درب سازان ایمن فک

اطلاعاتی تکمیلی در مورد کرکره برقی پارکینگ_دورژانس

کرکره خیلی از پارکینگ هایی که در طول روز دیده میشود همگی به صورت برقی شده است. و دیگر کمتر کرکره یا درب های سنتی که با دست باز و بسته میشود را در کل شهر میبینیم.

کرکره برقی از یک دیواره تیغه های کرکره تشکیل شده است که این دیواره بوسیله موتور و با استفاده از ریموت کنترل به بالا و پایین حرکت می کند. و کرکره باز و بسته می شود.

در ادامه توضیح کاملی در مورد کاربرد و ویژگی کرکره برقی پارکینگی و قیمت انواع آن در اختیار شما قرا خواهد گرفت.

علاوه بر امنیت و آسایش و ظاهری شکیل صرفه جوی در فضای های کم پارکینگ هم میشود. چون درب ها قدیمی سنتی فضای بسیاری برای باز و بسته شدن اشغال میکرد.

ولی در حال حاضر با این امر در کرکره برقی مدل پنجره میتوانیم این را بگوییم که اصلا فضایی را برای باز و بسته شدن نیاز ندارد

مزیت های کرکره برقی پارکینگی

1-قابلیت باز و بسته شدن به صورت دستی در قرار گرفتن حالت بدون برق

2- کار با کرکره برقی مدل پارکینگ به مراتب راحت تر از درب های سنتی و قدیمی است. به دلیل اینکه نیازی به زور و نیروی انسانی نسیت و میتوان به راحتی با یک ریموت کنترل آن را بالا و پایین کرد.

3-مناسب برای شرایط آب و هوایی مختلف حتی در زمان و شرایط ناسازگار با درب های قدیمی

4- تنوع رنگی و تنوع انواع قاب و قریم کرکره برقی پارکینگ وجود دارد که شما میتوانید با سلیقه خود آن کرکره برقی را با ساختمان و یا مجتمع مسکونی و یا تجاری و اداری همخوان و همرنگ بکنید.

5-از صفر تا صد ظاهری این کرکره برقی پارکینگ قابل شستشو میباشد.

6- ضد زنگ زدگی و خراب شدن است.

7-این درب ها در برابر آتش سوزی و اشتعال بسیار مقاومت میکنند.

8- کرکره برقی پارکینگ دیگر نیازی به قفل زدن ندارد. و میتوان با بسته کردن همان کرکره از امنیت ساختمان که در آن نصب کرده اید اطمینان خاطر داشته باشید.

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیر انواع درب های اتوماتیک  ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید

69 33 00 91 

این مطلب را به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print