مطالب دورژانس

برای افزایش طول عمر کرکره های دورژانس چه کاری می توان انجام داد؟

زمانی که کرکره ای را در محل خود نصب می کنید، حتما به این هم فکر می کنید، حالا با نصب این کرکره، برای بالا بردن طول عمر آن چه کنم؟

اگر چه ممکن است که شما بر روی بهترین و با کیفیترین نوع کرکره ها سرمایه گذاری کرده باشید.اما هنوز مواردی است که شما باید برای افزایش طول عمر این کرکره بدانید

آیا سیستم های اعلام حریق و سیستم های محافظ آتش شما هر از گاهی آزمایش می شوند. اگر این اتفاق نمی افتد به هر دلیلی، از شما می خواهیم به این مورد کامل توجه داشته باشید،.تا در صورت بروز آتش سوزی، به سرعت اقدام به خاموشی آتش کنید؛ تا کرکره از بین نرود. از آنجایی که کرکره مهم ترین بحث امنیتی است، که در صورت بروز هر گونه سرقت و بد رفتاری از شما محافظت می کند، از این رو مهم است که در شرایط کاملی قرار داشته باشد. آنها باید به طور منظم سرویس شوند، تا شرایط مطمئن و راحتی را برای شما فراهم کنند.

کرکره

در حین کار، یا در شرایط معمولی هنگام استفاده از کرکره، ممکن است متوجه مشکلات کوچکی شوید. به جای ترک مسئله تا زمانی که یک مشکل واقعی نشود. توصیه می شود هر مسئله ای را که برای شما پیش آمده است اصلاح کنید.

حتی زمانی که از غلطک های کرکره استفاده می شود، ممکن است متوجه مشکلات کوچکی شوید که بوجود می آیند. مطمئنا این فکر خوبی نیست که آن را ترک کنیم تا زمانی که مسئله کوچک بزرگ شود. بنابراین، متوجه شدید دارای عیب می باشد، آن را تعمیر کنید. با این کار، کرکره شما کمک می کند تا غلتک خود را در سال های آینده، در حال اجرا و به شکلی مناسب نگه دارید. و همچنین می توانید از هزینه های اضافی نیز جلوگیری کنید.

گفتم هزینه، شما فکر می کنید چه چیزی هزینه زیادی در بر خواهد داشت. قسمت کوچکی از کرکره که قابل رفع با هزینه کم است یا خراب شدن کامل کرکره با تعمیر هزینه بالا.

امیدوارم تا الان فهمیده اید که امنیت در تجارت بسیار مهم است بنابراین به دنبال کرکره ای باشید.که از کیفیت خوبی برخوردار باشد، در بازار دارای نامی باشد و از کارهای جعلی خودداری کنید.

از اطرافیان که خود کرکره نصب کرده اند پرس و جو کنید و نظرات آن ها را بشنوید.و راه دیگری که می توان گفت: نظرات شرکت ها و محصولاتشان را مشاهده کنید و با آن ها تماس بگیرید. تا ایده خوبی برای خرید کرکره دریابید.

آن ها در صورت مواجه با هر مشکلی یا برخی از هشدار ها را ارائه می دهند یا به درستی کار نمی کنند.بنابراین به مشکلات کوچک در کرکره توجه کنید و در اسرع وقت آن را تعمیر و بازسازی کنید.

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیر انواع  کرکره ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید:

69 33 00 91 

خدمات درب اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *