مطالب دورژانس

کرکره استیل چیست؟

کرکره استیل

 این کرکره برقی تماما از تیغه فولادی ضد سرقت ساخته شده و در قسمت های میانی کرکره استیل از تیغه های پانچ شده رنگی بهره برده ایم .

کاهش سر و صدا در زمان حرکت کرکره استیل و افزایش ایمنی ( کرکره استیل ضد سرقت ) تنها برخی از مزایای کرکره استیل برقی های ساخته شده با فولاد می باشد .

کرکره استیل

کرکره برقی فول پانچ آلومینیومی و گالوانیزه

کرکره برقی فول پانچ معمولاً جهت مکانهایی نصب می شود که کارفرما نیاز دارد زمانی که کرکره برقی پایین است، داخل آن فضا اندکی نمایان باشد. توصیه می شود با توجه به تردد هوا از داخل این تیغه های کرکره برقی در صورت نصب بعنوان کرکره برقی مغازه و یا کرکره برقی پنجره حتماً پشت آن شیشه وجود داشته باشد. لازم بذکر است با توجه به مشبک بودن این نوع کرکره برقی، امکان ورود نور و همچنین تبادل هوا با محیط بیرون در این کرکره برقی ها وجود دارد، لذا یکی از کاربردهای کرکره برقی فول پانچ نصب بعنوان کرکره برقی پارکینگ می باشد که ورود نور به روشن تر شدن فضای پارکینگ کمک می کند و همچنین دود اگزوز خودروها به آسانی از فضای پارکینگ خارج می گردد.

کرکره فول پانچ آلومینیوم

مزیت فول پانچ آلومینیومی استحکام بیشتر اتصالات بالا و پایین آن می باشد.

کرکره برقی فول پانچ گالوانیزه و فولادی

مزیت تیغه کرکره فول پانچ گالوانیزه قیمت پایین تر آن است که اگر قیمت کرکره برقی برایمان مهم باشد این تیغه اقتصادی تر است. همچنین مزیت دیگر تعداد بیشتر سوراخ های موجود بر روی ورق آن می باشد که باعث می شود فضای داخل با وضوح بیشتری نمایان باشد.ت.

تصاویر کرکره برقی تمام پانچ

در این بخش تصویر چند مورد کرکره برقی اجرا شده با تیغه فول پانچ، تقدیم حضورتان می گردد تا تصمیم گیری و انتخاب نوع تیغه برایتان آسان تر باشد:

کرکره برقی پانچ
تیغه پانچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *