درب سازان ایمن فک

مسابقه عکاسی

زندگی اتوماتیک
زندگی ساده

مسابقه اینستاگرامی درب سازان ایمن فک به همراهی واحد پشتیبانی خود، خدمات شبانه روزی دورژانس

از شما عزیزان دعوت می کنیم تا در مسابقه عکاسی "زندگی اتوماتیک، زندگی ساده" شرکت کنید.

با منظور نمایش پیشرفت تکنولوژی در ساده سازی زندگی روزمره مخصوصاً در حوزه درب های اتوماتیک پارکینگ، درب های اتوماتیک شیشه ای و همچنین سیستم های امنیتی و کنترل تردد، شرکت درب سازان ایمن فک به همراهی واحد پشتیبانی خود، شرکت خدمات شبانه روزی دورژانس در نظر دارند مسابقه عکاسی با نام زندگی اتوماتیک، زندگی ساده را برگزار کنند. تمامی شما عزیزانی که در حوزه عکاسی حرفه ای و یا آماتور فعالیت دارید به صورت جداگانه و دیگر عزیزانی که فقط می خواهند در مسابقه حضور داشته باشند با مشارکت در خبر رسانی می توانند برنده جوایز شوند.

عکس بگیرید

بستر این مسابقه در شبکه اجتماعی اینستاگرام می باشد و تمامی اشخاص آماتور و یا حرفه ای در هنر عکاسی می توانند گوشه ای از زندگی روزمره شان که توسط سیستم های اتوماتیک کنترل تردد ساده شده است را ثبت کنند و عکس آنرا برای شرکت در مسابقه ارسال نمایند. این عکس ها میبایست در حیطه موضوعات و قوانین مسابقه باشند.

پست کنید

شما میتوانید عکسهای مربوط به مسابقه خود را با هشتگ #درب_اتوماتیک و عنوان کردن و تگ کردن صفحه اینستاگرام درب سازان ایمن فک "faacgroup" و خدمات شبانه روزی دورژانس "doorgans24" در صفحه خود پست کرده و در مسابقه شرکت کنید.

جایزه بگیرید

از میان عکس های ارسالی با مجموع بیشترین بازدید، لایک و کامنت برای نظرسنجی نهایی توسط شما عزیزان رای گیری شده و به نفرات برتر جوایز تعلق خواهد گرفت.
همچنین با به اشتراک گزاری پست مسابقه و معرفی به دوستان و آشنایان خود نیز می توانید در بخش دوم جوایز که به صورت قرعه کشی خواهد بود نیز برنده جوایز دیگری باشید.

موضوعات مسابقه عکاسی

در این مسابقه سعی بر این است تا تمامی عکسهایی که به گونه ای با موضوع درب ها و کنترل تردد مرتبط است شرکت داده شوند، اما عکس هایی که با موضوعاتی که در ادامه گفته شده نزدیکتر باشند شانس بیشتری برای وارد شدن به مسابقه خواهند داشت.

  • درب پارکینگ حیاط (درب های دولنگه، درب های کشویی، درب های کرکره ای و …)
  • درب های شیشه ای (مانند درب های داخل مغازه ها، مجتمع های تجاری، دفاتر و …)
  • انواع راهبند ها (مانند راهبند های ورودی پارکینگ ها، عوارضی ها، راهبند های ستونی مقابل دفاتر و اماکنی که اجازه عکاسی دارند و …)
  • درب هایی که خاطرات قدیمی با خود دارند و یادآور گذشته می باشند
  • عکاسی شهری (urban photography) از کوچه و محله شما
  • خلاقیت های هنری شما که با موضوع اصلی یعنی درب ها مرتبط باشند

در میان عکسهای ارسالی شما عزیزان 8 عکس برتری که بیشترین بازخورد را در اینستاگرام داشته اند در این بخش توسط کارشناسان مسابقه بررسی می شوند و به مرحله رای گیری در صفحه اینستاگرام ایمن فک راه پیدا خواهند کرد و برندگان نهایی توسط خود شما عزیزان انتخواب خواهند شد

جوایز مسابقه عکاسی

جایزه نفر اول

ده میلیون ریال وجه نقد
تیشرت دورژانس
کلاه کپ فک
تابلو عکس چاپ شده

جایزه نفر دوم

پنج میلیون ريال وجه نقد
تیشرت دورژانس
کلاه کپ فک
تابلو عکس چاپ شده

جایزه نفر سوم

سه میلیون ريال وجه نقد
تیشرت دورژانس
کلاه کپ فک
تابلو عکس چاپ شده

شرکت کنندگان قرعه کشی

 بین تمامی کسانی که سه نفر از دوستان خود را زیر پست مسابقه معرفی کنند به قید قرعه سه جایزه دو میلیون ريالی تعلق خواهد گرفت. شما با معرفی هر سه نفر جدید و غیر تکراری می توانید یک شانس دیگر برای شرکت در قرعه کشی داشته باشید.

* شما می توانید به صورت همزمان در هر دو بخش قرعه کشی و عکاسی شرکت کنید و در صورت برنده شدن جایزه هر بخش جداگانه به شما تعلق خواهد گرفت *

قوانین مسابقه عکاسی

قوانین قرعه کشی

دوستان و آشنایان خودتان را به زندگی اتوماتیک، زندگی ساده دعوت کنید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email