مطالب دورژانس

بررسی جامع راهبند اتوماتیک دورژانس و انواع آن:

اهبند اتوماتیک یا همان Barrier به سیستم کنترل دسترسی و ترددی گفته می‌شود که اکثراً در ورودی و خروجی پارکینگ های عمومی و خصوصی قابل نصب است تا از ورود و خروج غیر مجاز وسایل نقلیه جلوگیری شود. شرکت فنی و مهندسی آسیا دُر ارائه‌ دهنده انواع راهبند اتوماتیک را معرفی می‌کند و کاربرد هریک را توضیح می‌دهد.

وجود راهبند اتوماتیک در هر پارکینگ یا درب ورودی و خروجی هر سازمان و ارگان به‌منزله امنیت آن است. امروزه، استفاده از این دستگاه کنترل دسترسی و تردد بصورتی گسترش یافته است که کمتر ساختمانی به‌چشم می‌خورد به این وسیله امنیتی مجهز نباشد.

راهبند اتوماتیک این گونه عمل می‌کند که با تجهیراتی مانند ریموت، اکسس کنترل، پلاک خوان و دوربین های مدار بسته ای که به آنها نصب می‌شوند، به تردد وسایل نقلیه حساس هستند و در صورتیکه فرمان بالا و پایین شدن صادر شود، در زمان ورود و خروج خودرو از پارکینگ شروع به اعلان هشدار می‌کنند و با به صدا در‌آمدن زنگ هشدار یا چشمک زدن لامپ فلاشر، نگهبانان از ورود و خروج غیرمجاز وسایل نقلیه از پارکینگ مطلع می‌شوند.

راهبند اتوماتیک دورژانس

استفاده از راهبند پارکینگ خیال صاحبان پارکینگ های عمومی و خصوصی را تا حدودی راحت کرده است و حراست نیز با خیالی آسوده می‌تواند ورود و خروج وسایل نقلیه مجاز و غیر مجاز را کنترل کند.

راهبند الکترونیکی به آنتن‌هایی با بردهای فرستنده و گیرنده سیستم تگ یا پلاک خوان مجهز هستند که در خروجی و ورودی درب ها قرار داده می‌شوند و به ‌محض اینکه ماشین های با مجوز تردد وارد یا خارج شوند، به سمت بالا و پایین حرکت درمی‌آیند و نگهبان و تیم حراست از این امر مطلع می‌شود.

راهبندهای اتوماتیک از لحاظ قیمت و کیفیت، میزان عرض قابل پوشش، ظرفیت تردد (تعداد باز و بسته شدن)، نوع کاربری و شکل ظاهری با هم متفاوت هستند و با توجه به اینکه راهبندهای کنترل تردد امروزی ویژگی‌های پیشرفته‌ای دارند باید قبل از انتخاب آنها، اطلاعات و آگاهی کامل داشت.

 از بُعد دیگر، اندازه‌ی ورودی و خروجی پارکینگ یا فضای موجود برای نصب راهبند، نیز ارتباط مستقیم با انتخاب انواع راهبند دارد. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم مقاله شرکت فنی و مهندسی آسیا دُر را که مهمترین فاکتورها جهت آشنایی با انواع راهبند اتوماتیک و ویژگی های رایج آنها را برای شما بازگو می کند را قبل از انتخاب و خرید با دقت و تمرکز مطالعه کنید. تا هنگام خرید این نوع دستگاه کنترل تردد و دسترسی را با دید باز و آگاهانه ای محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید.

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیر انواع راهبند های  ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید:

69 33 00 91 -021

خدمات درب های اتوماتیک دورژانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *