درب سازان ایمن فک

گارانتی جک پارکینگی دورژانس

شرکت ایمن فک وارد کننده جک های فک و جنیوس است ، وبعد از نصب این جک ها به مدت 4 سال گارانتی می نماید و خریداران و استفاده کنندگان این جک پارکینگی ایتالیایی میتوانند از خدمات گسترده این برند در سراسر ایران استفاده نمایند.

دورژانس تعمیرات و نصب جک های پارکینگی ایتالیایی فک و جنیوس و برند های متفرقه ایرانی و خارجی را توسط مجرب ترین تکنسین های آموزش دیده انجام داده و خدمات پس از فروش و سرویس دوره ای تمامی جک هارا به عهده می گیرد .

جک های بازویی فک و جنیوس ایتالیا پرفروش ترین جک های موجود در بازار هستند که با نصب دقیق دورژانس امنیت و راحتی را به خانه هایتان به ارمغان اورید .

با توجه به تحریم ها و شرایطی که در کشور بخاطر وضعیت دلار وجود دارد، حضور شرکت های جهانی در ایران بسیار محدود شده است، با این حال کمپانی فک و جنیوس که معرفی کردیم، دارای نمایندگی در کشور می باشند و محصولات خود را برای مشتری ارائه می دهند. بنابراین می توانید با مراجعه به دورژانس، با توجه به نوع نیاز خود، اقدام به خرید جک پارکینگی ایتالیایی بکنید. 

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش ،نصب و تعمیر انواع جک برقی ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که به صورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.
شما می توانید از طریق وبسایت ما با محصولات و تیم دورژانس بیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره  02191003369 تماس بگیرید.
این مطلب را به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print