره ای استفاده می شود که بین دو برگ نصب شده و لنگه های درب اتوماتیک را به زمین می چسباند. این ممکن است به اندازه یک درب برقی تاب دار که از یک پایه چفت در یک پایه بتنی استفاده می کند، ایمن نباشد.
برای درب های خیلی سنگین یا خیلی بزرگ معمولاً از جک بازویی دو لنگه استفاده می شود. اما به هر ترتیب برای درب های با دهانه خیلی بزرگ، صرف نظر از این که از یک کیت جک بازویی لولایی تکی استفاده می کنید یا از یک گیت بازویی دو درایو، استفاده از محصولات با کیفیت دورژانس را به شما پیشنهاد می کنیم.

انتخاب شما به سه عامل اصلی بستگی دارد:

محدودیت های فیزیکی:  

به این معنی است که شما باید بدانید که چقدر فضا اطراف درب های اتوماتیک لولایی خود دارید.

ارزش زیبایی شناختی:  

درب اتوماتیک ممکن است مهم باشد. هنگام نصب دربازکن برقی برای مقاصد صنعتی اهمیت چندانی ندارد، اما ممکن است هنگام نصب یک دروازه جدید برای خانه مورد علاقه شما مهم باشد. به عنوان مثال، همان طور که قبلاً ذکر شد، درب ‌های برقی دوبل آن ظاهر کلاسیک را دارند زیرا درست از وسط باز می ‌شوند.

بودجه: 

این ممکن است اساسی ترین عامل در بین همه آن ها باشد. نصب کنندگان جک بازویی پارکینگ شما باید بتوانند بنا به درخواست شما، قیمت ارزان و رقابتی را ارائه دهند.

جک بازویی تک لنگه دورژانس
جک بازویی تک لنگه دورژانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *