مطالب دورژانس

آنچه که باید در ارتباط با موتور کرکره دورژانس بدانیم

موتور کرکره دورژانس

کرکره های برقی زمان زیادی است که مورد استفاده همگان قرار می گیرد تا امنیت تمامی اماکن نظیر ساختمان، بیمارستان، هتل و … را تامین کند.

موتور کرکره برقی جزو مهم ترین قسمت کرکره برقی و درب برقی می باشد که در در صورتی خرابی یا نبود آنها درهای برقی کارایی خود را از دست می دهند.

در ادامه با دورژانس همراه باشید تا بهترین موتور کرکره ها و کارکرد هر کدام را برای شما بیان کنیم تا بتوانید بهترین نوع آنها را برای درب های برقی خود خریداری کرده و نصب کنید.

انواع موتور کرکره

موتور کرکره جزو ارکان اصلی کرکره های برقی بوده که نقش مهم و اساسی را در عملکرد آنها ایفا می کند.

این موتورها در دو نوع ساید و توبلار تولید می شوند. که در ادامه هر کدام از انها را به طور جداگانه برای شما معرفی خواهیم کرد تا در صورت نیاز بتوانید هر کدام که مناسب شما بود را خریداری کنید.

موتور کرکره ها با استفاده از نیروی برق باعث بالا رفتن کرکره های برقی می شوند در واقع این موتور ها نیروی الکتریکی را به مکانیکی تبدیل می کنند تا درب ها بتوانند باز یا بسته شوند. موتور کرکره ها به ریموت متصل می شوند و می توان از راه دور درب ها کنترل کرد.

موتور کرکره ساید

این دسته از موتور کرکره های جزو پر قدرت ترین آنها می باشد که می توان از آنها در مکان های پر تردد استفاده نمود. این موتور ها برای نصب از یک سمت با شفت درگیر شده و باعث چرخیدن شفت یا همان باز و بسته شدن در می شود. چون این موتور ها از کنار به شفت متصل می شوند به آنها ساید یا همان کنار گفته می شود. برای خرید موتور کرکره ساید حتما دقت کنید تا مدار فرمان ان را نیز به شما تحویل دهند. این موتور ها برای درب های سنگین بسیار مناسب می باشند و قابلیت نصب آن بسیار آسان است.

از معایب این موتور کرکره این است که نسبت به مورد های دیگر قیمت بالایی دارد و برای باز و بسته کردن در کمی زمان لازم است تا بتواند عمل کند اما به همین دلیل اینم موتور کرکره برای کسانی که عجله دارند یا کم حوصله هستند این موتور کرکره پیشنهاد نمی شود.

موتور کرکره دورژانس

موتور کرکره توبلار

موتور کرکره توبلار یکی از انواع موتور کرکره می باشد که به شکل خطی لوله ای با یک فورس ( قسمت حاوی سیم پیچ) است که از اجزای الکتریک ی تشکیل شده است. از موتور کرکره توبلار در کارهایی که به محرک های خطی با عملکرد ویژه نیاز دارند استفاده می شود.

موتور های توبلار دارای نیروی، قدرت و سرعت زیاد می باشند که دارای قیمت مناسب تری نسبت به نوع ساید هستند و مواردی که تردد های زیاد در مکان صورت نمی گیرد مانند در پارکینگ، در حیاط خانه از این نوع موتور کرکره استفاده می کنند. این موتور کرکره ها ب رخلاف نوع ساید درون رول کرکره قرار می گیرند بنابرای ن فضای کمی را به خود اختصاص می دهند بنابراین پس از نصب آنها درب ظاهر زیبای خود را حفظ خواهد کرد.

از معایب این موتور کرکره می توان تحمل وزن پایینی که دارند را نام برد بنابراین آنها برای درهای سنگین مورد استفاده قرار نمی گیرند. از دیگر معایب این موتور کرکره این است که د رهنگام ایجاد مشکلی در ان باید باید کرکره برقی باز شود تا بتوان برای تعمیر به موتور کرکره توبلار دست پیدا کرد.

موتور کرکره دورژانس

تفاوت موتور ساید و توبلار کرکره برقی

همانطور که مشاهده کردید موتور های ساید دارای محدودیت وزنی نیستند بنابراین می توانید آنها را به رای انواع در بهای برقی مورد استفاده قرار دهید در صورتی که موتور های توبلار فقط برای درب های سبک وزن مناسب می باشند اما این مورد درا در نظر بگیرید که موتور کرکره ساید از قیمت بالاتری نسبت به نوع توبلار آن برخوردار است.

همچنین موتورهای ساید نسبت به نوع توبلار از امنیت بالاتری برخوردار هستند بنابراین می توانید با خیال راحت از آنها استافده نمایید.

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیر انواع درب های اتوماتیک  ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید

69 33 00 91 

دورژانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *