مطالب دورژانس

اهمیت وجود فلاشر احتیاط درب برقی دورژانس

تا قبل از ساخته شدن درب های برقی برای پارکینگ ها از درب های بزرگ معمولی استفاده می شد. این درب ها دردسر های بسیار زیادی داشت و با مشقت های بسیاری همراه بود. هم چنین برای هر بار ورود و یا خروج به پارکینگ نیاز بود تا پروسه ی بسیار طولانی را پشت سر بگذارید. از این رو درب های اتوماتیک تولید شدند. یکی از قابلیت های درب های اتوماتیک فلاشر احتیاط است، در این مقاله قصد داریم به اهمیت فلاشر احتیاط برای درب برقی اشاره کنیم.

فلاشر

درب های معمولی که تا پیش از تولید درب های برقی مورد استفاده قرار می گرفتند، معایب بسیار زیادی داشتند. این درب ها بسیار بزرگ و سنگین بودند، از همین رو باز و بسته کردن آن ها کار آسانی نبود. از سوی دیگر برای یک ورود و خروج ساده نیاز بود تا بارها از ماشین پیاده شوید، آن هم در حالی که ماشین را رها کرده اید و این کار بسیار خطرناک می باشد.

در موارد بسیاری اتفاق افتاده که در این زمان ماشین دزدیده شده است. این یکی از اصلی ترین عیب های درب های معمولی و اصلی ترین دلیلی بود که باعث شد تولید کنندگان به فکر تولید درب های برقی بیفتند. عیب دیگر درب های معمولی امنیت پایین آن ها بود، این درب ها از امنیت کمی برخوردار هستند. درب های اتوماتیک قابلیت ها و مزایای بسیار زیادی دارند که در زیر آن ها را نام می بریم.

1- آسان شدن خروج و ورود به پارکینگ های منازل و دیگر مکان ها

2- سرعت بخشیدن به پروسه خروج و ورود از بهترین درب برقی پارکینگ

3- کاهش خطر سرقت وسیله نقلیه

4- افزایش امنیت پارکینگ

نحوه عملکرد فلاشر احتیاط در برقی

پیش تر راجع به اهمیت فلاشر احتیاط برای درب برقی صحبت کردیم. اما پیش از این که مفصل تر به اهمیت آن بپردازیم باید بدانید که این قابلیت چگونه کار می کند. فلاشر احتیاط یک چراغ گردان می باشد. این چراغ گردان معمولا در بالای درب های برقی اتوماتیک که به این قابلیت مجهز هستند، نصب می شود. این فلاشر های احتیاط معمولا به رنگ زرد و یا نارنجی می باشند.

پس از این که شما قصد باز کردن بهترین در برقی را داشته باشید، این چراغ گردان روشن شده و علامت می دهد، تا دیگران از اینکه قرار است درب باز شود، آگاه شوند و به عبارتی احتیاط نمایند،. از طرفی هنگامی هم که درب پارکینگ بسته شود ، این چراغ گردان خاموش می  گردد. استفاده از این فلاشر ها کمک بسیاری به کاهش مشکلات تردد در جلوی درب پارکینگ می کند که در ادامه به اهمیت فلاشر احتیاط برای درب برقی می پردازیم.

اهمیت فلاشر احتیاط برای درب برقی

این قابلیت برای آن طراحی شده است که ماشین هایی که در مقابل درب برقی پارکینگ در حال عبور و مرور هستند، آگاه شوند که قرار است درب پارکینگ باز شده و ماشینی از آن خارج شود و این که احتیاط را رعایت کنند و مراقب باشند تا حادثه ای رخ ندهد. با دیدن این علامت ، رانندگان سرعت خود را کاهش می دهند تا فرد بتواند ماشین خود را از پارکینگ خارج کند و بدون هیچ حادثه ‌ای از درب خارج شود.

اهمیت فلاشر احتیاط برای درب برقی از این جهت می باشد که در نبود آن ممکن است رانندگانی که در حال عبور هستند به دلیل آگاه نبودن یا بی احتیاطی متوجه خروج ماشین نشوند و با ماشین برخورد کنند. وجود این فلاشر تا حد بسیاری با کاهش این گونه تصادفات کمک می کند. وجود فلاشر احتیاط از قابلیت های بسیار مهم در درب های پارکینگ محسوب می شود و بایستی در هنگام خرید جک های درب پارکینگ به این موضوع دقت نمود.

نکته مهم در خصوص این فلاشر ها این می باشد که بهتر است سایبان کوچکی برای آن تعبیه کنید. این کار به خصوص در فصل تابستان اهمیت دارد و دلیل این امر آن است که نور خورشید به طور مستقیم به این فلاشر ها برخورد نکند.

خدمات درب اتوماتیک دورژانس

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیر انواع فلاشر ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید:

69 33 00 91 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *