مطالب دورژانس

موتور کرکره سه فاز دورژانس

موتور کرکره سه فاز
دورژانس طیف گسترده ای از موتورهای کرکره برقی سه فاز با کیفیت بالا، کارآمد و هوشمند را ارائه می دهد که برای همه انواع استفاده های تجاری ایده آل هستند.
این محصولات مجهز به آخرین فناوری ها دوام را برای ارائه عملکرد ثابت ارائه می دهند. این موتورهای کرکره ای 3 فاز برای راه اندازی در ادارات، مراکز خرید، صنایع، فرودگاه ها و بسیاری مکان های دیگر ایده آل هستند.

موتور کرکره دورژانس غلتکی 3 فاز از مواد مستحکم با استانداردهای بهینه ساخته شده است که در نتیجه پایداری طولانی مدتی را ارائه می دهد و گزینه های صرفه جویی در انرژی نیز دارد.

شما می توانید آن ها را از دورژانس با قیمت های مناسب و باورنکردنی تهیه کنید. موتورهای کرکره غلتکی 3 فاز با طراحی خوب از فریم های با کیفیت ساخته شده اند که قابلیت اطمینان، پایداری و طول عمر بالاتری را ارائه می دهند. این محصولات برای عملکرد ثابت با زمان باز و بسته شدن قابل تنظیم طراحی شده اند.

نحوه عملکرد موتور کرکره سه فاز

درب های کرکره توسط یک موتور کرکره سه فاز مستقیم با کیفیت بالا با یک شکست ایمنی داخلی تغذیه می شوند.

این موتورها از قبل سیم کشی شده و با یک دوشاخه 5 پین کامل شده و آماده اتصال مستقیم به منبع تغذیه 3 فاز هستند.

آن ها همچنین دارای استارت های ولتاژ پایین از قبل سیم کشی شده و دارای دکمه های باز/بستن و توقف اضطراری به صورت استاندارد می باشند. یک کلید دستی یا زنجیر اضطراری نیز ارائه شده است تا در صورت قطع برق، درب کار کند.

چند نوع موتور کرکره برقی سه فاز وجود دارد؟

موتور کرکره برقی دورژانس بر اساس مشخصه های بسیاری می تواند از نظر عملکرد انواع متفاوتی داشته و با قیمت های مختلف به فروش برسد.

هم اکنون پرمصرف ترین موتور های کرکره سه فاز، موتور های ایرانی، ساید اروپایی و چینی هستند. به تناسب این که چه نوع موتوری را از چه برندی تهیه می کنید،

موتور کرکره سه فاز شما می تواند مشخصات متفاوتی داشته باشد. برای مثال موتور کرکره سه فاز با کیفیت در توان های 300، 600، 800، 1000، 1300، 1500 موجود هستند که هر یک مناسب درب با وزن خاصی می باشند.

همه انواع موتور های سه فاز در مراکز خرید، انبار ها، گاراژ ها، تئاتر ها، هتل‌ ها، بانک‌ ها، کارخانه ‌ها و سایر ساختمان ‌ها برای باز و بسته شدن در های کرکره‌ای با عملکرد برقی و دستی استفاده می ‌شوند.

جهت آشنایی با محصولات می توانید به وب سایت ما مراجعه نموده و یا با کارشناسان ما در تماس باشید.
همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات این مجموعه و نحوه خرید هر یک می توانید سایت دورژانس را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *